جانی دپ می گوید پیدا کردن مدفوع در تخت خود را به پایان رسید ازدواج به Amber Heard

هشدار: این مقاله ممکن است راه اندازی برای برخی از خوانندگان. لطفا جزئیات خود را در اختیار.

جانی دپ گفت: در یک دادگاه لندن در روز جمعه که ازدواج خود را به همسر سابق Amber Heard خراب شد خوب بعد از یک حادثه که در آن مدفوع یافت شد در تخت خود را پس از یک حزب.

“من فکر کردم که یک عجیب اتصالات پایان دادن به رابطه” 57 ساله بازیگر گفت.

جانی دپ رد همسر سابق Amber Heard سوء ادعا در عمل افترا

جانی دپ رد همسر سابق Amber Heard سوء ادعا در عمل افترا

دپ بود بسته بندی تا شواهد خود در مورد تهمت برابر خورشید ناشر, اخبار, گروه روزنامه و سردبیر اجرایی دن Wootton, بیش از یک مارس 2018 مقاله با عنوان “احمقانه — چگونه می توان جی کی رولینگ بود “واقعا خوشحال” همسر شخص برتر از اقران جانی دپ در فیلم جدید فوق العاده جانوران فیلم؟”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: جانی دپ متهم Amber Heard گفتن ‘porkie پای’ در طول روز 3 از انگلستان افترا محاکمه

در طول سه و نیم روز در دادگاه عالی شاهد جعبه دپ توصیف فرار رابطه با شنیده ام که تبار به جیغ مسابقات که گاهی اوقات تبدیل فیزیکی. اما او را به شدت رد کرده ضربه شنیده و او را متهم تدوین یک پرونده جعلی ادعا می کند در برابر او به عنوان یک “سیاست بیمه.”

او گفت که یکی از تحریک حوادث برای زن و شوهر جدایی رسید که یک جارو در بر داشت مدفوع در یک تخت در لس آنجلس پنت هاوس صبح پس از شنیده 30 جشن تولد در مارس 2016.

شنیده ادعا می کند که آنها جنگیدند و دپ انداخت مگنوم بطری شراب در او, اما او را انکار می کند او ادعا می کند.

او را سرزنش اجابت مزاج حادثه در یکی از ایالت یورکشایر درشمال انگلستان terriers اما دپ اعتقاد یک فرد آن را انجام داده بود.

“آن بود و نه چپ با سه یا چهار پوند سگ. من متقاعد شده بود که آن را هم خانم شنیده خودش یا یکی از گروه های درگیر در خروج مدفوع انسانی در بستر” دپ به دادگاه گفت.

وینونا رایدر, جانی دپ را نامزد می گوید آن را “سخت به تصویر” اتهامات سوء استفاده

وینونا رایدر, جانی دپ را نامزد می گوید آن را “سخت به تصویر” اتهامات سوء استفاده

او گفت که پس از آن حادثه او متوجه شد که ازدواج خود را نمی تواند ذخیره شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من می خواستم چیزی برای انجام با او” دپ اضافه شده است.

دادگاه شنیده متن پیام دپ ارسال به شنیده می شود پس از جدایی خود را که در آن او فرستاده “تمام عشق و حسرت … من آرزو می کنم شما هیچ چیز اما خوب است.”

“این چیزی است که من احساس” بازیگر اعتراف کرد. “من فکر نمی کنم وجود دارد نیاز به هر گونه سم در آن زمان به دلیل بد شد که ارتباط و در حال حاضر ما فقط به حال به آن را به پایان برساند.”

ادامه مطلب: جانی دپ را انکار می کند و تا کنون ضربه زدن همسر سابق, Amber Heard

دپ گفت که تا ماه ژوئن سال 2016 او تبدیل شده بود “بسیار تلخ” از آنجا که او احساس او بود که علنا به تصویر کشیده شده به عنوان “همسر شخص برتر از اقران.”

این دشمنان عمومی بازیگر گفت که از شنیدن ادعای او مورد آزار قرار گرفته تبدیل شده او را از “سیندرلا به Quasimodo” در چشم های عمومی.

“من رفتم اگر شما ببخش قیاس از سیندرلا به Quasimodo در 0.6 ثانیه و من بدون صدای” دپ گفت.

در ماه جولای سال 2016 دپ نوشت: در یک متن به یک شریک است که همسر سابق خود بود “التماس برای کل جهانی تحقیر … او خواهی آن را دریافت کند.”

خورشید را دفاع متکی در مجموع 14 اتهامات شنیده دپ خشونت بین 2013 و 2016 در تنظیمات از جمله جزیره خصوصی در باهاما یک خانه اجاره ای در استرالیا و یک هواپیمای جت خصوصی است. او به شدت تکذیب همه آنها.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Amber Heard اهدا کل $7M طلاق حل و فصل به موسسات خیریه

Amber Heard اهدا کل $7M طلاق حل و فصل به موسسات خیریه

در حالی که تحت بازجویی توسط خورشید وکیل ساشا Wass, دپ توصیف پر سر و صدا رابطه با شنیده می شود در طول یک دوره زمانی که او در تلاش بود به ضربه مواد مخدر و الکل و گاهی lapsing.

او گفت: او گفت: شنیده ام چند بار که آنها “صحنه جرم در حال انتظار برای رخ می دهد.” اما او انکار کرد که خشونت.

آفتاب وکیل متهم است که در طول مبارزه در L. A. پنت هاوس در دسامبر 2015 دپ در “غیرقابل کنترل خشم” سطل آشغال شنیده کمد لباس انداخت تنگ در او سیلی او کشیده و او را با مو و سر butted او باعث دو چشمان سیاه.

دپ ادعا شنیده شد متجاوز و او تنها سعی در مهار او “برای متوقف کردن او آور و مشت زدن به من.” او گفت که او ممکن است headbutted اما تنها حادثه و محروم ایجاد هر گونه آسیب.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این ضربه بازیگر نیز رد شنیده ادعا می کنند که او در معرض خود را به “سه روز مصیبت از ضرب و جرح” در مارس 2015 در استرالیا که در آن دپ ظاهر شد به عنوان سروان. جک اسپارو در پنجم دزدان دریایی کارائیب فیلم.

ادامه مطلب: جانی دپ ادعا Amber Heard ضربه او را به عنوان او طول می کشد در انگلستان افترا محاکمه

او موافقت کرد که آنها تا به حال یک درگیری که به پایان رسید با خانه خود بودن سطل آشغال و دپ را در نوک انگشتان بودن قطع به استخوان.

دپ متهم شنیده قطع نوک انگشتان خود را با پرتاب یک بطری ودکا در او. او را انکار می کند که در اتاق که رقمی قطع شده بود.

دپ, اذعان کرده است در دادگاه که او ممکن است انجام داده اند چیزهایی که او نمی تواند به یاد داشته باشید در حالی که او تحت تاثیر الکل و مواد مخدر. اما او را تکذیب کردند او می توانست جسمی سوء استفاده و به یاد داشته باشید آن است.

“وجود دارد خاموشی, مطمئن, اما در هر خاموشی وجود دارد قطعه از حافظه” دپ گفت.

یک بخش کوتاه از روز جمعه جلسه که مربوط به اتهام خشونت جنسی, شنیده بود در خصوصی پس از قاضی موافقت کرد به یک درخواست توسط خورشید وکلا.

Vanessa Paradis, جانی دپ سابق می گوید: او است نه جسمی سوء استفاده در یک نامه دست نویس

Vanessa Paradis, جانی دپ سابق می گوید: او است نه جسمی سوء استفاده در یک نامه دست نویس

دپ و شنیده می شود — چه کسانی ملاقات کرد در حالی که فیلمبرداری The Rum Diary 2011 — ازدواج کرده بودند در فوریه. 3, 2015. در مارس 23, 2016, شنیده ام برای ثبت طلاق به دنبال حمایت از همسر. او اشاره کرد آشتی تفاوت به این دلیل است. آنها رسما طلاق در Jan. 13, 2017.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چهار روز پس از تشکیل پرونده برای طلاق شنیده درخواست موقت خشونت خانگی سفارش محدود در برابر دپ که قاضی اعطا بعد از او فرستاده شده چندین عکس به عنوان مدرک اتهام حمله به یکی که ظاهرا نشان می دهد این بازیگر با آنچه به نظر می رسد به یک کبودی در چشم راست. او ادعا کرد که این حادثه صورت گرفت, on May 21, کمتر از 48 ساعت قبل از او واصل شده است.

در مارس 2019, دپ شکایت کرد و شنیده می شود در ایالات متحده$50 میلیون افترا طرح دعوی در دادگاه با استناد به یک قطعه او نوشت: واشنگتن پست در مورد استفاده داخلی.

شکایت گفت که در حالی که دپ نمی شد به نام در این ارسال مقاله روشن بود شنیده بود صحبت کردن در مورد او. طرح دعوی در دادگاه به نام او در جریان اتهامات سوء استفاده های داخلی “قاطعانه و آشکارا نادرست است.”

ادامه مطلب: Amber Heard اذعان به ‘برخورد’ جانی دپ در ضبط

“آنها بخشی از یک جعل استادانه درست شده برای تولید تبلیغات مثبت برای خانم شنیده و پیشبرد حرفه خود را” طرح دعوی در دادگاه گفت: این ادعا: “او مجرم است.”

با توجه به گفته دپ دچار ضرر و زیان مالی به دلیل اتهاماتی از جمله کاهش یافته و از نقش خود به عنوان سروان. جک اسپارو در دزدان دریایی کارائیب فیلم.

در مقاله منتشر شده در این پست در دسامبر 2018 شنیده همچنین گفت که او از دست داده و نقش بازیگری و یک قرارداد با یک عمده مد برند چرا که او رفت و با او ادعای سوء استفاده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Amber Heard پس از بازداشت خشونت علیه دختر در سال 2009

Amber Heard پس از بازداشت خشونت علیه دختر در سال 2009

“من صحبت کرد تا در برابر خشونت های جنسی و مواجه با فرهنگ ما خشم” شنیده نوشت:, و اضافه کرد که او احساس به عنوان اینکه او “محاکمه در دادگاه افکار عمومی است.”

شنیده خواسته یک قاضی به اخراج افترا طرح دعوی در دادگاه در آوریل 2019.

در حالی که نه شنیده و نه دپ است و در دادگاه مورد مرحله نهایی مسابقات بین همسران سابق که متهم به هر یک از دیگر در کنترل خشونت آمیز و فریبکارانه در طول توفانی ازدواج.

شنیده شده است شرکت در سه هفته محاکمه و برنامه ریزی شده است به شواهد هفته آینده.

دپ $50 میلیون دعوی در دادگاه است که با توجه به شنیده می شود در سال آینده.

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در بحران است و نیاز به کمک منابع در دسترس هستند. در موارد اضطراری لطفا 911 تماس بگیرید برای کمک فوری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آیا شما و یا کسی که شما می دانید که تجربه سوء استفاده ؟ بازدید از گروه عدالت را قربانی خدمات دایرکتوری برای یک لیست از خدمات پشتیبانی در منطقه شما.

زنان ترانس و غیر دودویی مردم می توانید یک لیست دیگر از منابع در اینجا.

— با فایل های از آسوشیتد پرس

Follow @KatieScottNews

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>