توییتر ممکن است ساخت یک اشتراک پلت فرم – CNET


Twitter subscribe

کار ارسال نشان می دهد که توییتر در حال ساخت یک اشتراک پلت فرم برخی از مرتب کردن.

جیمز مارتین/CNET

توییتر در حال ساخت یک اشتراک پلت فرم تحت یک تیم جدید موسوم به Gryphon با توجه به ارسال کار برای ارشد full-stack نرم افزار مهندس به نظر می رسد که در سایت های رسانه های اجتماعی در اواخر ماه ژوئن.

“ما در حال ایجاد یک اشتراک پلت فرم است که می تواند مورد استفاده مجدد قرار توسط تیم های دیگر در آینده است. این برای اولین بار در توییتر!” با توجه به ارسال. “Gryphon است که یک تیم از وب سایت مهندسین که از نزدیک همکاری با این تیم پرداخت و Twitter.com تیم است.”

کامل-پشته مهندس خواهد بود مستقر در نیویورک منجر خواهد پرداخت و اشتراک کار مشتری با توجه به پست. معلوم نیست اگر اشتراک خواهد بود در توییتر خود و یا برخی از نوع از محصول جدید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: توییتر آزمون صوتی توییت Quibi صحبت کردن به Roku آمازون…


1:40

اما این فقط یک ارسال شغل نیست یک اطلاعیه با توجه به یک فرد آشنا با این تیم است. زمانی که اعلام می آید, آن را نمی خواهد به خاک سپرده شد در توییتر حرفه ای صفحه, آنها اضافه شده است.

این Gryphon تیم شامل افراد مشغول به کار در لندن, سان فرانسیسکو, بوستون و نیویورک از انواع زمینه های خارج از فناوری پست نیز اشاره کرد.

این اولین بار نیست که نام Gryphon به نظر می رسد: توییتر ارسال شده در قرارداد موقعیت برای یک ظاهر نرم افزار مهندس برای این تیم حدود سه ماه پیش.

بسیاری از شرکت های فن آوری در حال حرکت به خدمات عرصه برای افزایش درآمد. اپل این رویکرد پرداخت می شود: آن بخش خدمات که شامل تلویزیون اپل به علاوه جریان خدمات و اپل, گذرگاه طاقدار, بازی, سرویس, شده است و یکی از سریعترین رشد را بیش از گذشته چند محله.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>