دریافت سه ماه از SiriusXM جریان خدمات به علاوه یک اکو نقطه برای یک باک – CNET


siriusxm

SiriusXM

SiriusXM گسترش یافته و فراتر از آن فروتن رادیو ماهواره ای ریشه. شما دیگر نیاز به یک رادیو ماهواره ای در ماشین خود را به تجربه شباهنگ-در حال حاضر شما می توانید آن را گرفتن در یک برنامه تلفن همراه در یک مرورگر و حتی از طریق الکسا یا گوگل, صفحه اصلی. SiriusXM هیچ غریبه ای به ارائه دیوانه-معاملات خوب برای مشترکین جدید اما در حال حاضر وجود دارد دو عالی آنهایی که در بازی. برای یک مدت زمان محدود شما می توانید سه ماه از SiriusXM ضروری برای $1 — و شما می توانید رایگان اکو نقطهبیش از حد.

شما می توانید از فکر می کنم SiriusXM ضروری به عنوان یک نوع از شباهنگ Lite. آن را به شما اجازه می دهد دسترسی به صدها کانال (هر چند نه همه آنها) بر روی تلفن خود را و در یک مرورگر (اما نه در رادیو ماشین خود را). آن را ارائه ad-free, موسیقی, اخبار, رادیو گفتگو, سرگرمی و بیشتر. این یک استارت خوب برنامه ریزی کنید اگر شما ممکن است بخواهید به گام تا جامع تر (و گران تر) را انتخاب کنید و یا دسترسی به برنامه های. و یا آن را فقط یک راه جامد به تجربه SiriusXM اگر شما قصد گرفتن ماهواره ای رادیو در ماشین خود را.

ضروری معمولا هزینه $8 در هر ماه به طوری که پس انداز $21 بیش از سه ماه. و شما دریافت کنید که $50 نسل سوم اکو نقطه به صورت رایگان بیش از حد.

بسیار مطمئن شوید که شما در حال رفتن به می خواهید به نگه داشتن SiriusXM و می خواهید به قفل در یک قیمت خوب? و یا می خواهید به گام تا بزرگتر کتابخانه محتوا و ماشین رادیو دسترسی حق دور ؟ خوب, خبر خوب: 5 دلار در هر ماه معامله من به شما گفت: حدود چند ماه پیش است که هنوز هم در حال اجرا است. شما می توانید یک سال کامل از SiriusXM را انتخاب کنید برای $60 و شما دریافت رایگان اکو نقطهبیش از حد. و بر خلاف طرح ضروری این یکی شامل هوارد استرن.

SiriusXM را انتخاب کنید معمولا هزینه 17 دلار در ماه به طوری که پس انداز $144. اما فراموش نکنید که برای رویه در $50 برای اکو نقطه (نسل سوم) پس از آن در واقع پس انداز $194. گفت: این نقطه با تخفیف بنابراین اغلب که یکی می تواند استدلال می کنند این منصفانه نیست برای اضافه کردن آن را به قیمت. من ترک که به شما; در هر صورت, آن را یک معامله بزرگ است.

برای استفاده از هر معامله به شما نیاز به یک جدید SiriusXM مشترک.

برای اولین بار منتشر شده در اوایل این سال است. به روز شده با جدید مقابله جزئیات.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: SiriusXM و ویزا باید تیمی را به نوبه خود وسیله نقلیه خود را…


4:36


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن پاسخ در پرسش و پاسخ ما صفحه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>