Honda Civic Type R Limited Edition مجموعه جدید دامان رکورد در Suzuka – Roadshow


Honda Civic Type R Limited Edition

Suzuka را 3.6 مایل مسیر در اصل ساخته شده است به عنوان یک مرکز آزمون برای هوندا.


هوندا

ماه گذشته هوندا منتشر شد و یک ویدیو کوتاه نشان Civic Type R Limited Edition زني ژاپن Suzuka Circuitاما نمی دهد ما در هر زمینه است. ما فرض بر این نوع جدید R وجود دارد به غیر روحانی کردن یک زمان دامان و آن را به عنوان معلوم ما راست بود.

این Honda Civic Type R Limited Edition رسما سریعترین front-wheel-drive ماشین در اطراف Suzuka این شرکت تایید کرد سه شنبه. 2 دقیقه 23.993 دوم دامان زمان تکمیل شد توسط Super GT سری راننده Takuya Izawa در نوع R نهایی عملکرد آزمون در ماه فوریه با استفاده از یک اروپایی-spec تولید ماشین. شما می توانید رکورد خود را به اجرا در ویدیو زیر.

این 2:23.993 زمان است که تقریبا یک دوم و یک نیمه بهتر از رکورد قبلی دارنده رنو مگان RS تروفی-R. این نشانه خوبی برای Civic Type R آینده رکورد دامان تلاش بیش از حد. هوندا غیررسمی گفت: نسخه محدود بود به یک بار حمله با هدف نهایی از پیروزی نوع R و s به عنوان سریعترین front-wheel-drive خودرو در سراسر آلمان Nurburgring Nordschleife. این مگان RS Trophy-R فعلی Nordschleife FWD قهرمان بنابراین ما کنجکاو خواهید بود برای دیدن اگر نوع R می توانید انجام یک شبیه feat هنگامی که جهان باز می شود به بالا و برای سرگرم کننده دوباره.

هوندا خواهد ساخت 1,000 نسخه محدود از نوع Rs, همه نقاشی ققنوس زرد با 600 اختصاص داده شده برای ما. این 306-اسب بخار و 2.0 لیتری توربو I4 موتور حمل بیش بدون تغییر اما این مدنی می شود به خصوص تنظیم دامپر recalibrated فرمان و عملکرد بالاتر لاستیک. آمریکا-تنظیمات نسخه محدود است که برخی از 46 پوند سبک تر از نوع استاندارد R تشکر به سبک 20 اینچی BBS wheels کمتر صدا-کشنده مواد و حذف تخم برف پاک کن عقب بخاری مجاری و شرایط tonneau را پوشش میدهد. تازه نسخه های خود را صوتی و تهویه مطبوع سیستم های حذف شده در نتیجه اضافی 30 پوند وزن از دست دادن.

این 2021 Honda Civic Type R Limited Edition را در فروش در ماه های آینده قیمت گذاری انتظار می رود در حدود $40,000.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>