پلیس عذرخواهی برای گفتن زن او “F**k بوریس’ T-پیراهن سیاه و غیر قانونی بود

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پلیس باید عذر خواهی کرد پس از آنها متوقف شده یک زن با پوشیدن “F**k بوریس” تی شرت در خیابان و به او گفت آن غیر قانونی است.

Jessie-Lu فلین یک مجری و مدیر گفت که افسران ضمنی او را دستگیر شود اگر او را پوشش نمی دهد تا این شعار را به عنوان او به سمت چپ سیاه زندگی موضوع اعتراض در مرکز لندن.

او راه اندازی اقدام قانونی در برابر حمل و نقل پلیس (BTP) در هفته گذشته استدلال آنها نقض حقوق بشری با تلاش برای متوقف کردن او ابراز سیاسی نظرات در مورد نخست وزیر.

این BTP در حال حاضر نوشته شده به Ms فلین به اعتراف افسران اشتباه به او بگویید که به پوشش است.

“ما می توانیم تایید می کنند که ما باید عذر خواهی کرد به مدعی برای هر پریشانی که باعث شد به او جهت پوشش خود تی شرت و ما باید اعتراف کرد که این مسیر غیر قانونی” این نیرو در بیانیه ای گفت.

خانم فلین وکلاء Bhatt مورفی, استقبال از پذیرش و عذرخواهی. وکلا جوانا خان و Michael Oswald گفت: “آنها باید در خدمت به عنوان یک یادآوری به افسران پلیس که آزادی برای بیان عقاید سیاسی و به انتقاد سیاستمداران اساسی برای یک جامعه آزاد و دموکراتیک.

“با استناد به قانون مجازات به حد است که آزادی را غیر قابل قبول و غیر قانونی در همه اما شدید ترین شرایط است.”

فیلم از خانم فلین برخورد با دو BTP افسران در سیرک آکسفورد نشان می دهد او درخواست پلیس: “شما فکر می کنید آن را غیر قانونی برای من به این تی شرت ؟ بر اساس چه قانون؟”

یک افسر پاسخ که آن را نقض بخش 5 قانون نظم عمومی است که ایالات متحده آن جرم به استفاده از “تهدید کلمات یا رفتار یا نظم رفتار” و یا نمایش “هر نوشته ثبت نام یا نمایندگی قابل مشاهده است که تهدید” در حالی که “در شنوایی یا بینایی از یک فرد به احتمال زیاد باعث آزار و اذیت زنگ یا ناراحتی در نتیجه”.

هنگامی که او پرسید: “چرا که باعث آزار و اذیت? به چه کسی؟”, افسر پاسخ داد: “به افراد دیگر. مردم را پیدا خواهد کرد که توهین آمیز است.”

خانم فلین گفت: نگهبان او پوشیده تی شرت در موارد متعدد قبلا بدون اینکه به چالش کشیده شده توسط پلیس. “در حال حاضر من می توانید اعتماد به نفس است که من می تواند پوشیدن تی شرت و بدون ترس از دستگیری” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>