هزاران نفر از اتباع اتحادیه اروپا ‘محروم از حمایت دولت در طول همه گیر’

هزاران نفر از اتباع اتحادیه اروپا منع شده اند از دسترسی به حمایت دولت بیش از سال گذشته این رقم به احتمال زیاد افزایش یافته است “به طور چشمگیری” در ماه های اخیر در میان coronavirus بحران با توجه به تحقیقات.

گزارش انستیتو تحقیقات سیاست (IPPR) فکر می کنم تانک در بر داشت تعداد زیادی از مهاجران اتحادیه اروپا تقاضای جهانی اعتبار رد شد چرا که دولت “ناقص” همیشگی اقامت, آزمون, (HRT) – که نیاز به متقاضیان برای اثبات آنها باید حل و فصل خانه در انگلستان است.

به ادعای جهانی اعتبار شهروندان اتحادیه اروپا باید نشان دهد آنها عادت ساکن در بریتانیا از طریق HRT و در انجام این کار اثبات “حق اقامت” که بستگی به عواملی از جمله سابقه کار آیا آنها باید به کودکان در مدرسه و شرایط از هر گونه شریک است.

در این گزارش این آزمون در “قابل توجه نقص” و تحمیل “سختی غیر ضروری” در متقاضیان با توجه به چالش های موجود در ارائه صحیح مدارک و اثبات اشتغال در انگلستان است که “واقعی و موثر”.

یک تجزیه و تحلیل از وزارت کار و بازنشستگی (DWP) ارقام توسط فکر می کنم تانک نشان داد در اطراف 45,000 جهانی اعتباری ادعاهای بسته شد به دلیل HRT شکست در 12 ماه گذشته از داده های موجود است. این حساب برای حدود 10 درصد از تمام کسانی که در زمان آزمون حدود نیمی از آنها در حال تخمین زده می شود شهروندان اتحادیه اروپا.

در این گزارش آمده تعداد ادعا می کند به احتمال زیاد افزایش یافته است “به طور چشمگیری” با توجه به Covid-19 معنی هزاران نفر به احتمال زیاد رفتن بدون حمایت دولت و مواجهه غیر ضروری مشکلات مالی.

در یک مورد خود اشتغالی شهروند فرانسوی مشغول به کار در صنایع خلاق است که زندگی در انگلستان برای بیش از 10 سال از دست رفته کار در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر. پس از درخواست برای اعتبار جهانی او به نام jobcentre و خواسته یک سری از سوالات در مورد سابقه کار برای تعیین اینکه آیا او به تصویب آزمون.

زن خواسته شده بود به جمع آوری اسناد و مدارک در درآمد کشش و برگشت به سال 2009 و بعد از آن گفت که او تا به حال موفق آزمون بدون توضیح فقط به این است که درآمد خود را ممکن است بیش از حد کم در نظر گرفته شود “واقعی”.

“من حتی آگاه است که آن را به نام “همیشگی اقامت آزمون’ تا زمانی که من دریافت نتیجه و به من گفته شد که من شکست خورده را,” او گفت:. “من تا به حال هیچ ایده چه می گذرد و از آن روشن نیست آنچه که آنها به دنبال.

“هنگامی که من به او توضیح داد [در jobcentre] چرا درآمد من کم بود و من توضیح داد که این روند از داشتن مشتریان جدید و همه چیز او را درک, اما پس از آن او به من گفت:” از آنجا که شما یک اتحادیه ملی شما نیاز به اثبات است که شما در اصل اشتغال است.’ اما به چه معنی است ؟ من مشغول به کار بود.

“من خواب برای چند شب… من از داشتن حملات هراس بنابراین من تا به حال به دارو برای چند روز… در زمان عادی آن را بسیار دشوار شده است اما با توجه به زمینه [از شیوع کروناویروس] من حتی نمی توانست تصور کنید که آنها را به این نوع از تصمیم گیری بدون هیچ دلیل واقعی.”

اتباع اتحادیه اروپا که در انگلستان برای پنج سال یا بیشتر می توانید درخواست اتحادیه اروپا برای حل و فصل وضعیت – که بدان معنی است که آنها به طور خودکار به عنوان به داشتن حق اقامت و بنابراین نمی خواهد که به تصویب HRT هنگامی که تقاضا برای مزایای.

اما کسانی که در انگلستان کمتر از پنج سال دریافت قبل از حل و فصل وضعیت, که بدان معنی است که آنها هنوز هم نیاز به اثبات حق خود برای اقامت به عنوان قبل از.

این IPPR گزارش همچنین هشدار داد که HRT است “کفن در پنهان کاری” و شفافیت بیشتر در آزمون “به فوریت مورد نیاز است” چرا که “بسیار کمی تحقیق” انجام شده به چگونه تست عمل می کند در جهانی اعتبار ادعا و این که آیا آن را با این نسخهها کار به عنوان در نظر گرفته شده.

دولت منتشر کرده است هیچ آمار عملیات HRT با توجه به اعتبار جهانی است و رد درخواست های متعدد برای کسب اطلاعات از هر دو عمومی و نمایندگان مجلس در هزینه های زمینه.

“با توجه به ساده ماهیت برخی از این سوالات این پرسش جدی در مورد دولت توانایی نظارت بر بهره برداری از آن سیاست های خود در این منطقه” متحده گزارش.

Marley موریس مدیر دیپلم برای مهاجرت در IPPR گفت: بوریس جانسون باید “بر” کلمات خود را از ستایش برای سهم شهروندان اتحادیه اروپا در طول همه گیر و تعلیق آزمون برای مدت فوری بحران اقتصادی است. او گفت که “کاهش بوروکراسی در DWP, از بین بردن فشار بر شورا و ارائه یک راه نجات برای شهروندان اتحادیه اروپا را ساخته اند که انگلستان در خانه خود”.

“شهروندان اتحادیه اروپا در پایان تیز از این بحران با بسیاری از کار در بخش های آسیب پذیر مانند مهمان نوازی و خرده فروشی و در معرض خطر جدی از رفع اشکالات,” او اضافه شده است. “در عین حال دولت را ناقص HRT خطرات محرومیت بسیاری از دسترسی به اعتبار جهانی آنها را ترک با هیچ شبکه ایمنی به عنوان بحران اقتصادی گستراند.”

خانم جیلیان پسر, مدیر اجرایی مشاوره شهروندان گفت: این موسسه خیریه به حال دیده می شود برخی از افراد عدم آزمون با وجود جلسه تمام ضوابط و دیگران در تلاش برای دیدار با دقیق مدارک مورد نیاز و با همه گیر ساخته شده پس از جمع آوری و ارسال این مدارک “حتی سخت تر از معمول”است.

“تعلیق HRT برای مدت بحران حیاتی برای مردم به حمایت آنها نیاز به خصوص در حالی که تعداد زیادی نیاز به ادعای جهانی اعتباری برای پرداخت هزینه مواد غذایی, اجاره و ملزومات دیگر,” او گفت:.

استفان Timms MP صندلی کار و حقوق بازنشستگی کمیته گفت: “من خوش آمدید این پژوهش است که می درخشد ارزشمند از نور در این کمی شناخته شده و ضعیف تعریف شده از ویژگی های این سیستم سود. من امیدوارم که این تحقیقات را تقویت خواهد کرد و این مورد برای اصلاح آن است.”

Maike Bohn از بنیانگذاران the3million گفت: “شهروندان اتحادیه اروپا باید برای عبور سخت و پیچیده آزمون در یک سیستم مات با کمی و یا بدون آسان به درک راهنمایی. غلط گیری به نظر می رسد مقدار زیادی و می تواند مدت زمان طولانی برای به چالش کشیدن در ضمن مردم بدون که حیاتی کمک مالی آنها نیاز به جلوگیری از فقر و بی خانمانی.

“این وضعیت شده است قابل ملاحظه ای تشدید این بیماری همه گیر که بیشتر مردم در حال از دست دادن شغل و چهره فقر. چالش های انزوا و محدود تماس با مشاوره و خدمات نیز در خدمت به این وضعیت بدتر است.”

یک DWP سخنگو گفت: “این دولت متعهد به حمایت از مردم تحت تاثیر Covid-19 و اجرا کرده است یک بسته از اقدامات برای انجام این کار مانند حفاظت از درآمد طرح تعطیلات وام مسکن و امنیت بیشتر برای مستاجرها – که همه باز به کسانی که با توسل به بودجه عمومی و همچنین تزریق بیش از £6.5 میلیارد دلار به سیستم رفاه.

“شهروندان اتحادیه اروپا که در حال ورزش مقدماتی حق اقامت و عادت اقامت در انگلستان را تصویب HRT و می توانید دسترسی به درآمد مربوط به مزایای. اتباع اتحادیه اروپا همچنین می توانید تقاضای خود را به دفتر خانه اتحادیه اروپا حل و فصل طرح خود را به اثبات حق اقامت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>