نئو نازی ها گفتن پیروان به عمد آلوده’ یهودیان و مسلمانان با کروناویروس گزارشی

نئو نازی ها را تشویق پیروان به “عمدا آلوده” یهودیان و مسلمانان با کروناویروس به عنوان افراط گرایان بهره برداری از این بیماری همه گیر در یک گزارش هشدار داده است.

تحقیقات توسط این کمیسیون برای مقابله با افراط گرایی گفت: گروه های از همه نوع بوده است به دنبال “نژاد نفرت” و گسترش تئوری های توطئه تغذیه به جهانبینی خود را.

“ما شنیده می شود گزارش از راست فعالان و نئو نازی ها گروه ترویج ضد اقلیت روایات تشویق کاربران به عمد آلوده از جمله جوامع یهودی و اسلامگرایان تبلیغ ضد دموکراتیک و ضد غربی روایات این ادعا که Covid-19 است که مجازات الهی از خدا در غرب برای خود اتهام ‘فساد’,” گفت: یک گزارش منتشر شده در روز پنج شنبه.

“اسلامگرایان نیز ادعا کرد که Covid-19 است که مجازات در چین برای درمان آنها از مسلمانان اویغوری. دیگر تئوری های توطئه نشان می دهد این ویروس بخشی از یک یهودی داستان یا که 5G مقصر است.”

مستقل دیده می شود پست های متعدد در راست کانال های رسانه های اجتماعی جشن گزارش نامتناسبی بالا, سیاه و اقلیت های قومی و میر ناشی از کروناویروس در انگلستان است.

یک نئو نازی ها گروه اظهار نظر در توصیه های بهداشتی توزیع شده به مسلمانان گفت: “امیدوارم آنها بی اعتنایی به این توجه کنید”.

دیگران به دنبال سرزنش مسلمانان برای گسترش این ویروس به اشتراک گذاشته شده و جعلی فیلم این ادعا را نشان می دهد مکان های عبادت باقی مانده باز در نقض مستند قوانین.

این کمیسیون برای مقابله با افراط گرایی هشدار داد که راست افراطی سیاستمداران و وب سایت تا به حال سرمایه گذاری شده در این بیماری همه گیر به “فشار رو به جلو خود را ضد مهاجر و پوپولیستی پیام”, تسکین عدم تحمل و نفرت نسبت به قومی یا نژادی یا مذهبی جوامع است.

آن افزود: “پزشکان به ما گفته اند که چگونه برخی از فعالان اسلامگرا ممکن است بهره برداری مشروع نگرانی در مورد securitisation به عمد رانندگی گوه بین جوامع و دولت است. دیگران به ما گفت در مورد مشکلات ارائه حیاتی ضد افراط گرایی کار در طول مستند.”

سر جلوگیری از ضد افراط گرایی برنامه قبلا گفت که ارجاع به حال به شدت کاهش یافته است در طول مستند نگرانی که مردم به عنوان یک تهدید بالقوه خواهد بود نه خال خال توسط معلمان و مددکاران اجتماعی بیمه خدمات درمانی خدمات و دیگران مجبور به کاهش تماس بگیرید.

در همان زمان این نگرانی وجود دارد که مستند را ترک کرده است مردم به طور فزاینده ای در معرض خطر افراط گرایی به عنوان آنها را به صرف زمان بیشتری آنلاین و تبدیل شدن به بیشتر جدا شده است.

“در حالی که مستند قوانین به تدریج کاسته و آن را برخی از زمان قبل از زندگی به حالت عادی برمی گرداند” این گزارش گفت:.

“کوتاه مدت و دراز مدت اثرات Covid-19 همه گیر می تواند در ایجاد شرایط مساعد برای افراط گرایی است. افراطیون به دنبال سرمایه گذاری بر روی این باعث بیشتر در دراز مدت بی ثباتی ترس و تقسیم در بریتانیا.

“اجتماعی و اقتصادی اثرات Covid-19 همه گیر خواهد شد و در حال حاضر قابل توجهی خطرات افراط گرایی.”

این کمیسیون برای مقابله با افراط گرایی به نام برای اقدام از سوی دولت و همچنین رسانه های اجتماعی شرکت ها پس از یک مطالعه نشان داد که 90 درصد از پست های حاوی اطلاعات غلط گرفته که گزارش شده است.

آن گفت: دولت باید به فوریت انتشار جدید ضد افراط گرایی استراتژی که باید آدرس یک پیشنهاد تعریف جدید از “نفرت افراط گرایی” و توسعه مداخلات.

بیش از 100 دستگیر و به عنوان ساعت مارک راست تظاهرات ‘نژادپرستانه thuggery’

سارا خان منجر کمیسر نیز نامیده می شود برای تئوری های توطئه به طبقه بندی شده با توجه به آسیب آنها شود و به چالش کشیده قبل از آنها می تواند باعث آسیب را بدست آورد و یا “نژاد نفرت”.

“برای مثال با درک و مقابله با ضد واکسن تئوری های توطئه دولت بهتر خواهد شد قرار داده شده به اطمینان حاصل شود کافی است وجود دارد جذب هر آینده واکسن,” او اضافه شده است.

“ما باید بر روی پای مقابل را به مقابله با فعالیت نفرت افراط گرایان که به دنبال تقسیم و تضعیف همه چیز کشور ما می ایستد و ما باید شروع به کار بر روی آن در حال حاضر.”

Ms خان بارها به نام وزیران به “فوریت متعهد” برای مقابله با افراط گرایی که می افتد کوتاه از موجود ترور قوانین و گفت: “کامل و فوری تعمیرات اساسی” از سیاست های دولت مورد نیاز است.

او قبلا مارک فعلی تعریف افراط گرایی به عنوان بیش از حد گسترده و توصیف دولت در پاسخ به “ضعیف” و “کافی”.

ماه گذشته یک بررسی قانونی راه اندازی شد بیش از نگرانی های وجود دارد شکاف در قانون است که اجازه می دهد افراط گرایان به فشار را در دستور کار و ایجاد بدست آورد.

رئیس سابق عملیات, آقا, علامت رولی است که منجر به تحقیق که بررسی خواهد کرد که آیا قوانین موجود به اندازه کافی آدرس “نفرت افراط گرایی”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>