Coronavirus: بوریس جانسون با توجه به اجرای سختگیرانه تر’ قوانین بر اجباری ماسک صورت در مغازه ها

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بوریس جانسون داده است او را قوی ترین اشاره در عین حال که پوشش صورت ممکن است اجباری در انگلیسی مغازه, گفت, گفت: او به دنبال راه هایی به “سختگیرانه” در مورد آنها استفاده کنید.

به نظر آمد که آقای جانسون نشانه آشکار تغییر در دولت در بازگشت به زندگی عادی و گفت: مردم باید “بازگشت به کار اگر آنها می توانند”. دولت قبلا گفته است که مردم باید از خانه کار می کنند آن است که اگر ممکن است.

در آشکار نشانه آن است که دولت معتقد است در حال حاضر لازم برای تشویق مردم برای پایان دادن به چهار ماه از کار از خانه آقای جانسون افزود: “من می خواهم مردم را به بازگشت به کار به عنوان دقت به عنوان امکان پذیر است.

“این بسیار مهم است که مردم باید برای رفتن به محل کار اگر آنها می توانند. همه گرفته شده ‘اقامت در خانه اگر شما می توانید’ (پیام). من فکر می کنم ما باید در حال حاضر می گویند بازگشت به کار اگر شما می توانید دلیل آن را بسیار مهم است که مردم باید سعی کنید به زندگی خود بیشتر به طور معمول.

“من می خواهم برای دیدن بیشتر مردم احساس اعتماد به نفس به استفاده از مغازه ها و استفاده از رستوران و بازگشت به کار, اما تنها اگر همه ما به دنبال هدایت است.”

سخنگوی دولت بعد گفت که هیچ تغییر رسمی راهنمایی که اگر مردم قادر به کار از خانه آنها باید همچنان به انجام این کار.

این سخنگو افزود: “نخست وزیر در تلاش بود تا مردم را تشویق می کنیم که آیا می خواهید به بازگشت به کار به صحبت می کنند به کارفرمایان خود را و ببینید که چگونه است که می تواند به تسهیل و اگر آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

مسافران حمل و نقل عمومی در حال حاضر مورد نیاز خود را برای پوشش دهان و بینی به حد احتمال گسترش coronavirus اما دولت بریتانیا تا کنون متوقف کوتاه زیر اسکاتلند که نیاز به استفاده از ماسک در محل خرده فروشی در جنوب مرز.

اما نخست وزیر گفت: رسانه های اجتماعی “مردم PMQs” او به طور فعال با توجه به سفت کردن قوانین در انگلستان به عنوان مستند برداشته شده است و عفونت اعداد را کاهش می دهد.

پرسید که آیا خریداران در انگلستان می توان گفت که آنها باید خود را پوشش چهره آقای جانسون گفت: “همانطور که ما این اعداد را در راه ما و ما مهر محلی شیوع بیماری در راه است که ما من فکر می کنم ما باید سختگیرانه تر در مورد اصرار مردم سایش پوشش صورت در محدود مکان هایی که آنها در حال ملاقات با مردم آنها به طور معمول نمی ملاقات کند. است که چرا آن اجباری است که در حال حاضر در حمل و نقل عمومی.

“ما به دنبال در راه ما اطمینان مردم واقعا باید پوشش صورت در مغازه ها است که در آن یک خطر انتقال.

“من فکر نمی کنم ما در حال رفتن برای رسیدن به یک جهان که در آن ما در حال رفتن به می گویند که همه به سایش پوشش صورت تمام وقت در همه جا اما تعادل از نظر علمی به نظر می رسد که تغییر بیشتر به نفع آنها از این بود و ما بسیار مشتاق به دنبال آن است.”

او افزود: “من نمی خواهم به عقب بر گردیم به یک جهان که در آن مردم احساس می کنید قادر به تکان دادن دست دوباره. این چیزی است که ما برای هدف اما پوشش صورت ما به طور فزاینده ای فکر می کنم که ما باید بسیار مصر است که در محدود مکان های که در آن شما در حال ملاقات با مردم شما به طور معمول نمی آمد با حمل و نقل و مغازه ها و پوشیدن چهره و پوشش.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>