بوریس جانسون Brexit مرز برنامه ممکن است در معرض خطر عمده چالش قانونی از سازمان تجارت جهانی (WTO) تجارت بین المللی, منشی, لیز خرپا هشدار داده است در به بیرون درز کابینه نامه.

Ms, خرپا نوشت: به صدراعظم Rishi Sunak و دفتر هیئت دولت مایکل گوو بالا بردن او “نگرانی” است که سازمان تجارت جهانی می شی به یک “صحنه” با رویکرد بررسی بر روی محصولات. او همچنین هشدار داد که خطر قاچاق کالا و ارز پس از کامل چک خواهد بود و نه در محل در مرزها تا پایان سال 2020 است.

این می آید به عنوان آقای Sunak خود دفاع £30bn مینی طرح بودجه اما اعتراف نمود که “اضطراب” در مورد وضعیت اقتصاد گفت: انگلستان بود “ورود به یک بسیار مهم رکود”.

کامینگز ‘تور بسیار طبقه بندی شده امنیت ملی سایت

بوریس جانسون بالا aide Dominic کامینگز به گزارش سر را در یک تور بسیار طبقه بندی شده امنیت ملی سایت به عنوان بخشی از طرح خود را به لرزش نظامی بریتانیا با توجه به یک گزارش جدید.

مکاتبات به دست آمده توسط رسانه های استرالیا سیدنی هرالد صبح و عصر را نشان می دهد کامینگز درخواست بازدیدکننده داشته است به پنج سایت – از جمله امکانات که تخصص در دفاع هوش.

بنابراین آنچه که ممکن است او به امید رسیدن به? ما سردبير شان o’grady گرفته یک نگاه نزدیک تر است.

خرپا گفت: ‘صحنه’ رویکرد می تواند به چالش کشیده شده توسط سازمان تجارت جهانی

در حال حاضر بیشتر در این نامه لیز خرپا نوشت: به صدراعظم Rishi Sunak و دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove بیان او “زمینه های کلیدی از نگرانی” در دولت Brexit مرز برنامه.

در ایمیل اول منتشر شده توسط خودی کسب و کارتجارت بین المللی کار هشدار داده که بریتانیا را “آسیب پذیر به سازمان تجارت جهانی چالش” بیش از آن “صحنه” رویکرد به مرز سیاست – از آنجا که آن را به طور موقت به اتحادیه اروپا درمان ترجیحی در غیاب یک معامله تجاری.

گوو عقب نشینی ماه گذشته بیش از برنامه بلافاصله پس از معرفی کامل مرز چک هنگام انتقال به پایان می رسد در 31 دسامبر و به جای آن گفت: بریتانیا را “فاز” در این تغییرات بیش از شش ماه.

اما خرپا شد و گفت: به خواست “اطمینان” است که انگلستان را تحویل کامل کنترل مرز در بنادر ماه جولای سال آینده و برنامه ها در محل از ژانویه “برای کاهش خطر بودن کالا دور از پورت اجرای کامل کنترل”.

خرپا همچنین بنا به گزارش ها هشدار داد از عصبی کارگری در ایرلند شمالی با ارائه “در معرض خطر” دو سیستم تعرفه بر واردات به کشور در تاریخ 1 ژانویه. “این است که بسیار مربوط به عنوان این ممکن است به سوال تماس NI محل در بریتانیا قلمرو آداب و رسوم,” او گفت: با توجه به گزارش.

سابق کار ارتباطات رئیس Alastair Campbell است که در میان کسانی که شگفت زده قطعیت که هنوز باقی مانده است. “این شارلاتان ها, از بین بردن یکی از بزرگترین کشورهای جهان است و آنها حتی روشن چرا” او هنوز توییتی.

من می توانم تنها عذر خواهی: Sunak می گوید متاسفم برای مترجمان آزاد

در عین حال بیشتر از Rishi Sunak به عنوان او همچنان خود را دور از صبح مصاحبه. صدراعظم csaid بیش از یک میلیون کسب و کار بهره مند از حمایت مالی دولت در طول بحران — اما عذر خواهی کرد به کسانی که تا به حال نمی رسید.

او گفت: بار رادیو: “بیش از یک میلیون کسب و کار بهره مند شده اند برای مثال از کردند طرح یک میلیون کسب و کار دسترسی به برخی از وام های ما تقریبا یک میلیون کسب و کار باید دسترسی به, نقدی, کمک های مالی و یا کسب و کار نرخ تعطیلات.

“به وضوح مقیاس آنچه که ما در حال انجام است و رسیدن به بسیاری از مردم است. آن است که رفتن برای رسیدن به مطلقا هر فرد و هر شرکت در دقیقا راه آنها خواهد بود ؟ من مطمئن هستم که نیست و من فقط می توانم عذر خواهی می کنم.”

او همچنین عذر خواهی کرد به مترجمان آزاد که احساس می کنید را پشت سر گذاشت حمایت از طرح های. “آیا هر کس احساس می کنید که آنها بوده ام کمک در راه است که آنها می خواهم به بوده است ؟ البته که نه و من فقط می توانم عذر خواهی می کنم.”

تبلیغات

Sunak دفاع ‘گسترده ارائه به شرکت های به نگه داشتن در furloughed کارکنان

صدراعظم Rishi Sunak گفت BBC صبحانه او نمی تواند جای یک رقم در یک “قابل قبول” تعداد زیان کار است.

او گفت: “بسیار واضح است که هر کسی که کار خود را از دست می دهد یک تراژدی است. به همین دلیل من عمل دیروز با یک طرح جامع برای حفاظت و حمایت بسیاری از مشاغل به عنوان امکان پذیر است.

“اگر شما از من می پرسی” می توانم محافظت از هر کار البته جواب این است: هیچ. ‘بیکاری است رفتن به افزایش مردم در حال رفتن به از دست دادن شغل خود را?’ بله و مقیاس این مهم است.

“ما در حال ورود به یکی از شدید ترین رکود این کشور تا به حال دیده می شود. که البته رفتن به یک تاثیر قابل توجهی در نرخ بیکاری و زیان کار است.”

Sunak پرسید: چرا این کار احتباس جایزه نشده بود بیشتر هدفمند و گفت: “در واقع من فکر می کنم آن را به یک تفاوت مهم آن چیزی است که مردم در واقع علاقه مند به تماس برای.

“با توجه به توزیع درآمد از کسانی که در کردند ما می دانیم که 1000 پوند می تواند یک پاداش قابل توجه و انگیزه ای برای کارفرمایان به موفقیت را به کارکنان و به طور مداوم آنها را استخدام. من فکر می کنم در واقع با داشتن گسترده ارائه به تمام کسانی که 9 میلیون نفر است که کار درست را انجام دهد.”

او افزود: “من را همان تصمیم گیری دوباره و من مطمئن هستم که اگر ما یک هدف بیشتر رویکرد در این مثال شما احتمالا می خواهم به من در این نمایش گفت:” چرا این افراد از مطالعه حذف شدند؟'”

انگلستان ورود ‘بسیار مهم رکود’ اذعان Sunak

صدراعظم Rishi Sunak گفت: مشاغل در معرض خطر هستند مگر اینکه فعالیت های اقتصادی به حالت عادی برمی گرداند.

او گفت: آسمان, اخبار: “ما نمی دانیم دقیق شکل که بهبودی برای در حالی که کمی – چگونه می خواهد پاسخ مردم به آزادی های جدیدی که قادر به بیرون رفتن و در مورد دوباره … اما مگر فعالیت بازگشت به حالت عادی کسانی که شغل در معرض خطر است که چرا ما در عمل در راه است که ما انجام دادیم.”

Sunak اعتراف نمود که “اضطراب” در مورد وضعیت اقتصاد و انگلستان بود “ورود به یک بسیار مهم رکود”.

پرسید: اگر هر کسی که شده است furloughed خواهد به بازگشت به کار Rishi Sunak گفت: “نه. من بسیار روشن است که ما در حال رفتن به قادر به محافظت از هر شغل و این امر می تواند اشتباه از من وانمود کنیم در غیر این صورت.”

صدراعظم مصرف ‘کامپیوتر می گوید: هیچ رویکردی برای حمایت از طرح می گوید کار

کار سایه صدراعظم Anneliese Dodds گفت: Rishi Sunak داده است “بسیاری از بهانه” برای گسترش روابط اقتصادی با طرح های بهبود به پشتیبانی بیشتر مردم است.

او گفت BBC صبحانه: “دو چیز نیاز به تغییر اول از همه نباید ما هنوز هم با داشتن این کامپیوتر می گوید هیچ پاسخ از صدراعظم.

“هر زمان که این مسائل مطرح شده گفت: نیاز است که با سرعت زمانی که سیستم های مختلف راه اندازی شد این طرح کردند و خود اشتغالی طرح است که شما احتمالا نمی تواند شامل هر کس در آغاز و تکرار کرد که دوباره دیروز.

“من به او گفت: و کار گفت: به او که این سیستم ایجاد شده اند در حال حاضر وجود دارد بیشتر دامنه در سیستم به اتصالات آنها را به مردم شرایطی است.”

او افزود: “این یک منطقه پیچیده اما آن را فراتر از شوخ طبعی به مرتب کردن بر اساس راه حل به این.”

Dodds گفت: امروز برنامه گفت: دولت با “یک اندازه متناسب با تمام” رویکرد در آن انگیزه ای طرح برای متقاعد کردن کارفرمایان به نگه داشتن در furloughed کارکنان فراتر از اکتبر.

Dodds ادامه داد: “این مسئله بزرگ برای صدراعظم او فرض به نظر می رسد که مردم می آیند از این بخش است که آنها را به سرعت قادر به دوباره مشغول به کار هستند.”

تبلیغات

رانندگان تاکسی می تواند بخشی از آزمایش انبساط بالا نشان می دهد حزب محافظه کار MP

پیش از انتشار هفتگی تست و ردیابی اطلاعات سابق, وزیر بهداشت جرمی هانت پیشنهاد کرده است که رانندگان تاکسی و مردم پس از رسیدن به فرودگاه و همچنین بیمه خدمات درمانی کارکنان می تواند موضوع را به صورت انبوه تست در تلاش برای شناسایی افراد بدون علامت و مخاطبین خود را.

شکار در حال حاضر از صندلی های مراقبت بهداشتی و اجتماعی کمیته گفت: برخی گروه ها در داخل جمعیت و همچنین مردم در نقاط خاصی از کشور می تواند آزمایش می شود سعی کنید به مسیر بهتر Covid-19 عفونت.

صحبت در یک گفتگو آنلاین با انجمن سلطنتی پزشکی جمهور استاد Sir Simon Wessely او گفت: “من فکر می کنم به دنبال در کارکنان بهداشتی درمانی به رانندگان تاکسی است که گروه دیگری, فرودگاه, ورود گروه دیگری.

“من فکر می کنم ما نیاز به فکر می کنم در مورد تست توده در میان گروه های از مردم به عنوان به خوبی به عنوان نقاط کشور مانند لستر و غيره به عنوان بهترین راه برای پیدا کردن که در آن asymptomatics هستند و تغذیه آنها را به سیستم به طوری که تماس های خود را می تواند جدا شود.”

دولت را کنار بگذارند £10bn برای تست و ردیابی

دولت اختصاص داده است £10bn از پول برای هزینه های بسیار انتقاد تست و ردیابی سیستم برای انگلستان خزانه اسناد را نشان داده است.

مبلغ زیادی از آن را در قرارداد با شرکت های خصوصی مانند Serco و G4S مقدار به بیش از 100 بار بهداشت عمومی انگلستان £90 متر بودجه سالانه برای بیماری های عفونی و به عنوان “فوق العاده” توسط یک عضو مستقل حکیم گروهی از دانشمندان است.

کارگری خواستار کامل شکستن پایین تست و ردیابی بودجه به اطمینان حاصل شود که پول صرف شده در “موثر ترین راه برای محدود کردن گسترش Covid-19”.

هزاران نفر از اتباع اتحادیه اروپا ‘محروم از حمایت دولت’

هزاران نفر از اتباع اتحادیه اروپا منع شده اند از دسترسی به حمایت دولت بیش از سال گذشته این رقم به احتمال زیاد افزایش یافته است “به طور چشمگیری” در ماه های اخیر در میان coronavirus بحران با توجه به تحقیقات.

گزارش انستیتو تحقیقات سیاست (IPPR) فکر می کنم تانک در بر داشت تعداد زیادی از مهاجران اتحادیه اروپا تقاضای جهانی اعتبار رد شد چرا که دولت “ناقص” همیشگی اقامت, آزمون, (HRT) – که نیاز به متقاضیان برای اثبات آنها باید حل و فصل خانه در انگلستان است.

یک تجزیه و تحلیل از وزارت کار و بازنشستگی (DWP) ارقام توسط فکر می کنم تانک نشان داد در اطراف 45,000 جهانی اعتباری ادعاهای بسته شد به دلیل HRT شکست در 12 ماه گذشته از داده های موجود است. این حساب برای حدود 10 درصد از تمام کسانی که در زمان آزمون حدود نیمی از آنها در حال تخمین زده می شود شهروندان اتحادیه اروپا.

در این گزارش آمده تعداد ادعا می کند به احتمال زیاد افزایش یافته است “به طور چشمگیری” با توجه به Covid-19.

ما امور اجتماعی خبرنگار مارس Bulman تمام جزئیات:

تبلیغات

آقا علامت Sedwill می شود £250,000 ‘جبران’ بسته

بوریس جانسون مجاز پرداخت تقریبا £250,000 “جبران” به سر علامت Sedwill او پس از استعفا به عنوان وزیر کابینه در شرایط مرموز.

شخصی در یک دقیقه منتشر شده در چهارشنبه ظ گفت انگلستان خدمات مدنی بخش منابع انسانی و مشاوران حقوقی مشورت شده بود در مورد £248,189 پرداخت که “به احتمال زیاد در قالب یک سهم بازنشستگی”.

آن را زیر سر علامت ظاهر در کمیته امنیت ملی که در آن او ارائه هشدار به جانشین او گفته ارشد کارمندان دولت در حال حاضر “بازی منصفانه” به صورت ناشناس جلسات در مطبوعات. “این یک تاسف از ویژگی های سیاست مدرن, من می ترسم” او گفت: نمایندگان مجلس است.

اطلاعات بیشتر در اینجا:

Brexit مرز برنامه می تواند به چالش کشیده شده توسط سازمان تجارت جهانی و اتحادیه اروپا

بوریس جانسون Brexit مرز برنامه ممکن است در معرض حقوقی بین المللی چالش و کمک به قاچاقچیان تجارت وزیر هشدار داده است در به بیرون درز کابینه نامه.

لیز خرپا نوشت: به صدراعظم Rishi Sunak و دفتر هیئت دولت وزیر Michael Gove گفته او “زمینه های کلیدی از نگرانی” در مورد نخست وزیر قصد دارد برای ایرلند شمالی است.

در نامه ای به دست آمده توسط خودی کسب و کار وب سایت های تجارت بین المللی کار می گوید بریتانیا را “آسیب پذیر به سازمان تجارت جهانی چالش” بیش از برنامه است.

خیابان داونینگ را انکار کند این نامه را صحت اما یک سخنگوی گفت: “ما نمی دیدگاهها برای نشت.”

راشل ریوز کار را دولت سایه در دفتر وزیر گفت: “این ایمیل را تایید می کند ترس است که چندین وزیر شده اند ساخت تا چیز به عنوان آنها با عدم آگاهی از دنیای واقعی عواقب مرز سیاست های آنها تا به حال چهار سال به توسعه است.”

مینی بودجه ارائه می دهد ‘هیچ امید یا پشتیبانی’ به صورت خود اشتغالی اتحادیه هشدار می دهند

هزینه برخورد با کروناویروس بحران افزایش یافته است به متناوب £190bn با توجه به خزانه آخرین آمار و ارقام – پس از Rishi Sunak نشان داد £بیشتر 30bn ارزش از اقدامات. آن را عادلانه می گویند واکنش به صدراعظم را وعده مخلوط شده است. مخلوط کوره, اگر شما خواهد شد.

پیشنهاد دادن شام 50 درصد زمانی که غذا خوردن در ماه اوت (تا £10 سر) باعث می شود همه از امروز صفحات اول اما کار گفت که انحراف از عدم حمایت قابل توجهی. “ما وعده داده شده بود یک “معامله جدید”, اما آنچه که ما یک وعده غذایی مقابله’.”

مالیات بر ارزش افزوده برش و 1000 پوند جایزه برای هر کارمند شرکت حفظ می کردند طرح به پایان می رسد تا حد زیادی استقبال می شود. اما بانک مرکزی گفت: بیشتر کمک های مالی و نرخ امداد شد “فوری” نیاز به نگه داشتن شرکت های شناور در حالی که اتحادیه های کارگری و فدراسیون کسب و کارهای کوچک گفت: خود اشتغالی بوده است “نادیده گرفته شده است”.

مایک Clancy دبیر چشم انداز اتحادیه گفت: صدراعظم بود “موفق به اذعان دارد که برخی از بخش های که نیاز به حمایت اضافی به طوری که آنها می تواند به حفظ دوام شغل تا زمانی که آنها می تواند بازگشایی”.

وی افزود: “صدراعظم خود را آغاز بیانیه ای گفت که” هیچ کس نمی خواهد در سمت چپ و بدون امید ” اما وجود دارد هیچ چیز در او بسته جدید برای میلیون ها نفر از فراموش مترجمان آزاد و دیگران که در سمت چپ با هیچ امید و هیچ پشتیبانی برای ماه.”

تبلیغات

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل‘s پوشش زنده رویدادها در وست مینستر و فراتر از آن.