کاوشگر برای بررسی اینکه آیا الگوی تعصب نژادی وجود دارد و در انگلستان و ولز نیروهای پلیس

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک کاوشگر را گزارش نگاهی که آیا مردم از اقلیت های قومی هستند نامتناسب متوقف و جستجو توسط پلیس در انگلستان و ولز است.

نگرانی های مطرح شده بیش از پتانسیل تعصب نژادی در صفوف پس از یک رشته از موارد بالا مشخصات از جمله این که از تیم گیگابایت ورزشکار بیانکا ویلیامز.

انگلیسی اسپرینتر و شریک زندگی خود را, پورنو پرتغالی, دونده ریکاردو دوس سانتوس را متهم به پلیس شهری از دهها پس از آنها کشیده از ماشین خود و دستبند به دست در مقابل خود سه-ماه-پیر پسر در Maida Vale, west لندن در روز شنبه.

ماموران پس از آن یافت می شود هیچ چیز نامطلوب در داخل خودرو و نیروی داوطلبانه خود با اشاره به مستقل افسر پلیس انجام (IOPC) بیش از این حادثه.

Metropolitan Police commissioner Dame Cressida, کیر عذر خواهی کرد به Ms ویلیامز و رد زور institutionally نژادپرستانه زمانی که سوال توسط نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه.

اما آمار و ارقام در روز پنج شنبه نشان داد جوان در لندن شده اند و جستجو بیش از 20 ، 000 بار در بین ماه های مارس و آوریل.

بیش از 80 درصد از 21,950 جستجوهای منجر به هیچ اقدام دیگری با توجه به تجزیه و تحلیل توسط دفتر ایوت کوپر صندلی عوام امور کمیته انتخاب صندلی.

این IOPC گفته است: “بررسی موارد فردی برای ایجاد اگر وجود دارد یک الگوی نژادی تبعیض نگهبان گزارش.

یکی از این موارد انتظار می رود در نگاه این است که از قتل خواهر نیکول Smallman, 27 و Bibaa هنری 46 که با چاقو به مرگ در یک پارک در ومبلی شمال لندن در ماه گذشته گزارش روزنامه.

فایل تصویر از تیم گیگابایت اسپرینتر بیانکا ویلیامز. (Jonathan بردی/PA)

دو شهری افسران پلیس بازداشت شده اند بیش از اتهامات مصرف “selfie” عکس نشان دادن اجساد قربانیان و به اشتراک گذاری آنها را با دیگران است.

صدها هزار نفر از مردم به خیابان آمده اند در بریتانیا به عنوان بخشی از زندگی توجه به اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت ساعت در مینیاپولیس, ایالات متحده است.

نویل لارنس پدر به قتل نوجوان سیاه پوست استفان لارنس در ماه گذشته گفت که او معتقد پلیس بریتانیا باقی مانده است “institutionally نژادپرستانه” با وجود وعده اصلاحات پس از سال 1999 پرس و جو به شکست در بررسی به پسر خود را به قتل شش سال قبل.

اولین تحقیقات پلیس به 18 سال, قتل به دليل تعصب بی کفایتی و فساد اتهام و پس از آن پرس و جو به این نتیجه رسیدند شهری پلیس به جرم “نژادپرستی نهادی”.

این IOPC گفت: این امر بررسی بیشتر مواردی که تبعیض نژادی به طور بالقوه می تواند یک عامل و به دنبال “روندها و الگوهای” برای ساخت یک “بدن از شواهد برای شناسایی مسائل سیستمیک”, نگهبان گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>