بوریس جانسون حرکت به ممنوعیت مواد غذایی آشغال تخفیف تخفیف برای مبارزه با چاقی

بوریس جانسون انتظار می رود که دولت برای محدود کردن سوپر مارکت ها از ارائه تخفیف تخفیف در مواد غذایی آشغال به عنوان بخشی از وعده داده شده ضد چاقی درایو.

محدودیت های جدید را ببینید سوپر مارکت ها ممنوع از خرید یک, یکی, رایگان ارائه می دهد در محصولات ناسالم و یا ترویج شیرینی و شکلات در انتهای راهرو با توجه به گزارش.

وزرا نیز تصور می شود با توجه به برنامه را در اجباری شمارش کالری در رستوران و غذای آماده منوهای تحت پیشنهادات جدید برای اولین بار منتشر شده در زمان.

این حرکت می تواند با قرار دادن نخست وزیر در تقابل با آزاد بازار در حزب محافظه کار اما آقای جانسون گفت: به اعتقاد مراحل دشوار در حال حاضر لازم است به آدرس بریتانیا چاقی مشکل – فکری به عنوان یک عامل کلیدی در به شدت از کشور شیوع کروناویروس.

ضد چاقی فعالان استقبال سرکوب تخفیف می پردازد اما از دولت خواست برای رفتن بیشتر و معرفی یک 9pm آبخيز در مواد غذایی آشغال تبلیغات.

“تعداد زیادی از شواهد نشان می دهد که ارتباط روشنی بین تبلیغات مواد غذایی و مواد غذایی کودکان را انتخاب کنید,” گفت: یک سخنگوی موسسه خیریه عمل در قند.

“تبلیغات تأثیرات چقدر کودکان غذا خوردن – ما نیاز به محدودیت در تبلیغات و تبلیغات.”

“ما نمی خواهد متوقف درخواست 9pm تبلیغات حوزه آبخيز بیش از حد گفت:” مواد غذایی کودکان مبارزات انتخاباتی.

ضد چاقی گروه نیز با انتقاد از تصمیم دولت به حذف فست فود رسانه ها از نصف قیمت ناهار خوری طرح در ماه اوت است. ملی چاقی فروم گفت که “چراغ سبز برای ترویج هر آشغال [مواد غذایی] منوی”.

نخست وزیر قبلا اعلام شده خود را “بسیار آزادیخواه” در انتخاب مواد غذایی و رد ایده “گناه مالیات” در تغییر رفتار است.

اما خود را در بستری از Covid-19 به نظر می رسد باید او را متقاعد کرد که برخی از دخالت دولت مورد نیاز است. او گزارش گفته مشاوران در مه: “من باید تغییر ذهن من در این است.”

با این حال آقای جانسون گفت: به نامشخص باقی می ماند در مورد ممنوعیت مواد غذایی آشغال تبلیغات قبل از 9pm – ایده هنوز هم به شدت مخالف توسط تولید کنندگان مواد غذایی, آژانس های تبلیغاتی و پخش.

بهداشت عمومی انگلیس در حال برنامه ریزی تناسب اندام و سالم-خوردن کمپین برای تشویق گسترده تغییرات در شیوه زندگی پس از اولین موج Covid-19.


انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی دکتر جنی Harries گفته است که مستند بود یک فرصت برای به دست آوردن “فوق العاده مناسب” جلوتر از پتانسیل موج دوم coronavirus این زمستان.

“چاقی است که در واقع مشکل ساز است و یکی از چیزهایی که ما می تواند چیزی در مورد او گفت:” در هفته گذشته.

یک رژیم غذایی غنی از میوه و سبزیجات و غلات سبوس دار است که در ارتباط با کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع 2 با توجه به مطالعات جدید منتشر شده در مجله پزشکی بریتانیا (BMJ) این هفته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>