اولین فرد بازداشت بیش از اتهام تقلب کردند طرح

57 سال تبدیل به اولین فرد بازداشت شده در ارتباط با اتهام تقلب از دولت طرح کردند.

HM درآمد و آداب و رسوم (HMRC) گفت: آن را به حال بازداشت یک مرد از سلیهولل میدلندز روز چهارشنبه در اتصال به یک مظنون £495,000 تقلب از Coronavirus کار احتباس طرح. HMRC افزود این اولین بار بود که چنین بازداشت به اتفاق می افتد.

افسران اعدام یک جستجو در حکم تصرف کامپیوتر و دیگر دستگاه های دیجیتال در حالی که بودجه برگزار شد در یک حساب بانکی مربوط به بازداشت مرد کسب و کار یخ زده شده اند.

57 سال بود نیز بازداشت شده در رابطه با یک مشکوک چند میلیون پوند مالیات تقلب و اتهام پول شویی جرائم HMRC گفت.

بیشتر از هشت نفر از سراسر West Midlands نیز دستگیر شده اند به عنوان بخشی از این تحقیقات مرتبط که شامل استقرار بیش از 100 HMRC افسران به 11 مکان. بیشتر رایانه ها و دیگر دستگاه های دیجیتال کشف و ضبط شد به علاوه کسب و کار و سوابق شخصی.

ریچارد لاس اقدام مدیر بررسی تقلب در HMRC گفت: “Coronavirus کار احتباس طرح بخشی از جمعی تلاش ملی برای حفاظت از مشاغل. اکثریت قریب به اتفاق کارفرمایان باید با استفاده از CJRS مسئولانه اما ما دریغ نکنید برای به عمل در گزارش از سوء استفاده از این طرح است.

“این است که مالیات دهندگان پول و هر گونه ادعا می کنند که ثابت می شود جعلی محدودیت توانایی ما برای حمایت از مردم و محروم خدمات عمومی ضروری بودجه.

“به طور معمول, ما ساخته شده مراحل را برای جلوگیری از اشتباهات و تقلب اتفاق می افتد در وهله اول اما هر کسی که نگران است که خود کارفرما ممکن است سوء استفاده از این طرح باید گزارش آن را به HMRC آنلاین نیست.”

بیش از £27.4 میلیارد دلار ادعا شده است از طریق کار احتباس طرح حمایت از 1.1 m کارفرمایان و 9.4 m furloughed شغل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>