Coronavirus: Peterborough باعث می شود ‘ترفند’ به مرکز شهر فضای عمومی طرح

شهر پیتربورو می گوید: از آن ساخته شده است برخی از “ترفند” به آن مرکز شهر فضای عمومی طرح برای بازگرداندن برخی از پارکینگ های خیابان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این تغییرات به خیابان های مرکز شهر رخ داده است در ماه گذشته به عنوان وسیله ای برای ایجاد عابر پیاده و فضای اضافی پاسیو فضای رستوران که بازگشایی در طول مرحله 2.

ادامه مطلب: پیاده رو گسترش قطب یک نگرانی برای پیتربورو اولین پاسخ دهندگان و مقامات می گویند

در جمعه این شهرستان می گوید: در زیر خیابان ها خواهد شد تغییرات:

  • George Street, west side, بین Simcoe خیابان و خیابان شارلوت
  • King Street south side, بین 185 پادشاه سنت و جورج خیابان
  • شارلوت خیابان, سمت شمال, اواسط, بلوک میان جورج و Aylmer, خیابان

این شهرستان می گوید: بر اساس توصیه های مقامات بهداشت عمومی کسب و کار در داخل اشاره جورج خیابان و خیابان کینگ بخش ملزم به برآوردن اقدامات زیر را برای بهبود فیزیکی فاصله:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

  • هیچ ساندویچ تخته کشاورزان نیمکت و یا دیگر موانع موجود در پیاده رو.
  • پیاده رو را نمی توان مورد استفاده برای صف بندی فضای صفحه نمایش در فضای باز مناطق یا پاسیو.

این شهرستان می گوید آن است که عابر پیاده نصب علائم هشدار دهنده در هر دو به پایان می رسد تحت تاثیر بلوک های به یاد مردم برای نیاز به دو متر فاصله فیزیکی و هیچ جماعت در مناطق.

A map of Downtown Peterborough public space plan.
یک نقشه از مرکز شهر پیتربورو فضای عمومی طرح است. شهر پیتربورو

شهردار دایان Therrien می گوید شهر “گوش دادن به ساکنان و کسب و کار” به نظر خواهی که در به طور کلی هدف حفاظت از سلامت عمومی در طول بیماری همه گیر.

“فیزیکی فاصله چالش برانگیز است در downtowns که در آن فضای عمومی محدود است” او اعلام کرد. “با ایجاد بیشتر پیاده روی فضایی این امید که آن کمک خواهد کرد که مردم احساس امنیت به بازدید از مرکز شهر. ما در حال تنظیم به وضعیت جدید حمایت از فعالیت در جامعه ما در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما می توانید کسب و کار و فروشگاه ها و دفاتر و رستوران ها برای حمایت از ما کسب و کارهای محلی در راه است که امن است زیر بهداشت عمومی دستورالعمل.”

دوچرخه سواری خطوط در محل باقی می ماند و این شهر می گوید هنوز هم وجود دارد حدود 400 فضاهای پارکینگ های خیابان در مرکز شهر با حدود 115 از این فضاهای واقع در مرکز شهر خیابان اصلاح مناطق.

نیز وجود دارد که تقریبا 1200 فضاهای پارکینگ در شهرداری گاراژ و پارکینگ و حدود 400 فضاهای پارکینگ در پارکینگ شهرداری در منطقه مرکزی.

شهر می گوید که صدور 22 مجوز برای جدید و یا گسترش پتیس تحت سریع مسیر فرآیند با استفاده از انعطاف پذیر-استفاده از منطقه ای که ایجاد شده است را از طریق مرکز شهر فضای عمومی طرح است.

‘بازسازی کار نمی کند’ می گویند برخی از مرکز شهر پیتربورو صاحبان کسب و کار

‘بازسازی کار نمی کند’ می گویند برخی از مرکز شهر پیتربورو صاحبان کسب و کار

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>