اولین استون مارتین DBX رول کردن تازه خط تولید در ولز – Roadshow


نگران نباشید استون ساختمان بیش از یک.

استون مارتین

استون مارتین در مورد به کشتی سوار در بزرگترین تلاش برای تاریخ. انگلیسی خودروساز در نهایت یک وسیله نقلیه سودمند ورزش در نمونه کارها خود را و این تلاش برای ورود به یک جدید و بسیار محبوب عرصه به زودی میوه در حال حاضر که DBX در نهایت نورد کردن خط تولید.

استون مارتین روز پنجشنبه اعلام کرد که برای اولین بار تولید DBX آمده است خط. DBX تولید شده است در یک مرکز جدید در ولز حدود چهار سال پس از این کارخانه برای اولین بار اعلام شد. استون بوده است با استفاده از ولز مجازی برای توسعه و تست خودرو اما این نخستین بار یکی از استون مارتین محصولات بود در واقع تولید شده در این منطقه است.

“من بسیار افتخار از استون مارتین تیم که خیلی سخت کار کرده اند برای تبدیل این سابق وزارت دفاع سایت به کلاس جهانی تولید خودرو تاسیسات” گفت: Keith استانتون موقت مدیر عامل شرکت آستون مارتین, در بیانیه ای. “در حال حاضر توان تولید اتومبیل آن عهد به انعطاف پذیری و شکیبایی همه در استون مارتین.”

DBX تبدیل استون مارتین تجربه برای کسانی که به دنبال چوب با Suv ها. تحت هود همان 4.0 لیتری twin-turbocharged V8 که در بهتری ورزشی کوپه تولید 542 اسب بخار و 516 پوند-فوت گشتاور است. آن را قادر به رسیدن به 60 مایل در ساعت را در 4.3 ثانیه و آن را در صدر در 181 مایل در ساعت. سبک نگارش آن چشمگیر چقدر جدید استون است که در اینجا از عقب پایان به نظر می رسد که کنده مستقیم از برتری به یک فضای داخلی است که به نظر می رسد هر بیت به عنوان غنی به عنوان آن را باید.

با قیمت با شروع از $189,900 در ایالات متحده استون مارتین DBX به حال رفو خوب بهتر بود تصور است. اما برای کسانی که درک رفتن بالا و فراتر از خریداران دریافت خواهد شد آشنا تنگاتنگی با یک حرف از حروف الفبا: Q. خودروساز قرار دادی بخش ایجاد فوق العاده ویژه trims از DBX لود شده با سبك منحصر به فرد و گزینه هایو مردمی می تواند آن را یک گام بیشتر با درخواست Q توسط استون مارتین برای کمک به آنها در ایجاد یک واقعا SUV قرار دادی.

اگر شما علاقه مند در چگونه آن را در درایو نگاهی به ما DBX اولین درایو از اوایل سال جاری.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: استون مارتین DBX است unremarkably عالی


9:08

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>