فورد می خواهم کارکنان این شرکت برای متوقف کردن ساخت ماشین پلیس گزارش می گوید – Roadshow


فورد فروش بیشتر خودروهای پلیس از هر گونه ما را خودروساز.


فورد

فورد کارکنان خواسته اند خودروساز به توقف ساخت و ساز ماشین پلیس با توجه به Jalopnik گزارش منتشر شده روز شنبه. درخواست می آید به عنوان بی شماری Black Lives Matter ادامه اعتراضات در سراسر آمریکا و در سراسر جهان برانگیخته با کشتن جورج فلوید.

“در طول تاریخ این وسایل نقلیه است که فورد کارکنان طراحی و ساخت استفاده شده است به عنوان لوازم جانبی به خشونت پلیس و سرکوب” کارگران نوشت: در نامه ای به مدیر عامل شرکت فورد جیم هاکت و رئیس بیل فورد با توجه به Jalopnik. “ما می دانیم که در حالی که بسیاری از پیوستن به حمایت و یا تامین اجرای قانون با نیت خوب این نژادپرستانه پلیس شیوه که طاعون جامعه ما تاریخی و سیستمیک — سابقه و تداوم سیستم توسط فورد برای بیش از 70 سال — تا کنون پس از معرفی فورد اولین پلیس بسته در سال 1950. به عنوان یک غیر قابل انکار بخشی از این تاریخچه و سیستم ما دیر به فکر و عمل متفاوت’ در نقش ما در نژادپرستی است.”

فیلم های متعدد منتشر شده است نشان مأموران اجرای قانون رانندگی فورد رهگیر پلیس به جمعیت معترضان در چندین رویداد در سراسر ایالات متحده است. در حالی که دیگر شرکت های وسایل نقلیه شده اند به همین ترتیب استفاده می شود و فورد پلیس رهگیر را تشکیل می دهند یک بخش کوچک از آبی بیضی شکل کلی فروش در دیربورن میشیگان بر اساس خودروساز فروش بیشتر خودروهای پلیس از هر خودروساز در ایالات متحده است.

یک سخنگوی فورد تایید این گزارش ها است اما به نظر بیشتر است.

نامه ای به هاکت و فورد از یک گروه از کارکنان که “فراخوان فورد برای توقف, توسعه, تولید و فروش سفارشی وسایل نقلیه پلیس و محصولات است.”

هاکت بود سریع به پاسخ با داخلی, یادداشت, که, Jalopnik نیز به دست آمده گفت: “این بحث که Ford Police Interceptor کمک می کند تا ماموران با انجام کار خود را. مسائل فاکتورها باعث ایجاد پلاک پلیس اعتبار باید چیزی برای انجام با وسایل نقلیه آنها در حال رانندگی است.”

هاکت را یادداشت ادامه می دهد: “با در نظر گرفتن دور ما رهگیر پلیس ما انجام می شود و آسیب به ایمنی خود را و ساخت آن را سخت تر برای آنها را به انجام کار خود را. دوباره, این است که چرا با توجه به بینش های جدید و قابلیت های رهبری به اعتقاد من این شرایط ناگوار در حال حاضر فورد با حتی بیشتر فرصت نه تنها به نوآوری و راه حل های جدید بلکه اهرم ما موقعیت منحصر به فرد برای حمایت از گفت و گو و اصلاحات مورد نیاز برای ایجاد جوامع امن تر برای همه است.”

Jalopnik گزارش که کارمند نامه می پرسد خودروساز به اقدام ژوئیه 15. “منابع ما می تواند و باید منحرف شود به دیگر اشکال اول و پاسخ ایمنی عمومی” نامه است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سیاه زندگی موضوع: چگونه شما می توانید اقدام امروز


4:11

به روز رسانی 6:10 p. m. PT: شامل تایید از فورد.
اصلاح 8:41 p. m. PT: نسخه اصلی این داستان گفت که نامه ای به مدیران آمد از فورد آفریقایی تبار شبکه (FAAN). ما از آنجا متوجه شدند که این نادرست است و در این نامه نوشته شده توسط یک گروه مستقل از سیاه و سفید و کارکنان. متن ویرایش شده است تا منعکس کننده این.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>