واندر سال راه اندازی مجدد به تمرکز بر روی یک خانواده در دهه 1960 آلاباما – CNET


winnie-kevin-the-wonder-years.png

Danica McKellar و Fred Savage ستاره دار در نسخه اصلی The Wonder Years. McKellar گفت در توییتر او هیجان زده بود برای جدید نشان می دهد.


توییتر

یک خانواده جدید تنظیم شده است برای به دست آوردن با کمک کمی از دوستان خود را به عنوان آهنگ تم می رود. واندر سال دلتنگ 1980s-’90s کمدی-درام در مورد یک پسر جوان در حال رشد در دهه 1960 در حال آمدن است با یک نگاه جدید است. ABC را راه اندازی مجدد نمادین نشان می دهد به تمرکز بر روی یک خانواده در دهه 1960 آلاباما و Fred Savage که ستاره دار به عنوان جوان کوین آرنولد در اصل نشان می دهد به طور مستقیم.

نیم ساعت نشان می دهد را پوشش همان زمان به عنوان اصلی نشان می دهد که صورت گرفت از سال 1968 تا 1973. فیلمساز Lee Daniels خدمت خواهد کرد به عنوان تهیه کننده اجرایی با Saladin پترسون به عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی.

“فرد ایمیل من شب گذشته برای به اشتراک گذاشتن اخبار!” بازیگر Danica McKellar, که بازی وینی کوپر در نشان می دهد در توییتر نوشت. “من نمی توانم صبر کنید تا ببینید چه او و (لی دانیلز) ایجاد کنید. من شک ندارم آن را به هر دو افتخار اصلی نشان می دهد و انجام عدالت به واقعیت های رشد سیاه در () 1960.”

اصلی نشان می دهد ستاره دار وحشیانه به کوین آرنولد که سنین از 12-17 در طول نمایش شش فصل است. McKellar بازی وینی کوپر دوست خود و گاهی عشق و علاقه است. کوین خانواده شامل پدر و مادر جک (دن لوریا) و نورما (کوچه Mills) و کوین خواهر و برادر بزرگتر کارن (اولیویا d’Abo) و وین (Jason Hervey). نشان می دهد برجسته جهانی در حال رشد کردن خطوط طرح به عنوان به خوبی و نشان داد که چگونه خانواده تحت تاثیر اخبار و رویدادهای از ’60s از جمله جنگ ویتنام. بازیگر Daniel Stern روایت نشان می دهد به عنوان صدای بالغ کوین.

هیچ مصاحبه و یا انتشار اطلاعات برای راه اندازی مجدد در دسترس است هنوز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>