ریک Zamperin: رزمندگان Redtails ظهور به عنوان پیشتاز به جای Redskins

واشنگتن رزمندگان دارای یک حلقه زیبا به آن نمی کند ؟ بنابراین آیا واشنگتن Redtails.

در صورت فشار برای تغییر نام آن Washington Redskins به نظر می رسد در آستانه شروع فصل جدید در آن 87-سال-سابقه در لیگ ملی فوتبال.

مالک تیم دانیل اسنایدر که به مدت طولانی کنار خار تماس به تغییر بحث برانگیز نام تیم او متعلق به پس از سال 1999 در حال حاضر بنا به گزارش متمایل به سمت ساخت یک تغییر یک بار و برای همه است.

Washington Redskins تحت بررسی از نام تیم

Washington Redskins تحت بررسی از نام تیم

آمریکا خرده فروشان مانند آمازون, Walmart, Target و نایک را حذف کرده Redskins کالا از وب سایت خود را و قفسه های فروشگاه و مدیر عامل شرکت فدرال اکسپرس فردریک اسمیت یک اقلیت صاحب تیم و رئیس این شرکت است که صاحب این باشگاه ورزشگاه نامگذاری حقوق در Landover مریلند خواستار یک نام جدید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وارد رزمندگان یک نام اسنایدر ظاهرا در عشق با کاهش یافته و یک نام مورد است که می تواند جایگزین Redskins در زمان برای فصل آینده.

ادامه مطلب: ریک Zamperin: ادمونتون اسکیموها در حال حاضر در یک وضعیت بدون برنده

واشنگتن پست گزارش اسنایدر در نظر گرفته شده بود به نام عرصه لیگ برتر فوتبال تیم است که او تا به حال یک بار گسترش حقوق در سال 1999 واشنگتن رزمندگان و تا به حال حتی برای یک علامت تجاری است.

این Redtails به نام پس از تاسکیگی نیروی هوایی ایالات متحده اولین آمریکایی آفریقایی هوایی واحد رزمی در جنگ جهانی دوم — نیز در میان رقبای این تیم است و با توجه به جای Redskins آن را به عنوان انجام یک بررسی از نام آن است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

حتی اگر این تیم می شود, شناخته شده به عنوان واشنگتن رزمندگان و یا Redtails کلمه است که این باشگاه خواهد شد در حال حرکت به دور از حفظ هر گونه از آن بومی آمریکا تصاویر, اما این یک شرط بسیار خوبی حق رای دادن خود را حفظ کنند کبود طلا و رنگ.

بیش از یک تعداد انگشت شماری از لیگ 32 تیم باید تغییر نام خود را بیش از قرن گذشته و به نظر می رسد که این تنها یک ماده از زمان قبل از واشنگتن باعث می شود که حرکت می کند.

ریک Zamperin است, معاون برنامه, اخبار و ارشد, مدیر ورزشی در اخبار جهانی رادیو 900 CHML.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>