پلیس در معرض خطر بودن ” غرق ” با افزایش 999 تماس پس از کاهش بودجه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

نیروهای پلیس را در معرض خطر از “ضعف” با افزایش تعداد تماس های اضطراری از اعضای عمومی به کاهش خدمات عمومی “شیفت تقاضا به پلیس”یک ناظر هشدار داده است.

HM بازرسی از پاسبانان (HMICFRS) گفت: تماس به 999 تا به حال افزایش یافته است 11 درصد بیش از دو سال در انگلستان و ولز و 10 ثانیه هدف برای پاسخ دادن به آنها بود که از دست رفته است.

یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه گفت که برخی از 999 تماس های پاسخ داده نشده را برای بیش از دو دقیقه اضافه کرد: “عدم پاسخ در بار هدف می تواند نشان دهنده افزایش فشار بیشتر از 999 تماس های که ممکن است یا ممکن است در مورد یک اورژانس است.”

در همان دوره تماس به 101 غیر اضطراری کاهش یافت و تعداد 13 درصد است. HMICFRS گفت که مدت زمان انتظار و عملکرد ضعیف باعث شد برخی از مردم به از دست دادن اعتماد به نفس و شماره 999 به جای.

تماس به هر شماره به طور چشمگیری کاهش یافته در طول coronavirus مستند اما جرم و جنایت در حال حاضر بازگشت به سطح قبلی و برخی از نیروهای پلیس گزارش داده اند که تعداد زیاد از مردم گزارش مستند نقض.

این گزارش هشدار داد دراز مدت روند پلیس نیاز به “را در مشکلات است که دیگر سازمان های دیگر می توانید مدیریت به دلیل منابع کمتر” و افزایش حوادث مربوط به مردم آسیب پذیر است.

“تماس دیگر و تماس گرداننده نیاز به مهارت های بیشتر برای مقابله با به طور فزاینده دشوار است شرایط” آن را گفت.

“آنها ممکن است نیاز به صحبت کردن با سازمان های دیگر مانند بهداشت و درمان و مسکن سازمان با آنها تماس گیرنده در حال حاضر ممکن است در تماس و توافق گام های بعدی در تماس گیرنده منافع.”

HMICFRS گفت که شماره 101 راه اندازی شد تا به طور خاص برای غیر جرم و جنایت حوادث است که نیاز به ورودی از سازمان ها مانند بیمه خدمات درمانی, اجتماعی, مراقبت, مسکن و خدمات محیط زیست.

“اما سازمان های دیگر انصراف خود را برای حمایت از 101 به عنوان بودجه خود را کاهش می یابد مقدار تقاضا در 101 در حال حاضر نیست کار پلیس” این گزارش اضافه شده است.

“کاهش در دیگر خدمات عمومی منتقل کرده اند خواسته های به پلیس و دیگر قطعات سیستم عدالت کیفری. سازمان های دیگر نیاز به شرایط عمومی و خطر آنها باید مسئولیت برای زمانی که پلیس منابع در حال حاضر بسیار محدود است که برخی از نیروهای در حال مبارزه برای مقابله است.”

در یک مثال مربوط به یک نیروی محلی, Lancashire پلیس گفت: تقریبا یک سوم از تماس آن را دریافت هستند مهم است که سازمان های دیگر مانند شورا و یا بیمه خدمات درمانی باید به مقابله با.

در این گزارش گفت که متناقض سیستم های مدیریت و فقدان جایگزین برای تماس با پلیس شد و بدتر شدن مشکلات و که بیش از حد می تواند به معنای تماس از افراد آسیب پذیر رفتن بدون جواب یا نه مورد بررسی قرار گرفت.

فیل Gormley یک HM بازرس از پاسبانان توصیف تماس گرداننده به عنوان “اختصاصی و عمومی حرفه ای بندگان” اما گفت که آنها در حال محدود تکنولوژی و مدیریت سازه های.

به نام او برای یک رویکرد استاندارد به تصویب رسید در سراسر کشور حاکم چگونه تماس های گرفته شده و چگونه به سرعت 999 باید پاسخ داده شود.

“تناقضات در چگونه نیروهای پلیس در پاسخ به تماس از عمومی باید ریشه کن و یا دیگری آنها را از خطر غرق افزایش و به طور فزاینده پیچیده تقاضا” آقای Gormley گفت.

“اتاق کنترل یکی از اتاق موتور از یک نیروی پلیس. اگر آن حق ندارد سیستم ها و فرآیندهای در محل زور نمی خواهد که یک تصویر دقیق از تقاضا است.

“این تاثیر می گذارد توانایی خود را برای پاسخ به تماس ها و بررسی جرایم موثر است. آن را نیز می توانید جلوگیری از آسیب پذیر ترین در جامعه گرفتن کمک آنها نیاز دارند.

“نیروهای باید مطمئن شوید که خدمات عمومی دریافت سازگار و عادلانه است, نه وابسته به جایی که آنها زندگی می کنند.”

HMICFRS توصیه برای بهبود چگونه کنترل اتاق عمل و همچنین به عنوان چگونه نیروهای مدیریت تماس از عمومی بیشتر به طور گسترده ای خواستار انعطاف پذیری بیشتر با گزینه های آنلاین.

ملی روسای پلیس اسلامی (NPCC) گفت که به عنوان به خوبی به عنوان افزایش تعداد تماس های حمل بار افزایش دادند به دلیل “پیچیدگی از خواسته های ما از جمله مسائل مربوط به سلامت روان و آسیب پذیری”.

“این می تواند ایجاد یک وضعیت که در آن در زمان تقاضا بیش از عرضه” سخنگوی اضافه شده است.

“پلیس خدمات را به خود مشغول کرده آدرس تماس و پاسخگویی بار به خصوص در شرایط اضطراری 999 خدمات و ساخته شده برخی از پیشرفت.”

این NPCC گفت: یک استراتژی جدید توسعه داده شده بود به تأمین کنترل-اتاق شیوه و HMICFRS توصیه های در نظر گرفته خواهد شد.

دفتر خانه سخنگو گفت: “هیچ کس نیاز به کمک فوری باید خود را اورژانس تماس پاسخ داده نشده.

“ما در حال کمک به پلیس در پاسخ به تقاضای تغییر دادن پلیس بزرگترین بودجه افزایش در یک دهه و حمایت از نیروهای خود را برای جذب 20,000 اضافی افسران پلیس بیش از سه سال آینده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>