تجارت وزیر می گوید: بوریس جانسون Brexit مرز برنامه های آسیب پذیر به قاچاقچیان و سازمان تجارت جهانی چالش

بوریس جانسون Brexit مرز برنامه ممکن است در معرض حقوقی بین المللی چالش و کمک به قاچاقچیان تجارت بین المللی کار هشدار داده است در به بیرون درز کابینه نامه.

لیز خرپا نوشت: Rishi Sunak به صدراعظم و مایکل گوو گفته او “زمینه های کلیدی از نگرانی” در مورد نخست وزیر قصد دارد برای ایرلند شمالی است.

در نامه ای به دست آمده توسط خودی کسب و کار وب سایت های تجارت بین المللی کار می گوید بریتانیا را “آسیب پذیر به سازمان تجارت جهانی چالش” بیش از برنامه است.

او نظرات اکو نگرانی از بروکسل می گوید که آقای جانسون قصد دارد به اعمال کنترل بر کالاهای سفر از ایرلند شمالی به بریتانیا نه به موشکافی و به مقدار پسرفت در آنچه او را امضا کرد تا در ماه ژانویه است.

در حالی که هر دو اتحادیه اروپا و بریتانیا توافق کردند که به توافق های خروج در آغاز سال اختلافات در مورد چگونه باید آن را در عمل اجرا پدید آمده در ماه های پس از.

خروج توافقنامه امضا شده توسط آقای جانسون می گوید انگلستان تحمیل اتحادیه اروپا گمرک که شامل خروج خلاصه اظهارات برای کالاهای سفر به بریتانیا – اما انگلستان نمی خواهند به اعمال آنها.

دولت در حال حاضر با این استدلال که چنین کنترل خواهد ناراحت اتحادیه سیاستمداران و تضعیف حمایت دراز مدت قرارداد آن را امضا کردند.

در نامه درز, Ms, خرپا گفته همکاران او: “ما نیاز به اطمینان حاصل شود که انگلستان مرزی موثر است و مطابق با قوانین بین المللی حفظ اعتبار ما با شرکای تجاری سازمان تجارت جهانی و کسب و کار.”

دولت را انکار نمی کند این نامه را صحت و سخنگوی گفت: “ما نمی دیدگاهها برای نشت.”

راشل ریوز, سایه صدراعظم از دوک لنکستر گفت: “این ایمیل را تایید می کند ترس است که چندین وزیر شده اند ساخت تا چیز به عنوان آنها با عدم آگاهی از دنیای واقعی عواقب مرز سیاست های آنها تا به حال چهار سال به منظور توسعه.

“در انتخابات عمومی مردم وعده داده شده بود یک ‘اجاق گاز-آماده معامله و به اجرا در پایان این سال نه هرج و مرج و سردرگمی و بیشتر خطر ابتلا به شغل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>