داخل ورزشگاه و استخر و اوقات فراغت مراکز می تواند بازگشایی این ماه, دولت اعلام کرد

داخل ورزشگاه و استخر و اوقات فراغت مراکز خواهد بود قادر به بازگشایی از اواخر این ماه دولت اعلام کرده است.

استخرهای شنا در انگلستان شروع به بازگشایی از این شنبه در حالی که در استخرهای سرپوشیده ورزشگاه و امکانات ورزشی خود را coronavirus مستند برداشته شده در 25 جولای.

این اخبار به شرح زیر اعلام از فضای تئاتر اپرا و موسیقی و رقص حوادث نیز مجاز محدود و اجتماعی-فاصله مخاطبان در انگلستان از 11 جولای.

رونمایی از اقدامات در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه وزیر فرهنگ الیور Dowden استفاده می شود یک دولت جدید شعار اصرار مردم به “کار را به کمک”. آن را در زیر زودتر تماس برای مردم به “خوردن به کمک” با اشاره به رستوران وعده های غذایی.

آقای Dowden به خبرنگاران گفت: در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من واقعا اصرار مردم به خارج وجود دارد و به بازی خود را بخشی: خرید بلیط برای پخش و موسیقی رسیتال خود را دریافت کنید محلی گالری و حمایت از کسب و کارهای محلی.

“مبارزه ما شروع با یک تلاش جمعی و من واقعا امیدوارم که از آن خواهد شد در پایان با یک. در ابتدا همه ما در خانه برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی در حال حاضر انگلیسی عمومی دارای یک بخش جدید به بازی. از آن زمان به خوردن به کمک کردن به لذت بردن از هنر برای کمک کردن و کار کردن برای کمک به.

“این بیش از همه شما برای کمک به این کشور بهبود می یابند با خیال راحت.”

اما بسیاری از انگلیسی ها می گویند که آنها نمی تواند بازگشت به رستوران هر زمان به زودی با توجه به رای گیری. در نظرسنجی YouGov در بر داشت که فقط 8 درصد از مردم گفتند که “قطعا” استفاده از یک وعده غذایی تخفیف طرح پرده برداری توسط صدراعظم در روز چهارشنبه با 24 درصد گفت: آنها احتمالا خواهد شد. این در مقایسه با 52 درصد گفت: آنها قطعا نمی خواهد و یا شاید نمی خواهد.

صحبت در همان کنفرانس مطبوعاتی آقای Dowden گفت: پوشش صورت را نمی توان مورد نیاز در ورزشگاه اما که دیگر “کاهش اقدامات” مانند تمیز کردن به طور منظم خواهد بود در محل قرار داده.

وزیر فرهنگ الیور Dowden (ایسنا تلویزیون)

او گفت: دولت رویکرد به پوشش صورت بود “متن خاص” و گفت: آن را به حال شده است تایید شده توسط علمی مشاوران به عنوان یک “متناسب با رویکرد به موجب آن پوشیدن ماسک یکی از راه های کاهش خطرات اما آن را نشسته در کنار یک مجموعه کامل از چیزهای دیگر” از جمله شستن دست و اجتماعی فاصله.

پرسید که آیا محدودیت را بازگشایی امکانات “کمتر سرگرم کننده” او پاسخ داد: “قضاوت ما گرفته شده با این (بارها) و استخرهای شنا و جاهای دیگر در آن است بهتر است برای بازگشایی با کسانی که محدودیت نسبت به بازگشایی در همه.

“البته از آن است که رفتن به در حالی که برای اعتماد به نفس مردم برای ساخت آن است که به ندرت مورد که شما را بکشد تا شاتر و هر کس می آید با عجله در.

“اما به همان اندازه تجربه در انگلستان و جاهای دیگر است که در طول زمان مردم به دست آورده اند اعتماد به نفس و شروع به تعامل بیشتر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>