Rishi Sunak خواست به معکوس £1.3 bn ‘bung’ به صاحب خانه دوم و صاحبخانه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

کارگری خواستار صدراعظم Rishi Sunak به معکوس £1.3 میلیارد دلار “bung” به مالکان دوم و صاحبخانه که می تواند آنها را ذخیره کنید £15,000 هنگام خرید یک خانه برای تعطیلات و یا خرید به اجازه اموال.

این حزب در سایه مسکن وزیر Thangam Debbonaire گفت که نقدی از این حرکت — که ذکر نشده بود در Mr Sunak اضطراری صورتهای مالی به عوام در روز چهار شنبه خواهد بود به اندازه کافی برای پر کردن فوری شکاف در بودجه برای شوراهای محلی وضعیتی وخیم از تاثیر درآمد از دست رفته و خواسته های اضافی به دلیل بیماری همه گیر.

او نوشته است به مسکن وزیر رابرت Jenrick اصرار او برای متقاعد کردن صدراعظم که فرار مالیاتی برای مالکان دوم بود استفاده مناسب از پول در زمانی که میلیون ها نفر در حال رفتن را از طریق مشکلات مالی.

این کار اعتراض آمد و به عنوان موسسه مالی مطالعات فکر می کنم تانک هشدار داد که خریداران بار اول که همواره معاف از تمبر تا £300,000 می تواند در سمت چپ بدتر به عنوان هجوم خریداران را تشویق به ورود به بازار توسط Mr Sunak حرکت درایوهای تا قیمت.

تحت تمبر قوانین خانه دوم-خریداران پرداخت 3 درصد اضافه در بالای نرخ استاندارد پرداخت توسط همه داخلی خریداران ملک که تا روز چهارشنبه شد 0 درصد تا £125,000, 2 درصد در بخش بین قیمت £125,000 و £250.000 و 5 درصد بین £250,000 و £925,000.

آقای Sunak را تمبر تعطیلات معرفی یک نرخ صفر برای کل ارزش ملک به نیم میلیون پوند در انگلستان و ایرلند شمالی تا پایان ماه مارس سال آینده به ارزش £4,600 به خریدار خانه متوسط و £15,000 در خانه به ارزش 500.000 پوند یا بیشتر. صدراعظم گفت: “تسریع بازار مسکن و افزایش اعتماد به نفس” را به عنوان بخشی از تلاش برای رشد و ایجاد شغل.

اما اسناد منتشر شده توسط وزارت خزانه داری زیر Mr Sunak بیانیه نشان داد که خانه دوم-خریداران بیش از حد بهره مند خواهند شد از این حرکت پرداخت فقط 3 درصد در اولین £500,000 خرید خود را به جای به عنوان بسیاری به عنوان 8 درصد زیر نرخ های قبلی.

سرمایه گذاری در ملک, مشاوره خرید انجمن گفت که برش “قطعا آورد و قنداق کردن قبلا مردد خریداران به جلو” در خانه دوم و خرید به اجازه بازارهای اضافه کرد: “در حالی که برخی از سرمایه گذاران شده اند در انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد با قیمت ملک و مالیات و پس انداز می تواند بی درنگ آنها را به اقدام هر چه زودتر.”

با خانه دوم حسابداری برای به عنوان بسیاری از یک سوم (34 درصد) از تمام خانه های خریداری شده در 2019-20 کار محاسبه می شود که این حرکت می تواند هزینه خزانه £1.3 میلیارد دلار در درآمد از دست رفته.

Ms Debbonaire گفت: “این غیر قابل قبول است که صدراعظم تلاش برای دزدکی حرکت کردن از این bung به مالکان دوم و صاحبخانه در حالی که بسیاری از آنها از جان گذشته برای حمایت از. او باید هدف حمایت از کسانی که به آن نیاز نیست کمک به مردم به سرمایه گذاری در خرید به اجازه خواص و خانه های تعطیلات.

“غیر ضروری یارانه برای مالکان دوم تنها به بدتر شدن بحران مسکن با کاهش عرضه از خانه ها به طور کلی.

“ما نیاز به یک اعتبار طرح از حزب محافظه وزیران برای ساخت خانه های کشور ما نیاز دارد و مردم بر روی نردبان مسکن. ما نمی بینیم که این هفته است.”

Thangam Debbonaire: ‘غیر ضروری یارانه برای مالکان دوم تنها به بدتر شدن بحران مسکن’

یک سخنگوی وزارت خزانه داری گفت که آقای Sunak در حال حرکت بود به احیای بازار مسکن پس از HM درآمد و آمار و ارقام گمرکی حاکی از فروش در ماه مه بودند 49.6 درصد کمتر از ماه مشابه در سال گذشته است.

“بازار مسکن شده است ضربه سخت شیوع با 175,000 از دست رفته فروش — بنابراین ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به این کشور در حال حرکت دوباره گفت:” سخنگوی.

“ما قطع تمبر خواهد شد کمک به رشد و حمایت از مشاغل سراسر housebuilding و اموال دولتی به بخش خصوصی ،

“کسانی که به خرید خانه دوم و یا خرید به اجازه خواص خود ادامه خواهد داد به پرداخت 3 درصد در بالای استاندارد SDLT [تمبر مالیات بر زمین] نرخ.”

محافظه کار co-صندلی آماندا فرز گفت: “این گدا باور است که کار است که در برابر قصد دارد برای کمک به هزاران نفر از خانواده ها در سراسر کشور است. برنامه های ما ميانگين 90 درصد از مردم گرفتن و یا در حال حرکت به بالا از نردبان اموال پرداخت خواهد شد بدون تمبر در همه.

“آقا Keir Starmer کار را به نوبه خود هر کدام راه باد. آنها می گویند چیزهای مختلف از یک روز به بعد به امتحان و نمره و امتیاز سیاسی و تعقیب سرفصل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>