Coronavirus: بوریس جانسون رد در محل اتحادیه اروپا واکسن طرح

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بوریس جانسون را برانگیخته اتهام قرار دادن مبارزه با تروریسم در اروپا قبل از بهداشت با رد دعوت به پیوستن به اتحادیه اروپا طرح به تهیه یک coronavirus واکسن.

انگلستان است و انتظار می رود برای گفتن بروکسل که در آن با ترس های ثبت نام را در معرض خطر تاخیر قبل از مردم در این کشور می تواند با دریافت یک واکسن در مقادیر مورد نیاز است.

وزرا باید نگرانی در مورد یک کلاه بر روی تعدادی از دوز اختصاص داده شده به هر یک از اعضای دولت و استدلال می کنند شرکت های دارویی در حال ارائه انگلستان قیمت های مشابه به کشورهای عضو اتحادیه اروپا به هر حال.

اما کمیته ای از نمایندگان مجلس نشان داد این هفته که مشارکت تهدید بود توسط انگلستان امتناع از پرداخت افزایش بودجه کمک به بروکسل در طول سال 2020 است.

و این حرکت دیده می شود توسط برخی به عنوان یک قمار است که نتیجه معکوس اگر اتحادیه اروپا تضمین امنیت دسترسی به یک موفقیت آمیز واکسن سپس رد به انگلستان است.

لیلا موران لیبرال دموکرات مدعی رهبری گفت: “دولت در راه رفتن به دور از این مذاکرات هسته فقط بویش از دگم ایدئولوژیک.

“کار با هم کمک خواهد کرد درایو کردن هزینه ها و مطمئن شوید که ما ارزش برای پول است. برای این کار دولت, آن را مبارزه با تروریسم در اروپا بیش از واکسن.”

رد نیز به شرح زیر انتقاد که دولت “قرار داده Brexit قبل از تنفس” با عدم پیوستن به اتحادیه اروپا را به ونتيلاتور و تجهیزات حفاظت شخصی طرح در ماه مارس است.

بریتانیا این حق را برای پیوستن به تهیه برنامه در طول Brexit دوره گذار بالقوه بهره گیری از قیمت های پایین تر از طریق اتحادیه اروپا جمعی قدرت خرید.

این می تواند اشاره به یک معامله دو جانبه در حال حاضر امن با AstraZeneca با همکاری دانشگاه آکسفورد, اما هیچ تضمینی وجود ندارد که آن آزمایش واکسن موثر خواهد بود.

ولکام تراست پژوهش اعتماد بود در میان نهاد که تا به حال مورد استقبال جمعی درایو برای رسیدن به این جایزه یک واکسن به جای رفتن آن تنها رویکرد است.

الکس هریس اعتماد رئیس سیاست جهانی گفت: در ماه گذشته: “ما تحسین اتحادیه اروپا برای موافقت با هم کار کنند برای سرعت بخشیدن به توسعه و به کارگیری واکسن در برابر Covid-19. این فقط یک اروپایی چالش اما یک جهانی است.”

وزیران را رد اتهامات از قرار دادن مبارزه با تروریسم در اروپا ایدئولوژی جلوتر از منافع ملی با اصرار تصمیم گرفته شد در مشاوره از خطرات ناشی از تاخیر.

تحت یک مشترک ایران و کشورهای عضو ملزم به دست “زنده” مذاکره با تولید کنندگان به کمیسیون که پس از آن تصمیم می گیرد که چگونه موفق واکسن باید توزیع شود.

Alok Sharma, کسب و کار, منشی, اعتقاد بر این است که موفق به برنده شدن کافی اطمینان بیش از این مقدار و زمان تزریق واکسن رسیدن به بریتانیا است.

بروکسل در مورد افزایش بودجه سال 2020 بیش از €4bn مختلف coronavirus مربوط به طرح که از آن €2.7 میلیارد دلار است که در درجه اول برای تضمین یک واکسن.

اما بریتانیا استدلال آن موافقت شد تنها پس از آن را ترک کرده بود اتحادیه اروپا پس از آن “نه موظف به پرداخت نسبت به آن تحت شرایط خروج توافق”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>