سامسونگ Galaxy Z تلنگر 5G نشت جلوتر از انتظار بستهای اولین – CNET


galaxy-z-flip-samsung

سامسونگ Galaxy Z تلنگر می تواند یک 5G در نوع سامسونگ در رویداد بعدی.

ژوئن Garzon/CNET

سامسونگ خبر از دعوت خود بعدی (مجازی) بستهای رویداد در اوایل این هفته. اوت. 5 رویداد است که انتظار می رود به ویژگی های یک میزبان از دستگاه های جدید و نشت به ظاهر به ما می دهد زیرچشمی نگاه کردن در یکی از این محصولات جدید را نشان داد.

در یک صدای جیر جیر جمعه اشاره کرد leaker Evan Blass مشترک چیزی است که به نظر می رسد به یک ویدیو تبلیغاتی برای آینده Galaxy Z تلنگر 5G. این برنامه شامل یک برنز جدید, رنگ, تاشو, فلیپ تلفن به نظر می رسد شبیه به اصلی $1,380 Galaxy Z تلنگر بود که اوایل سال جاری منتشر شد هر چند با 5G نام آن را باید حداقل برخی از به روز رسانی برای پشتیبانی از اتصال به آخرین شبکه های بی سیم.

این معلوم نیست که و یا اگر ما حمل را حمل گوشی جدید که 5G شبکه های آن را پشتیبانی خواهد کرد. AT&T و با حداکثر سرعت دویدن دو ما ارائه دهندگان برای اولین Z تلنگر زد که در شبکه 4G LTE.

با توجه به آن سابقه AT&T به نظر می رسد مانند یک مناسب و معقول به عنوان شرط در علاوه بر این به Z تلنگر این حامل تنها ما ارائه دهنده فروش سامسونگ Galaxy برابر tablet-سبک foldable هنگامی که آن را در نهایت بیرون آمد سال گذشته است.

با حداکثر سرعت دویدن پس از ادغام با T-Mobile که نیست فروش Z تلنگر و حمایت از فروش بریزید پس از آن تاشو را طراحی مسائل منجر به طولانی به تاخیر بیاندازد. ورایزون و در عین حال منحصر به فرد صفحه اصلی موتورولا رقیب Razr foldable و هنوز رتبهدهی نشده است انجام شده یک سامسونگ تاشو دستگاه.

در علاوه بر این به یک جدید Z, تلنگر, سامسونگ همچنین انتظار می رود برای معرفی یک به روز رسانی خط توجه داشته باشید کهکشان 20 تلفن و یک جانشین اصلی Galaxy برابر شده است.

سامسونگ بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>