‘دیدار با همسران و تزئین اصلی کاخ’: جهادی نوشت برنامه ریزی برای زندگی در بهشت پس از برنامه ریزی حمله تروریستی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک جهادی است که زندانی برای برنامه ریزی حملات تروریستی نوشت قصد دارد برای زمانی که او وارد بهشت به عنوان یک شهید از جمله ملاقات با همسران و تزئینات خود را “اصلی کاخ”.

Mohiussunnath Chowdhury دوخته لیست برای زندگی پس از مرگ به درب اتاق خواب خود در حالی که توطئه حمله به اهداف بالقوه از جمله هانوی و مادام توسو.

29-سال مرغ کارگر مغازه به حال کاهش ماموران پلیس با یک شمشیر در خارج از کاخ باکینگهام در ماه اوت سال 2017 شد اما تبرئه از جرم ترور در یک محاکمه مجدد پس از آزادی او افسرده بود و می خواستم به ضرب گلوله کشته.

پس از آزادی از زندان او نصب قطعات جدید و نشان داد برنامه های خود را برای مخفی افسران که مطرح شده به عنوان همکار جهادی در لوتن.

در روز پنج شنبه او گذشت با حداقل حبس از 25 سال برای آماده شدن اعمال تروریسم.

زمانی که پلیس حمله کردند و خانواده اش به خانه آنها آموزش شمشیر و چاقو در Chowdhury اتاق خواب در کنار اسناد و مدارک ترسیم برنامه های خود را.

یکی از دست نوشته لیست گیر در پشت درب بود تحت عنوان “برنامه ای برای jannah” به معنای بهشت است.

شماره یک در لیست “تور کل ملک” و “انتخاب اصلی کاخ”.

اضافه وزن Chowdhury — که گفته بود به خواهر و مخفی پلیس مبارزه خود را برای دیدار با یک دختر — نام دوم خود را با اولویت به عنوان “دیدار با تمام همسران و نام و انتخاب اصلی دو”.

او سپس به “تزئین اصلی کاخ” دیدار با خانواده و دوستان جشن بارها و بارها رفتن به بازار “صرف زمان با همسران” و در کشتی سوار در ماموریت. ملاقات با خدا را ندارد لیست تا نقطه شماره هفت.

وقتی پرسیده شد که در مورد این سند در دادگاه Chowdhury ادعا کرد که او آن را ایجاد کرده در حالی که برگزار شد در زندان در بازداشتگاه برای کاخ باکینگهام حمله.

در طول این دوره او با دیگر تروریست ها از جمله پارسونز بمب افکن های سبز و درو گرافیک انیمیشن, یک افسر پلیس کشته خارج 10 خیابان داونینگ و 9/11.

یادداشت های دیگر در Chowdhury دیوار اتاق خواب به نام خدا به او بدهد “بهترین شهاده” به معنی خداست.

در یک bugged مکالمه در ماشین خود را در ماه آوریل گذشته او تا به حال یک دوست گفت که او می خواست برای کشتن سربازان و یا افسران پلیس در کاخ باکینگهام حمله.

“آن را فوری بهشت innit,” چودری گفت. “شما می توانید تمام نماز و روزه شما می خواهید … بیرون رفتن و جنگیدن و مردن در علت خود شما مستقیما به jannah.”

یک Instagram تصویری ارسال شده توسط Mohiussunnath Chowdhury نمایش یک ماکت بورس Glock تپانچه (Metropolitan Police)

دادگاه شنیده ام که او با استفاده از یک کتاب co-نوشته شده توسط English Defence League (EDL) بنیانگذار تامی رابینسون و یوتیوب توسط ضد فعالان مسلمان به ادعای خشونت جهاد بود و دستور قرآن است.

چودری نیز مشاهده ویدئوها توسط اسلامگرا واعظان Anwar al-العولقی و شیخ فیصل و تبلیغات داعش در حالی که رسم تا برنامه های خود را.

روز قبل از دستگیری اش در ماه جولای سال 2019 گفت که خواهرش او را به انجام “یک حمله دیگر” اضافه کرد: “من جدی فرض آن را در مورد زمان حال است.”

چودری را تکذیب کرد آماده سازی یک اقدام تروریستی ادعا کرده و ادعا می کند برای جلب توجه به عنوان “جهاد انداختن” و “جهاد” او به دنبال او “در endtimes” به جای حمله به.

اما داوران شنیده چگونه او بارها و بارها مورد ستایش دیگر حملات تروریستی و ادعا می شود radicalising کودکانی که آمد به peri peri مرغ فروشگاه که در آن او کار می کرد در لوتن.

در ماه های پس از تبرئه بیش از این کاخ باکینگهام حمله او مشغول تربیت بدنی با کسب شمشیر چوبی, تمرین سلاح سرد تکنیک های ثبت نام در یک تیر اندازی دوره های آموزشی و اخذ ماکت هفت تیر در حالی که به دنبال یک زندگی اسلحه گرم و مهمات.

Chowdhury ادعا کرد که او تحت فشار بوده است مخفی شده توسط افسران پلیس اما هیئت منصفه را رد کرد و توضیح خود را در بر داشت و او را به اتهام آماده شدن اعمال تروریسم انتشار تروریستی انتشار و در اختیار داشتن تروریستی اطلاعات است.

خواهر خود Sheha چودری, به اعدام محکوم شد یک تعداد از عدم افشای اطلاعات در مورد اعمال تروریسم و پاک از دیگر شمارش از همان اتهام است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>