Coronavirus: ایالات متحده مدارس تنها می تواند بازگشایی اگر میله ورزشگاه ماندن بسته کارشناسان می گویند

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد که بازگشایی مدارس در این پاییز. بسیاری از والدین و مربیان و پزشکان و اقتصاددانان می خواهند همان چیزی که. اما گرفتن کودکان برای بازگشت به مدرسه با خیال راحت می تواند به معنای نگه داشتن در معرض خطر نقاط مانند میله و ورزشگاه بسته شده است.

یک گروه کر در حال رشد از کارشناسان بهداشت عمومی اداره فدرال و ایالتی و مقامات محلی برای تجدید نظر در چگونه آنها در حال بازگشایی اقتصاد گسترده تر و به اولویت بندی K-12 مدرسه — تلاش خواهد شد که به احتمال زیاد نیاز به بسته شدن برخی از موسسات دیگر برای کمک به جلوگیری از coronavirus گسترش و کودکان را بهترین شات در بازگشت به کلاس های درس.

ادامه مطلب: Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به خودداری از بودجه فدرال اگر مدارس نمی بازگشایی در پاییز

“ما نیاز به فکر می کنم در مورد آنچه اولویت های ما به عنوان یک جامعه و برخی از چیزهای دیگر ممکن است فقط باید صبر” گفت: هلن Jenkins, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون. “من فکر می کنم وجود دارد گزینه های سخت نیاز به ساخته شده توسط تصمیم گیرندگان است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مدارس بسیار مهم برای جوامع در راه است که فراتر از اساسی یادگیری است. آنها همچنین ارائه کودکان با دوستان و مواد غذایی و دیگر سیستم های پشتیبانی. آکادمی اطفال آمریکا به شدت از کودکان از نظر جسمی بازگشت به کلاس های درس.

مدارس نیز بخش مهمی از اقتصاد رفتن گفت: David روچیلد یک اقتصاددان در تحقیقات مایکروسافت است.

“این چیزی است که اجازه می دهد تا بسیاری از بزرگسالان به خصوص مردم بدون معنی برای بازگشت به کار” روچیلد گفت. “وجود دارد این پایین دست اثر در كوتاه مدت از مردم که شما نمی ممکن است قادر به می گویند در مرتب کردن بر اساس همان راه را برای کافه ها و رستوران ها.”

Coronavirus: پنس توضیح می دهد که چرا او معتقد است ایالات متحده در مدارس باید بازگشایی

Coronavirus: پنس توضیح می دهد که چرا او معتقد است ایالات متحده در مدارس باید بازگشایی

اما اگر یک جامعه دارای سطح بالایی از عفونت و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند بازگشایی کلاس های درس خواهد بود مخاطره آمیز حتی اگر مدارس سعی کنید به نیاز به ماسک و دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

صدها نفر از کودکان و کارکنان آلوده شده اند در COVID-19 شیوع بیماری های وابسته به مراسم فارغ التحصیلی و اردوگاه های تابستانی از جمله در میسوری و تگزاس و لوئیزیانا, گرجستان, North Carolina, تنسی, نیویورک و فلوریدا. سازمان از حداقل یکی از این اردوگاه گفت: آنها زیر دستورالعمل های صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

به همین دلیل بسیار مهم است کارشناسان می گویند در نظر گرفتن جامعه و نه فکر می کنم از مدارس به عنوان بسته, سیستم های تحت تاثیر چه این ویروس در حال انجام در خارج از دیوار خود را.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن هل, دولت, رهبران محلی برای بازگشایی مدارس ایالات متحده در پاییز در میان COVID-19

کودکان کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار نسبت به بزرگسالان و بسیار وجود دارد شواهدی وجود دارد که کودکان در حال رانندگی و انتقال و گفت: Jennifer Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه COVID-19 تست بینش ابتکار. هنوز هم خطر وجود دارد که آنها می تواند از انتقال ویروس به دیگران از جمله معلمان و یا افراد آسیب پذیر زندگی می کنند ،

“است که یک دلیل به فکر می کنم در مورد چگونه به منظور بهبود ایمنی و کاهش خطر در محیط مدرسه,” Nuzzo گفت. “کسانی که اقدامات و حرکت به بازگشایی مدارس باید ادامه معرض خطر محیط” مانند میله, رستوران ها سالن های ورزشی و سایر فضاهای داخلی “که در آن بزرگسالان هستند و با هم بسته بندی شده و آنها را به یک زمان سخت اجتماعی فاصله.”

اگر انتقال را می توان کاهش می یابد و در جامعه او گفت: آن را امن تر برای مدارس به reconvene.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Coronavirus: آمریکا وزیر آموزش و پرورش می گوید آن را یک ماده از ” اگر ” مدارس باید به طور کامل بازگشایی اما ‘چگونه’

Coronavirus: آمریکا وزیر آموزش و پرورش می گوید آن را یک ماده از ” اگر ” مدارس باید به طور کامل بازگشایی اما ‘چگونه’

“ما باید اولویت بازگشایی کسانی که فضاهای عمومی که باید شناخته شده منافع و خطرات کم,” Nuzzo گفت. “و ما فکر می کنیم که مدارس یکی از آن.”

حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار این هفته دموکرات و کارشناسان بهداشت عمومی در حال حاضر در حال صحبت کردن در مورد چقدر مهم است برای کودکان برای بازگشت به کلاس های درس.

زمانی که دموکرات کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی با صدور یک فرمان اجرایی در هفته گذشته نیاز به ماسک او گفت: قانونی رهبران آن بود که او می خواست برای بازگشایی کلاس های درس. میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات ساخته شده مشابه اظهارات هنگامی که او تعطیل داخل صندلی در میله در برخی مناطق پس از شیوع بیماری.

ادامه مطلب: ‘یک ظروف سرباز یا مسافر داغ’: آمریکا می بیند تست تاخیر به عنوان coronavirus موارد افزایش

و دموکرات نیومکزیکو رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام ذکر شده در مدارس وقتی که او گفت: وجود خواهد داشت بیشتر تهاجمی اجرای قانون و جریمه برای افرادی که دست انداختن دولت, ماسک مورد نیاز است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“کودکان از این دولت و دانش آموزان سزاوار یک شانس برای بازگشت به مدرسه” گریشام گفت.

جمهوری خواهان نیز در مورد آن صحبت. معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید از آریزونا هفته گذشته ستایش کالیفرنیا ، mlb را بسته شدن میله ورزشگاه و سینما. پنس بسته به مرحله رشد اقتصادی و گرفتن “بچه ها به مدرسه است.”

Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن مخالف با Fauci بر آمریکا مرگ و میر می گوید کشور در ‘جای خوب’

Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن مخالف با Fauci بر آمریکا مرگ و میر می گوید کشور در ‘جای خوب’

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی گفت: فاکس نیوز در هفته گذشته که مدارس ضروری به مردم به کار می کنند.

“آیا شما می خواهید برای باز کردن میله در حال حاضر و یا آیا شما می خواهید برای باز کردن مدارس و مهد کودک ها در چند هفته ؟ من رای برای دومی” کانوی گفت.

در توییتر و در کاخ سفید به رویداد, رییس جمهور این هفته ادعا کرد بدون شواهد و مدارک است که دموکرات ها می خواهند به نگه داشتن مدارس بسته به دلایل سیاسی و نه به دلایل بهداشتی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در تماس با فرمانداران سه شنبه وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos گفت: ملت مدارس باید ” به طور کامل بازگشایی و به طور کامل به کار گیرند.” ضبط تماس به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

ادامه مطلب: Coronavirus: ایالات متحده, مجموعه تک روز رکورد با 60000 موارد جدید COVID-19

اما رهبران مدرسه و معلمان گروه گفت که پیام مفید است و بدون ملاحظه بازگشایی برنامه ها و حمایت دولت فدرال از جمله پول اضافی به پرداخت اضافی برای تمیز کردن ماسک و اجتماعی فاصله. تا کنون مدارس در حال گرفتن آنچه آنها نیاز دارند گفت: Dan Domenech مدیر اجرایی AASA مدرسه Superintendents انجمن.

“آنچه ما در حال شنیدن آن را تقریبا مانند یک setup برای باز کردن مدارس در تمام هزینه های” دومنک گفت: از DeVos سخنان. “هنگامی که کودکان بیمار هستند و زمانی که کودکان از مرگ من امیدوارم که او می تواند آشتی او را هدایت کرد.”

کارشناسان بهداشت عمومی امید مکالمه می توانید اقامت متمرکز در مکانیک از باز شدن مدارس. برخی از آنها پدر و مادر هستند که باید دیده می شود فرزندان خود را مبارزه با آنلاین آموزش و پرورش است.

ادامه مطلب: دانشجویان بین المللی باید ترک ایالات متحده اگر کلاس تحویل آنلاین یخ می گوید:

Nuzzo قادر به خرید او 7 ساله و پسر یک لپ تاپ. مادر او که دکترای خود را در رشد کودک صحبت کردیم او را از طریق تکالیف خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما فوق العاده خوش شانس در مقایسه با بسیاری دیگر از مردم” Nuzzo گفت. “و من واقعا نگران خانواده هایی که اصلا توانایی درگیر با بچه های خود را’ آموزش و پرورش در سطح است که از راه دور آموزش و پرورش نیاز است.”

گفت: Nuzzo: “من یک اپیدمیولوژی اما من یک مادر بیش از حد.”

جانسون گزارش از واشنگتن است.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>