دولت مسخره برای معرفی Glyndebourne اپرا و کوچک Cornish, هوای آزاد, تئاتر به عنوان مستند کاسته

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دولت شده است به عنوان “خارج از صفحه لمسی” برای آن انتخاب شده نمونه هایی از آنچه مردم می توانند لذت بردن از پس از آن گفت: هنرهای نمایشی وقایع را می توانید در خارج از منزل از این آخر هفته.

مردم گرفته اند به رسانه های اجتماعی برای تمسخر وزیر فرهنگ پس از او گفت: “دوستداران موسیقی می تواند به Glyndebourne یک خانه اپرا در شرق ساسکس در این تابستان و مردم می توانند به تماشای نقش در یک تئاتر در کرنوالی صخره به عنوان مکانهای باز کردن دوباره زیر اختلال از coronavirus.

“توده ها خوشحال به شنیدن این که Glyndebourne بازگشته است بر روی” یکی از کاربران شبکههای اجتماعی به شوخی.

“این دولت است که پس از لمس” شخص دیگری است.

اعلام فضای باز اجرای برنامه می توانید رزومه از این شنبه الیور Dowden خاص Glyndebourne — که بلیط برای باز هوا اپرا در ماه اوت به فروش می رسد در 100 پوند برای بزرگسالان و 50 پوند برای کودکان و پخش در Cornwall را باز هوا Minack تئاتر.

در پایان غرب لندن نیز بازگشت طریق شش موسیقی درایو در بخش دیجیتال, فرهنگ رسانه ای و ورزشی (DCMS) گفت.

صحبت در مورد آقای Dowden را ذکر Glyndebourne, کمدین راشل Creeger در توئیتر خود نوشت: “چه تسکین برای بخش عمده ای از کشور به آنها که از ویژگی های منظم در تقویم. در حال حاضر چگونه در مورد کمدی?”

یکی دیگر از رسانه های اجتماعی کاربر درخشید نور در واقع آنها می تواند به فضای باز, اپرا, اما نه خود تیم فوتبال محلی. “واقعا در هماهنگی با مرد در خیابان” آنها شوخی.

باز هوا اجراهای داده شده است رفتن پیش از این شنبه در انگلستان با محدود و اجتماعی-فاصله مخاطب است.


“زندگی عادی است به آرامی بازگشت. این یک نقطه عطف مهم برای ما هنرمندان انجام شده که انتظار صبورانه در بال از ماه مارس” آقای Dowden گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“از 11 جولای ما تئاتر اپرا و رقص و موسیقی را نشان می دهد می توانید شروع به قرار دادن در هوای آزاد, اجرای برنامه به لحاظ اجتماعی فاصله مخاطبان است.”


وی افزود: “این بدان معناست که تئاتر را برانگیخت می توانید تجربه یک بازی زنده برای اولین بار در و در مکان هایی مانند خیره کننده Minack تئاتر در کرن و musiclovers می توانید شرکت Glyndebourne این تابستان.”

DCMS گفت: دولت همچنین می تواند خلبانی برخی از داخل سالن اجرای برنامه است که می تواند شامل ارکستر سمفونیک لندن در St luke’s و Butlins.

گروه شده اند و با نزدیک شدن به نظر مستقل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>