بوریس جانسون سفارشات چهارم از یک میلیون پوند ‘خسارت به بالا مدنی پس از مرموز استعفای

بوریس جانسون مجاز به پرداخت یک چهارم از یک میلیون پوند در “غرامت” به بریتانیا خروجی بالا مدنی بنده بعد از او پا به پایین در شرایط مرموز.

اعلام شد در ماه گذشته که آقا علامت Sedwill خواهد بود پله را به عنوان کابینه وزیر امور خارجه و مشاور امنیت ملی پس از تنها دو سال در نقش بسیار کوتاه روی لئامت دادن در مقایسه با پیشینیان خود را.

شخصی در یک دقیقه منتشر شده در چهارشنبه بوریس جانسون گفت: انگلستان خدمات مدنی بخش منابع انسانی و مشاوران حقوقی مشورت شده بود در مورد £248,189 پرداخت که “به احتمال زیاد در قالب یک سهم بازنشستگی”.

“شما باید به من توصیه این است که به طور منظم و قانونی و ارزش برای پول برای انجام این کار” نخست وزیر اضافه شده در این لحظه بود که با دو مجلس انتخاب کمیته های که در مقابله با مسائل مالی

این مجوز از جبران خسارت می آید در میان شایعات که ماندارین مجبور شد از نقش او توسط دومینیک Cummings, نخست وزیر, برترین مشاور.

آقا علامت گذاری به عنوان مشاور امنیت ملی کار نیز شتابزده با توجه به دیوید فراست یک متحد نزدیک آقای جانسون و غیر منتظره ای سیاسی برای ملاقات با پس زمینه کمی در مورد این مسئله به جای یک کارمند. آقای فراست در حال حاضر نخست وزیر رئیس اتحادیه اروپا مذاکره.

خروجی بالا ماندارین آقا علامت گذاری گفت: کمیته ای از نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه که یک “تاسف از ویژگی های سیاست مدرن” بود که کارمندان دولت مانند خودش بودند در حال حاضر “بازی منصفانه” به صورت خصمانه جلسات.

“من نه تنها رسمی که اتفاق افتاده است – در واقع, برخی از دیگران داشته اند و از آن بدتر – اما ما به نظر می رسد در عصری که در آن برخی از ما بازی منصفانه در رسانه ها و من ترس آن می رود با خاک در حال حاضر. من حدس می زنم من جانشین خواهد شد که برای مقابله با برخی از آن به عنوان خوب,” او گفت: استراتژی امنیت ملی کمیته را انتخاب کنید.

هنگامی که یک نماینده در این کمیته گفت: او استعفا داد و پرسید: چرا آقا مارک گفت: “من استعفا داد. نخست وزیر و من موافقت من باید گام پایین آن با توافق. و این بود که اساسا چرا که ما تا به حال به این نتیجه رسیدند که از آن زمان به تقسیم این شغل است.”

وی افزود: “همانطور که ما حرکت به این مرحله از برخورد با Covid بازیابی کنیم در نتیجه ما نیاز به یک جداگانه مشاور امنیت ملی جداگانه وزیر کابینه و کسانی که مردم باید نخست وزیر را از طریق بقیه از این مشکل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>