جانی دپ را انکار می کند گرفتن Amber Heard گلو در طول ‘مصیبت” که او را دیدم نوشتن بر روی دیوار با خون از قطع انگشت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

جانی دپ را رد کرده است گرفتن Amber Heard گلو در طول یک “سه روز مصیبت” که او را دیدم نوشتن پیام بر روی دیوار با خون از او قطع انگشت.

این بازیگر هالیوود شده است, متهم به آزار همسر سابق خود و “به طور کامل از بین بردن” یک خانه در استرالیا در طول یک نوشیدنی و مواد مخدر-سوخت خشم و پنج سال پیش.

اتهامات قرار داده و به دپ پس از او در زمان شهادت ایستاده در دادگاه عالی در لندن برای سومین روز خود را در تهمت و افترا و عمل در برابر آفتاب روزنامه.

او تحت پیگرد تلخیص ناشر گروه اخبار روزنامه های (NGN) و سردبیر اجرایی دن Wootton بیش از یک مارس 2018 مقاله که برچسب او را “همسر شخص برتر از اقران”.

این حادثه در استرالیا یکی از 14 اتهام حوادث خشونت تمام رد دپ با تکیه بر NGN در دفاع خود را در برابر بازیگر افترا ادعا می کنند.

57 ساله گفت که او “به شدت تکذیب کرد” در معرض شنیده 34 به اتهام “سه روز مصیبت از ضرب و جرح” در 2015 استرالیا سفر گفت این پیاده روی داستان”.

ساشا Wass کنترل کیفیت است که به نمایندگی از NGN قرار داده و آن را به دپ که در استرالیا فیلمبرداری دزدان دریایی کارائیب بود که او “نوشیدن منظم” و “گرفتن کنترل مواد مخدر” در آن زمان که او گفت: “من با احترام مخالفت با مفروضات خود را.”

Ms Wass بعد گفت: “من پیشنهاد می کنم که شما عصبانی بودند شما در یک خانه است که شما تا به حال منحصر به فرد اشغال با Ms شنیده می شود, یک خانه با مقدار زیادی از الکل در آن است و آنچه شما به عنوان خود را زشتی به ميدان آمد بسیار در این سه روز که Ms شنیده بود در آن خانه است.”

تاریخ تصویر نشان داده شده است در دادگاه از آینه در خانه که در آن جانی دپ و امبر هرد بودند اقامت در استرالیا در ماه مارس سال 2015 است که به عنوان یک نمایشگاه در شنوایی خود را مورد تهمت در برابر ناشران از خورشید و آن سردبیر اجرایی دن Wootton, در دادگاه عالی در لندن (PA)

تاریخ تصویر نشان داده شده است در دادگاه از آینه در خانه که در آن جانی دپ و امبر هرد بودند اقامت در استرالیا در ماه مارس سال 2015 است که به عنوان یک نمایشگاه در شنوایی خود را مورد تهمت در برابر ناشران از خورشید و آن سردبیر اجرایی دن Wootton, در دادگاه عالی در لندن است.

دپ گفت این بود که “سه روز مصیبت” و ادعا وجود دارد یک بحث زمانی که شنیدم “شروع به فریاد” در مورد امضای پیش از nuptial توافق.

در طول cross-examination, Ms Wass قرار داده و آن را به بازیگر است که او در معرض شنیده به مناجات سوء استفاده از جمله سیلی او گرفتن او توسط گلو و پرتاب او “در برابر یک میز پینگ پنگ که فرو ریخت”.

Ms Wass گفت: این بازیگر برداشت شنیده “با گلو برگزار شد تا او در مقابل یخچال و گفت: “این امر می تواند آسان برای درهم شکستن گردن خود را” بعد از او در تلاش برای گرفتن یک بطری ویسکی جک دانیلز کردن او را.

دپ گفت: اتهامات “را جعلی و باطل”.

او به دادگاه گفت شنیده ام انداخت بطری ودکا در او قطع انگشت خود را و پس از این که او شروع به “آنچه که من احساس می کنم که احتمالا در بعضی از گونه ها از شکست یک فروپاشی عصبی یا چیزی”.

Ms Wass همچنین گفت: “شما تا به حال نوشته شده در یک آینه است. شما تا به حال نوشته شده است در رنگ اما شما تا به حال با استفاده از انگشت خود را زخمی انگشت در جای قلممو بنابراین شما تا به حال غوطه ور خود را مجروح انگشت در رنگ و سپس با استفاده از انگشت خود را به انجام نقاشی های دیواری.”

دپ پاسخ داد: “در ابتدا من تا به حال با استفاده از خون من است.”

این بازیگر بعد گفت که زمانی که او متوجه بالا انگشت خود را از دست رفته “و ریختن خون فراوان و استخوان چسبیده بود به من باور دارم که من رفت و به نوعی از شکست”.

او افزود: “من در پایان. من نمی تواند زندگی می کنند نمی خواهم به زندگی می کنند که در آن زمان.”

قبلا دپ متهم شنیده گفتن “porky پای” در مورد او به یک روانپزشک است.

این بازیگر پیشنهاد وجود دارد “به نفع او [شنیده است] انگیزه” به پزشکی حرفه ای است که او “تهدید” توسط او حرفه ای است و فیلم او را با بازیگری جیمز فرانکو منجر به “شراب خواری” قرار داده است که او در بیمارستان است.

بازیگر Amber Heard برگ دادگاه عالی در لندن در روز سه بازیگر جانی دپ افترا محاکمه در برابر خورشید ناشران و سردبیر اجرایی 9 جولای سال 2020 است. (رویترز)

دادگاه عالی نیز شنیده اطلاعات پزشکی, یادداشت های نوشته شده توسط دپ خصوصی دکتر که گفت: بازیگر “romanticises کل مواد مخدر فرهنگ است و هیچ پاسخگویی برای رفتار خود را”.

بازیگر مورد برابر NGN و آقای Wootton ناشی از انتشار یک مقاله در خورشید‘در سایت بر 27 مارس 2018 با تیتر “رفته اسان: چگونه می توان جی کی رولینگ بود “واقعا خوشحال” همسر شخص برتر از اقران جانی دپ در فیلم جدید فوق العاده جانوران فیلم؟”.

NGN در دفاع از مقاله به عنوان درست و می گوید دپ بود “کنترل و شفاهی و جسمی سوء استفاده نسبت به Ms شنیده می شود به خصوص زمانی که او تحت تاثیر الکل و یا مواد مخدر” بین اوایل سال 2013 و مارس سال 2016 زمانی که زن و شوهر تقسیم می شود.

آزمایشی است که انتظار می رود طی سه هفته.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>