دیزنی به علاوه به انتشار همیلتون ویژه جمعه مصاحبه با بازیگران مدیر – CNET


babyyoda2

لسلی Odom Jr و Lin-مانوئل میراندا ستاره در همیلتون.

دیزنی به علاوه

دیزنی به همراه خواهد انتشار همیلتون ویژه جمعه که مصاحبه موسیقی بازیگران و کارگردان و همچنین به عنوان یک مورخ به آن بحث بافت تاریخی و آمدن یک هفته پس از دیزنی را فیلم برداری نسخه از برادوی آمار دامن زده موجی از علاقه دیزنی به علاوه.

ویژه Hamilton: تاریخچه چشمان خود بر شما

ویژگی های خاص Good Morning America میزبان رابین رابرتز از راه دور انجام مصاحبه با خالق و ستاره Lin-مانوئل میراندا مدیر توماس Kail و اعضای بازیگران از جمله کریستوفر جکسون, Leslie Odom جونیور Phillipa Soo, Renée Elise Goldsberry و daveed را از دست Diggs. استاد دانشگاه هاروارد و مورخ آنت گوردون-نی نیز مورد بحث و بررسی زمینه های تاریخی نشان می دهد.

“این یک لذت بسیار زیاد صحبت با این گروه با استعداد گفت:” رابرتز. “شما بعد از گوش دادن به بینش و دیدگاه های آن را افزایش خود را مشاهده همیلتون. چنین جذاب روشنگر گفتگو.”

پس از دیزنی Plus منتشر شد همیلتون جمعه گذشته, موبایل-دانلود برنامه افزایش 72% در آمریکا که بیش از آخر هفته در مقایسه با متوسط تعداد دریافت ها در طول چهار قبل از تعطیلات آخر هفته در ماه ژوئن برنامه تجزیه و تحلیل شرکت Apptopia گفت.

همیلتون در اوایل جریان انتشار آخرین پیچ و تاب و به دیزنی به علاوه در طول coronavirus بیماری همه گیر. به عنوان coronavirus توقیف شده سینما و خانواده خود را سرگرم تقریبا به طور کامل در صفحه اصلی دیزنی شده است افزایش سرعت دیزنی به همراه نقش آنها را به یک رشته از تعجب انتشار در صفحه اصلی به عنوان خدمات خود را طول می کشد در بزرگ تر و زودتر دخالت در آن صفحه نمایش بزرگ فیلم’ منتشر شده است.

همیلتون بیشتر بود بسیار پیش بینی شده با نام تجاری جدید و عنوان به آمار دیزنی به علاوه در این ماه از coronavirus خاموش شدن ناگهانی. همیلتون بود کارگردان تئاتر در اکتبر سال آینده. به جای دیزنی ساخته شده آن را در دسترس برای جریان با 7 دلار برای اشتراک ماهانه در اوایل صبح روز جمعه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: توسط دیزنی به علاوه یکی از بزرگترین راه اندازی در تمام دوران ؟


3:06

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>