HMRC می گوید مزایای Rishi Sunak کار احتباس 1000 پوند جایزه طرح بسیار نامشخص’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

رئیس HM درآمد و گمرک گفت: Rishi Sunak او نمی تواند تایید خود را گل سرسبد 1000 پوند در کار حفظ و نگهداری طرح به عنوان ارزش برای پول به دلیل عدم اطمینان در مورد هزینه های آن و تعداد مشاغل آن را ذخیره کنید.

اقتدار مالیاتی را اجرایی جیم Saqqara ابراز نگرانی های خود را در نامه ای به صدراعظم در آستانه چهارشنبه اضطراری مینی بودجه است که در آن £9bn طرح رونمایی شد به عنوان centrepiece آقای Sunak پیشنهاد برای جلوگیری از موج از موانعی که کردند ترتیبات بس در 31 اکتبر.

در ضمن کار رهبر آقا Keir Starmer هشدار داده است این کشور نمی توانیم “وزن مرده” پرداخت که ممکن است به شرکت های تحت این طرح برای میلیون ها نفر از مشاغل که تحت هر گونه تهدید.

تحت این طرح کارفرمایان را دریافت 1000 پوند برای هر furloughed کارمند که همچنان در پست تا پایان ماه ژانویه سال 2021 در حقوق و دستمزد حداقل £520 یک ماه.

با برخی از 9 میلیون نفر با بهره گیری از دولتی پرداخت کردند تا £2,500 یک ماه طول مستند این طرح می تواند هزینه £9bn.

اما آقای Sunak خود اذعان کرده است که از آن خواهد شد ممکن است به محدود کردن پرداخت ها تنها به کسانی که در غیر این صورت باید شغل خود را از دست.

کارشناسان همچنین هشدار داد که در حالی که شرکت ها خواهد شد با خوشحالی جیب پول نقد برای کارکنان که آنها در نظر گرفته شده برای حفظ به هر حال بسیاری از زمینه حدود 1000 تخت نرخ پرداخت به عنوان انگیزه کافی برای نگه داشتن کسانی که دیگر مورد نیاز است.

در نامه خود به ریاست آقای Saqqara درخواست وزرا جهت – رسمی سفارش به جلو بروید با یک طرح که در غیر این صورت نقض مسئولیت خود را به عنوان حسابداری افسر به اطمینان حاصل شود که خود را گروه فعالیت های ارائه ارزش برای پول است.

آقای Saqqara گفت: در حالی که وجود دارد یک “سیاست صدا منطق” برای طرح “مشاوره است که ما باید هر دو دریافت برجسته قطعیت در اطراف ارزش برای پول از این پیشنهاد”.

“این ثابت شده است دشوار است برای ایجاد یک counterfactual برای این طرح که بستگی به هزینه کلی طرح و تعداد فوق العاده شغل آن محافظت خواهد که هر دو در حال حاضر بسیار نامشخص,” او گفت:.

“که عدم قطعیت نیز به بهره وری از اندازه گیری.”

شک و تردید بیش از اثربخشی این طرح نیز مطرح شده توسط Paul Johnson, مدیر با نفوذ اقتصادی thinktank موسسه مطالعات مالی.

“بسیاری احتمالا اکثریت از این کار حفظ و نگهداری پول جایزه را در رابطه با کارهایی که می شده اند – در واقع در حال حاضر بوده است – پس از بازگشت از سفر کردند به هر حال گفت:” آقای جانسون.

“این پول را حتی در رابطه با شغل که به طور خلاصه furloughed در حال حاضر پشت در محل کار و می توانید انتظار به هنوز پشت در محل کار در ژانویه کارفرما هنوز هم می شود 1000 پوند.”


Keir Starmer گفت که صدراعظم باید هدفمند پرداخت در کسانی که واقعا در معرض خطر از دست دادن شغل خود به عنوان furloughed است کوچک از شروع ماه آینده و سپس فسخ قطعی در پایان ماه اکتبر.

زبان در طول سفر به هارلو اد میلیبند گفت: “این کار احتباس جایزه یک جایزه برای همه مشاغل – بسیاری از کسانی که شغل بسیاری از افراد شده اند به ارمغان آورد در هر رویداد.

“بعضی از آنها واقعا در خطر از دست دادن شغل خود را بنابراین ما می گویند باید آن را هدف قرار داده شده است در مناطقی که بیشترین نیاز به آن را در سراسر این قطعه است.

“صدراعظم اذعان کرده است مرده وزن در بسته بندی های خود – ما نمی توانیم وزن مرده ما نیاز به پول برای رفتن به جایی که آن را کاملا مورد نیاز بیشتر و این که این شغل است که نمی توان حفظ کرد اگر دولت از آنها پشتیبانی نمی کند.”

آقای Sunak پذیرفته شده است که پرداخت خواهد به حمایت از مشاغل که تحت تهدید اما گفت که این یک نتیجه اجتناب ناپذیر نیاز به عمل به سرعت به یک چالش بی سابقه.

“در طول این بحران من تا به حال تصمیمات و اینکه آیا به عمل گسترده ای را در مقیاس و در سرعت و یا عمل به یک هدف بیشتر و متنوع راه” صدراعظم گفت BBC Radio 4 امروز برنامه.

“در یک دنیای ایده آل شما کاملا درست شما خواهد حداقل رساندن که وزن مرده و همه چیز را در فوق العاده هدفمند مد.

“مشکل این است که به شدت از آنچه اتفاق می افتد به ما اقتصاد مقیاس از آنچه اتفاق می افتد و در واقع سرعت که در آن اتفاق می افتد در خواستار پاسخ متفاوت.”

او گفت که “بدون سوال وجود خواهد داشت وزن مرده – و شده است وجود دارد وزن مرده در تمام مداخلات ما در جای خود قرار داده”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>