طوفانی آب و هوا انتظار می رود که حرارت به آرامی شکسته در لندن, Ont.

پس از پراکنده طوفان زده این منطقه در روز چهارشنبه یک باران شدید دیده بان است که یک بار دیگر در محل برای لندن و Middlesex County جلوتر از دسته ای جدید از احتمال رعد و برق در روز پنج شنبه.

گرما هشدار از محیط زیست کانادا و تمدید گرما هشدار از میدلسکس لندن-واحد بهداشت و درمان هر دو در اثر باقی می ماند.

پنجشنبه شدید باران پخش شده است و برای خیلی از جنوب انتاریو محیط زیست کانادا حاکی از این است که “شرایط مطلوب برای توسعه شدید و رعد و برق” است که می تواند منجر به “قوی وزش تندبادها بزرگ تگرگ و باران سنگین است.” مناطق جدا شده می تواند بیش از 50 millimetres باران در یک ساعت با توجه به ملی آب و آژانس است.

پیش بینی ها همچنین هشدار از خطر رعد و برق در روز جمعه و از احتمال بارش باران در طول تعطیلات آخر هفته و به دوشنبه.

ادامه مطلب: MLHU گسترش گرما هشدار, هوا خواهان سوزان هفته در لندن, Ont.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در آب و هوای مرطوب می آید پس از یک شروع به ماه در لندن با هر روز تا کنون در ماه جولای شاهد بالا از حداقل 30 C. روزانه بالا نیست و انتظار می رود به سقوط به زیر 30 C تا روز شنبه هنگامی که هوا خواستار بالا از 28 C.

قبل از آن اتفاق می افتد این امکان جدید در دمای بالا و سوابق را می توان در پنج شنبه و جمعه. در این زمان دمای بالا و سوابق جولای 9 و 10 در حال 35.5 C و 33.2 C بود که هر دو راه اندازی شد در سال 1988.

در حالی که حرارت همچنان به خشم در شهر لندن باز کرده است یک خنک کننده جدید مرکز در همیلتون جاده های سالمندان مرکز و مرکز جامعه در 525 همیلتون جاده ها است. این شهر می گوید: این مرکز باز بین 11 صبح تا 7 p. m. و را در علاوه بر این به یک فضا برای خنک کردن. همه گیر مربوط به فاصله فیزیکی و سایر دستورالعمل های بهداشتی را در پی خواهد داشت و دیگر امکانات رفاهی در مرکز نخواهد بود ارائه شده در این شهر می گوید.

قبلی خنک کننده مرکز در جنوب لندن مرکز در حال حاضر بسته “به آماده شدن برای آینده روز تابستان اردوگاه.”

هیچ استخر برای آموزش شنا? بدون مشکل!

هیچ استخر برای آموزش شنا? بدون مشکل!

این شهر همچنین در ادامه به همکاری با سازمان های محلی برای کمک به ارائه اضافی برای کمک به کسانی که نیاز دارند. این سازمان ها عبارتند از: نجات ارتش مرکز امید لندن, مراقبت, جوانان اقدام مرکز Atlohsa تابوت من خواهر’ محل و YMCA مرکز شعبه دارد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آب چشمه نیز عملیاتی در ویکتوریا, گیبون, Springbank غرب و پمپ خانه پارک ها و همچنین Springbank خانه. نیز وجود دارد متعدد اسپری پد wading را از استخر محلی و لهستانی در دسترس است.

ادامه مطلب: تمدید گرما هشدار باعث دردسر برای لندن, Ont., در نزدیکی کشاورزان

در آب و هوای مرطوب است خبر خوش برای منطقه و کشاورزان است. ریک هاو یکی از صاحبان هاو خانواده مزرعه بازار در Aylmer, Ont., گفت: اخبار جهانی در اوایل این هفته که در مزرعه است که به احتمال زیاد هزینه های اضافی $10 ، 000 تا $20,000 در این سال به سوخت آبیاری با توجه به تمدید گرما.

Michael Watson, مالک, از جلو گام مزرعه در میپل, Ont., گفت: کل سهام از چغندر و پیاز و کدو و سیب زمینی و میوه ها را یا می میرند و یا نمی خواهد در رسیدن به پتانسیل خود را در اندازه اگر این گرما ادامه دارد.

کشاورزی کانادا agroclimate متخصص ترور Hadwen گفت: کشاورزان شرق GTA در حال برخورد با یک وضعیت حتی بدتر.

“جنوب مناطق خشک هستند اما آنها را دریافت کرده ام برخی از رطوبت در چند هفته گذشته که در منطقه شرقی را دریافت نمی,” او اضافه شده گفت: اگر شرایط خشک ادامه “ما در حال رفتن به شروع به از دست دادن برخی از عملکرد است که ما می توانید آن دسته از محصولات بعد از آن در این فصل است.”

— با فایل های از اخبار جهانی’ کلی وانگ و کمیل Karamali.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>