نینتندو سوئیچ 2: شایعه نشت و همه چیز شما نیاز به دانستن – CNET


09-nintendo-switch-lite

سوئیچ Lite وارد 2019. چه می آید بعدی ؟

سارا تو/CNET

آن را تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن یک دستگاه سوئیچ برای فروشسه سال بعد از کنسول راه اندازی. که هر دو خبر خوب برای نینتندو و نشانه آن است که سوئیچ تولید با چالش رو به رو در یک سال از coronavirus خاموش شدن ناگهانی. که شرم آور است چرا که وجود دارد هیچ زمانی بهتر می شود با استفاده از یک زمانی که ما هنوز تا حد زیادی در خانه گیر کرده.

بر خلاف ایکس باکس سری X و PS5ما نمی توانم بگویم که نسل بعدی سوئیچ در حال آمدن است این سال است. اما این بدان معنا نیست که ما نمی در حال حاضر برخی از نکات از نینتندو در مورد آنچه که یک سوئیچ 2 ممکن است مانند نگاه.

نینتندو در حال حاضر اظهار داشت که هیچ جدید سوئیچ های سخت افزاری است که در افق در سال 2020اما ما نمی دانیم که چه مدت افق است پس از آن. می تواند طولانی-شایعه تغییر نرم افزار در نهایت اتفاق می افتد در سال 2021? من می توانید ببینید این اتفاق می افتد و من فکر می کنم آن را بیشتر به عنوان یک سوئیچ XL با برخی از افزودنی های مفید.

نینتندو حاضر به اظهار نظر در این داستان.

nintendo-2ds-xl-44.jpg

نینتندو 3DS صف همچنان به تکامل و سوئیچ ممکن است همان را انجام دهید.

سارا تو/CNET

نینتندو 3DS به روز رسانی ارائه یک ایده چگونه به سوئیچ می تواند تکامل

حتی اگر اصلی نینتندو سوئیچ وارد در سال 2017, شده اند وجود دارد برخی از تحولات پس از آن. مقرون به صرفه تر دستی-تنها سوئیچ Lite وارد در پاییز گذشته شده است و این تغییر شده است که ساده ترین راه برای پیدا کردن در انبار آنلاین. این چسبان اصلی تعویض کردم قابل توجهی عمر باتری را افزایش دهد که در آن زمان بیش از حد.

در حالی که نینتندو تلویزیون متصل کنسول معمولا بدست نمی بسیاری از به روز رسانی پس از راه اندازی دستی نینتندو تمایل به دریافت تحولات هر چند سال. این Nintendo 3DS (اوایل سال 2011) را به دنبال داشت بزرگتر به نمایش در 3DX XL (اواسط 2012) Nintendo 2DS (2013) New Nintendo 3DS و New Nintendo 3DS XL (اواخر 2014 و اوایل 2015) و جدید Nintendo 2DS XL (2017).

در آن جدول زمانی برای گرفتن یکی دیگر از سوئیچ به روز رسانی حتی اگر آن را یک full 2.0 نسخه بعد از این سال یا اوایل سال آینده نمی تواند غیر معمول در همه. در واقع من می خواهم انتظار آن است.

به روز رسانی کوچک هنوز هم می تواند ارائه بسیاری از حرکت صعودی

من می تواند رویای تمام روز, چگونه یک نام تجاری جدید سوئیچ 2 می تواند فشار مدولار بازی به قلمرو ناشناخته اما سوئیچ در یک موفقیت بزرگ حالت در حال حاضر و به نظر می رسد بسیار بعید است که نینتندو خواهد لرزش است که تا. افزایش سرعت سخت افزار فرمول با برخی از قدرت پردازش اضافی در مدل جدید براق به نظر می رسد به احتمال بسیار زیاد حرکت می کند.

سوئیچ یک سیستم است که می شود مقدار زیادی از ساییدگی و پارگی: شادی-منفی شکستنپشت crack آنها را ضربه و اطراف پرتاب شده توسط حادثه. در حال حرکت به یک نسخه جدید هر چند سال نیست یک ایده برای یک بازیکن جدی است.

24-nintendo-switch-lite

سوئیچ مطلب (بالا) و اصلی سوئیچ (پایین). وجود دارد اتاق را برای بهبود.

سارا تو/CNET

من لیست دلخواه:

یک XL نسخه با صفحه نمایش بزرگتر (و 1080p?)

من اعتراف چپ در سوئیچ روی صفحه نمایش بسیاری به خصوص کوچکتر سوئیچ Lite. 3DS در رفت و بزرگتر صفحه نمایش و این می تواند یک حرکت آسان برای ایجاد یک XL سوئیچ را کاهش می دهد که بزرگ ناهنجاری و گسترش صفحه نمایش در سراسر بدن است. شاید 7 اینچ یا 7.5. صفحه نمایش بهتر و روشن تر شاید حتی اجازه می دهد آن را برای نشان دادن بهتر رزولوشن 1080p که شما می توانید در منوی view گزینه بازی ها, بازی.

بهبود یافته پردازنده

مسن انویدیا پردازنده تگرا روی سوئیچ می تواند رسیدگی بازی فقط خوب اما این است که تخلیه فن در بالا نشان می دهد آن را به chug کمی بیشتر از من راحت با. علاوه بر نیاز به یک تخلیه فن (شاید) یک بهبود سوئیچ می تواند همچنین با هدف تقویت دستی عملکرد به چه لنگر انداخت سوئیچ می توانید انجام دهید. آن را همیشه کمی عجیب و غریب است که سوئیچ ارائه می دهد گرافیک بهتر زمانی که لنگر انداخت در حالت دستی. شاید نسل بعدی پردازنده می تواند کمک کند.

آسان تر docking

اگر پردازنده پردازنده می تواند رسیدگی به گرافیک بهتر شاید که همچنین بدان معنی است که عجیب و غریب, ssbbw سوئیچ حوض می توان به جهانیان ، من ترجیح می دهم یک مقام رسمی نینتندو راه حل که واقعا جمع و جور و آسان تر به بسته و سفر با. وجود دارد شخص ثالث گزینه در حال حاضر, اما من امیدوار هستم تمام رسمی بسته بندی در جعبه می شود ظریف تر.

بلوتوث صوتی

من هنوز هم نجات یک جفت سیمی 3.5 mm هدفون برای اتصال به سوئیچ در جایی در نزدیکی میز کنار تخت. این پوچ. همه چیز با این نسخهها کار با هدست بلوتوث اما نه تعویض. نینتندو کنترل کننده های بی سیم. در می آیند معرفی صوتی بلوتوث.

رفع kickstand

این چسبان سوئیچ نیز می تواند یک کمی بزرگ سرپا نگه داشتن تا ماشین بازی های آنلاین برای دو بازیکن است. من عاشق این ایده. Kickstand در سوئیچ می کند که ایده کار بسیار خوبی است ، من نیاز به تعادل آن را درست و یا سوئیچ راهنمایی بیش از (و نه یک ایده عالی با کودکان و نوجوانان). شاید یک تجدید نظر کوچکتر سوئیچ حوض می تواند دو عنوان که سرپا نگه داشتن تا ایستاده است.

17-nintendo-switch-lite

سوئیچ Lite رنگ ها خوب هستند. باید وجود داشته باشد بیشتر است.

سارا تو/CNET

شامل مقدار زیادی از رنگ ها (مانند سوئیچ Lite)

فقط گفت که رنگارنگ سوئیچ ها سرگرم کننده و اصلی سوئیچ تنها موجود در سیاه و سفید.

داشتن مقاومت شادی-منفی با d-پد و آنالوگ باعث

چون شادی باهم اسلات به لبو و حلقه مناسب ماجراجویی و لوازم جانبی دیگر من مطمئن هستم که آن را حس می کند به تغییر شکل کلی از کنترل است. اما من ترجیح می دهم کمتر creaky تجدید نظر آن را احساس نمی کند بنابراین فرسوده در طول زمان است. من می خواهم بهبود لرزش و آنچه واقعا خوب است درست آنالوگ مجموعه ای از دکمه ماشه برای بازی است که می تواند امکان استفاده از آنها را (این است که یک لیست آرزو ، همچنین glow-in-the-dark ones.

و: d-پد. سوئیچ Lite تغییر سمت چپ دکمه برای معرفی واقعی کلاسیک نینتندو سبک d-pad است که کمک می کند تا بازی مانند NES کلاسیک تتریس یا 99 احساس طبیعی تر. شادی-Con کنترل در اصلی سوئیچ ندارد و d-پد اما آن را خوب خواهد بود اگر یکی بود.

انتظار نداریم که هر چیزی را در هر زمان به زودی

نینتندو اخیر قصد دارد به احتمال زیاد خیلی متفاوت تر از هر سال 2020 در اصل به معنای. آن را سخت و حتی سرمایه گذاری یک حدس بزنید به چه بازی برای بقیه سال خواهد بود. گزارش از سالها پیش با اشاره به نسخه حرفه ای از سوئیچ ورود در کنار Lite. شاید که طرفدار (یا XL) نسخه هنوز آمدن یا شاید در حال حاضر کمی دورتر ، بهبود سوئیچ XL خواهد بود خوش آمدید ،

برای واقعی به نظر کارشناس, اما من به من 7 ساله. او می گوید: “دو کمی کنترل آنها را از هم جدا و بکشید تا یک صفحه نمایش کوچک. این یک سوئیچ شما می توانید متناسب با در جیب شما.” من نمی دانم اگر یک سوئیچ میکرو است که اتفاق می افتد در هر زمان به زودی, اما این چیزی است که او می خواهد و آن را یک ایده وحشتناک است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>