دومینیک کامینگز باید در صورت مجلس سوال اگر او نقش مهمی در دفاع بریتانیا, سیاست, نماینده ولی می گوید

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دومینیک کامینگز می رود که این احضار برای پاسخ به سوالات در مجلس شورای اسلامی در مورد نقش خود در یک بررسی بزرگ از انگلستان آینده دفاع و امنیت نیاز دارد و پس از جزئیات جدیدی از تور خود را از حساس نظامی سایت.

آن پدید آمده امروز که بوریس جانسون رئیس aide تبدیل کردن یک دعوت نامه به نظر می رسد قبل از عوام دفاعی انتخاب کمیته در ماه مارس است. این کمیته تصمیم در جلسه روز شنبه که آیا برای تمدید درخواست.

کمیته صندلی توبیاس الوود گفت: مستقل که آقای کامینگز ” ظاهرا ارشد, نقش در دفاع بررسی شده و آن را ضروری برای نمایندگان مجلس داده می شود این فرصت را به مورد مداقه قرار دادن فعالیت های خود را به عنوان آنها را به کسانی که از وزرای ارشد و کارمندان دولت.

این حرکت در میان رشد فشارهای بیش از Mr کامینگز ” آشکار سلطه خیابان داونینگ عملیات پس از حذف از چندین ویژه مشاوران تحکیم شماره 10 و خزانه داری مشاوران تحت فرمان خود و اعلام کرد که رئیس خدمات مدنی آقا علامت Sedwill است به ایستادگی کردن.

یکی از مقامات ارشد حزب محافظه کار MP گفت: “وجود دارد نگرانی رو به رشد در میان اعضای کابینه که قدرت خود را و رسیدن و نفوذ به مراتب بیشتر از هر یک از پیشینیان خود است و آن را تضعیف طبیعی فعالیت های کابینه به رهبری دولت با او مسئول پیشرو در بسیاری از پروژه ها.”

ماه گذشته سابق جانسون مشاور تیم Montgomerie متهم کامینگز از نظارت بر “حکومت وحشت” در خیابان داونینگ با وجود داشتن “دیوانه” ایده های.

نخست وزیر در حال آمدن است تحت فشار به توضیح آقای کامینگز’ نقش در آینده دفاع, نقد و بررسی پس از آن پدید آمده و او در حال برنامه ریزی یک تور از نیروهای مسلح ترین پایگاه های طبقه بندی شده.

اسناد دیده می شود توسط یک استرالیایی روزنامه نشان داد که آقای کامینگز در حال برنامه ریزی برای بازدید از سایت های از جمله قایق های مخصوص خدمات در Dorset, SAS ستاد در هرفورد و دفاع علم و فن آوری آزمایشگاهی که تحقیقات سلاح های شیمیایی و عوامل بیماری زا در Porton پایین.

آقای کامینگز همچنین می خواهد به بازدید سریع قابلیت کار در فرنبروق و دفاع واحد اطلاعات در Wyton – در حال حاضر با داشتن تور MI5 و MI6 دو بار صبح سیدنی هرالد گزارش شده است.

خیابان داونینگ روز چهارشنبه در دفاع از این طرح گفت که مشاوران ارشد “به طور منظم” بازدید از دولت سایت.

اما آقای الوود – سابق افسر ارتش که در خدمت به عنوان وزیر دفاع تحت ترزا ممکن است از 2017-19 – گفت: “اگر این درست است که او در حال حاضر انجام فشرده سفر برخی از حساس ترین جنبه های ما دفاع و دستگاه امنیتی آن را تنها عادلانه به سوال بپرسید برای چه هدف این است که انجام شده است ؟

“واضح است که او با استعداد است مبارز و انتخاباتی استراتژیست اما او هنوز به طور ثابت به عنوان یک مدیر. مسئولیت های خود را برای نخست وزیر را تعیین می کند اما در حال اجرا مبارزات همان است که منجر به یک بررسی جامع از ما دفاع و امنیت.

“ما از او پرسید به نظر می رسد در ماه های مارس و او ما را. وجود دارد هر احتمال او خواسته خواهد شد دوباره. آن است که دولت تصمیم می گیرید که چگونه آنها انجام این فعالیت ها اما این باید اتفاق می افتد در شفافیت کامل و ماشین آلات از دولت باید مورد بررسی قرار در این راه طبیعی است.”

آقای جانسون سخنگوی رسمی به خبرنگاران گفت: “این برای انتخاب کمیته برای تصمیم می گیرید که شاهد آنها خواهید تماس بگیرید. که روش استاندارد.

“من آگاه هستم از هر درخواست. اگر هر گونه درخواست ها ساخته شده آنها در نظر گرفته خواهد شد در راه طبیعی است.”

وی افزود: “این مجتمع بررسی در حال انجام است توسط جان Bew که نخست وزیر مشاور در امور خارجی و الکس الیس که یک کارمند در دفتر هیئت دولت.”

آقای کامینگز داشت در اهانت به مجلس در سال 2019 پس از امتناع از به نظر می رسد قبل از عوام دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش کمیته برای پاسخ به سوالات در مورد اتهام استفاده از “خبر جعلی” توسط رای ترک کمپین که او رهبری در اتحادیه اروپا همه پرسی. او قبلا داده شده و شواهد به خزانه کمیته در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

مجلس انتخاب کمیته ها به طور معمول تماس وزیران و مقامات ارشد کشوری به شواهد تلویزیونی در جلسات است که می تواند تاریخ و زمان آخرین دو ساعت یا بیشتر اگر آنها هیچ قدرت وادار به حضور و غیاب. اما آنها به طور معمول با توجه به دسترسی به سیاسی منصوب ویژه مشاوران برای بازجویی.


جان هیلی سایه وزیر دفاع گفت: او ترس وزارت دفاع خواهد بود “bystander” در آنچه که به معنای “بزرگترین دفاع نقد و بررسی پس از جنگ سرد”.

“برنامه ای برای بریتانیا آینده دفاع و امنیت نباید در دست یک مشاور سیاسی” او هشدار داد.

با توجه به اسناد و بن والاس دفاع, وزیر ممنوع است مقامات از صحبت کردن به خیابان داونینگ یا آقای کامینگز در مورد برنامه سفر خود را برای سفر برنامه ریزی شده.

اما آقای جانسون سیاسی سخنگوی دفاع از آقای کامینگز’ تور و گفت: “او نخست وزیر است که مشاور ارشد و بنابراین به عنوان شما انتظار می رود او به طور منظم بازدیدکننده داشته است سایت دولت.

“شبیه بازديد جای گرفته اند که شامل مشاوران ارشد تحت قبلی دولت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>