بسیاری از سالمندان خود را ندارد, گوشی های هوشمند. کارشناسان می گویند ممکن است آن را یک ‘شکاف’ در برنامه های ردیابی

کانادا و آهنگ آن coronavirus موارد تماس با ردیابی است که به سرعت تبدیل شدن به ستون فقرات کنترل و مهار.

فدرال حمایت ردیابی برنامه در افق و کارشناسان باید گفت که حدود 60 درصد نرخ مشارکت مورد نیاز است به منظور آن را می شود واقعا مفید برای ردیابی گسترش ویروس.

پس این روش متکی به داشتن یک گوشی هوشمند ممکن است با علامت برخی از جمعیت کارشناسان می گویند.

“این بخشی از مشکل در اینجا — شما نیاز به یک برنامه است که تایید شده اما همچنین به تصویب رسید گفت:” امیلی ستو یک مهندس و سلامت فناوری متخصص در مرکز جهانی سلامت الکترونیک نوآوری در دانشگاه تورنتو است.

ادامه مطلب: اگر تماس با ردیابی برای COVID-19 توقف در مرز آن را واقعا می تواند موثر باشد ؟

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“وجود دارد موانع. برخی از مردم ندارد و گوشی های هوشمند… پس چگونه شما توزیع این نوع از تکنولوژی ؟ چگونه می توانم آن را به دست افرادی که در واقع به آن نیاز دارید؟”

وجود “انواع جمعیت های آسیب پذیر” که بعید است و یا استفاده از گوشی های هوشمند ستو گفت. همسر کانادایی ها فقط یکی از آنها است.

شصت درصد از سالمندان (تعریف شده به عنوان افراد 65 ساله و مسن تر) گزارش داد داشتن یک گوشی هوشمند در سال 2018 با توجه به آمار کانادا کانادا استفاده از اینترنت بررسی شده است.

گوشی های هوشمند مالکیت برای کسانی که در سن 25 تا 44 بود بسیار بالاتر در 97 درصد و 87 درصد برای کسانی که در سن 45 تا 64. کانادایی ها بین سنین 15 و 24 شد به احتمال زیاد به خود و با نزدیک به 98 درصد است.

“بخشی از مشکل در اینجا است که شما دنبال آن هستید در 65 و بیش از همه سالمندان که به طور مساوی توزیع شده گفت:” ستو. “همانطور که شما مسن که قطره. کسانی که به احتمال زیاد حتی بیشتر قطعات آسیب پذیر از جمعیت در حال حاضر.”

نادر نگاهی به مهم ‘تماس با ردیابی’ در طول COVID-19 شیوع

نادر نگاهی به مهم ‘تماس با ردیابی’ در طول COVID-19 شیوع

بررسی های اخیر توسط رسانه ها و تکنولوژی مانیتور (MTM) نگاه در استفاده از فناوری در میان سالمندان با سن 73 و تا. آن یافت می شود که بسیار پایین تر تعداد سالمندان در این سن براکت — 34 درصد — صاحب یک گوشی هوشمند. حدود 39 درصد از سالمندان هیچ تلفن همراه در تمام آن گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این است که یک شکاف” ستو گفت. “اما این تنها یکی از شکاف ها در حال حاضر… شما نیاز به یک مقدار زیادی از مردم به استفاده از این به منظور آن را به کار می کنند.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

سنگاپور در تلاش است برای پر کردن این شکاف. دولت شروع توزیع دیجیتال تماس با ما-ردیابی دستگاه برای افرادی که نمی دیجیتالی متصل می شود اما هستند در معرض خطر بالاتر از coronavirus سی ان ان گزارش شده است. این TraceTogether نشانه کار در همان راه به عنوان کشور تماس با ما-ردیابی نرم افزار که با استفاده از بلوتوث به کاربران هشدار اگر آنها شده است در تماس با یک مورد مثبت.

این دستگاه می فرستد سیگنال به دیگر نشانه ها و یا گوشی های هوشمند با نرم افزار. آنها را جمع آوری مجاورت داده به جای جغرافیایی داده و هیچ همراه و یا اتصال به اینترنت به معنی داده های رمزگذاری شده را نمی توان گرفته شده از رمز از راه دور.

کانادا هیچ چیز مشابه در آثار و سلامت کانادا جواب نداد وقتی پرسیده شد که در مورد چگونه آن را ممکن است هدف و یا تشویق سالمندان برای شرکت در COVID هشدار برنامه زمانی که آن را منتشر کرد.

ادامه مطلب: چه coronavirus تماس با ردیابی و چقدر مهم است که آن را به عنوان کانادا بازگشایی?

کری بومن یک استاد اخلاق زیستی و بهداشت جهانی در دانشگاه تورنتو معتقد است که درک درستی از رضایت در دانلود برنامه ها ممکن است در راه ایستاده برای برخی از جمعیت.

“وجود دارد یک افزایش چالش به سمت رضایت آگاهانه در ارشد جمعیت” او گفت:. “من نمی گویم آن را فراتر از مردم درک, اما آنها ممکن است کمتر معلومات در مورد فن آوری های نوظهور و استفاده از آنها.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آن را ممکن است به ارتباط او اضافه شده است.

“مردم می گویند” من تا به حال هرگز یک تلفن همراه و یا هر یک از این مسائل در زندگی من و من نمی خواهم یکی در 80 سال,’ اما با توسل به این واقعیت است که آن را واقعا فقط در مورد آنها, اما ایمنی و رفاه بسیاری از مردم در یک جامعه است که تجدید نظر به بسیاری از مردم است.”

وجود نگرانی های حریم خصوصی با کانادا جدید COVID-19 تماس با ردیابی نرم افزار ؟

وجود نگرانی های حریم خصوصی با کانادا جدید COVID-19 تماس با ردیابی نرم افزار ؟

پس از راه اندازی کانادا برنامه اطلاع کاربران بر اساس تعدادی از معیارهای از جمله اگر آنها در عرض دو متر از کسی که تست مثبت برای این ویروس و در صورتی که تماس بیش از یک دوره طولانی از زمان. این برنامه در دسترس خواهد بود برای دانلود بر روی یک داوطلب بر اساس.

سوزان بوندی یک استادیار در Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه تورنتو فکر نمی کند که لازم است برای تجمع سالمندان برای دریافت برنامه و یا هدف قرار دادن آنها را از طریق یکی دیگر از روش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“سالمندان به خصوص اگر آنها آسیب پذیر نیاز به متصل به یک انسان بسیار به سرعت در حال,” او گفت:. “بنابراین تلفن همراه نرم افزار و یا این دانگل در سنگاپور — جالب است که آنها هنوز هم نمی خواهید به قادر به گزارش نیاز دارد که برای ارشد.”

بوندی گفت: این برنامه با هدف قرار دادن جمعیتی باید آن را — کسانی که حمل گوشی های هوشمند است.

ادامه مطلب: چگونه COVID-19 تماس با ردیابی محل کار ؟ آلبرتا, دکتر توضیح می دهد

“ما در حال تلاش برای رسیدن به یک گروه خاص از مردم که در حال حرکت است در اطراف بزرگتر از شبکه تعاملات اجتماعی. که سالمندان,” او گفت:. “کار ما به عنوان اعضای جامعه در طول یک بیماری همه گیر است برای به حداقل رساندن تعداد افرادی که ما با آنها تماس نزدیک. افرادی که ریسک گریز را به مخاطبین خود را از دو به صفر است. افرادی که نمی خواهد آن را پایین آورد از یک صد صرفا 10.”

در نهایت برنامه “تنها کمکی به کلاسیک کفش-چرم تماس با ردیابی است که ما در حال حاضر انجام,” او گفت:.

بهداشت عمومی واحد در هر استان و منطقه پیشرو هستند و تلاش برای شناسایی آموزش و نظارت بر افرادی که تماس نزدیک با یک COVID-19 case اما هزاران کانادایی ها باید ثبت نام داوطلب به عنوان تماس با ردیاب پس از مارس.

در بالای مردمی پیگیری طرح های مانند ثبت نام در ورق در رستوران ها و فروشگاه های بوندی گفت: ظرفیت منابع انسانی گسترش یافته “فوق العاده.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این برنامه فقط برای کمک به محدود کردن باور نکردنی حجم کار و بار” او گفت:. “و آنها در حال هدف قرار دادن حق مردم است.”

— با فایل های از کانادا مطبوعات

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>