استرالیا تعلیق هنگ کنگ استرداد معامله ارائه می دهد مسیر به اقامت

استرالیا کانادا پیوست و خود را به حالت تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ روز شنبه در آخرین بین المللی ملامت به چین بیش از آن امنیتی جدید قانون برای نیمه مستقل شهرستان چینی.

نخست وزیر اسکات موریسون همچنین اعلام کرد پنج سال تمدید فعلی و آینده کار دارندگان ویزای. پس از آن دوره پنج ساله به پایان می رسد کسانی که دارندگان ویزای خواهد شد مجاز به درخواست برای اقامت دائم.

ادامه مطلب: کانادا تعلیق هنگ کنگ استرداد پیمان در پاسخ به قانون جدید امنیتی

هنگ کنگ دانش آموزانی که فارغ التحصیل در استرالیا نیز داده می شود این فرصت را به ماندن برای مدت پنج سال و به دنبال اقامت دائم پس از آن, او گفت:.

“وجود خواهد داشت و شهروندان هنگ کنگ که ممکن است به دنبال به حرکت در جای دیگر برای شروع یک زندگی جدید در جایی دیگر خود را به مهارت های کسب و کار خود را” موریسون گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

موریسون وجود دارد گفت: 10,000 دلار هنگ کنگ شهروندان در استرالیا ویزای دانشجویی یا کار موقت ویزا.

هنگ کنگ: ترودو به شدت محکوم جدید امنیت ملی قانون

هنگ کنگ: ترودو به شدت محکوم جدید امنیت ملی قانون

استرالیا نیز ساخته شده است یک گام برای بین المللی خدمات مالی, مشاوره و کسب و کار رسانه های منطقه ای با دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ نقل مکان به استرالیا و گفت: این امر با ارائه مشوق ها و ویزا بسته به نقل مکان کارکنان.

“ما می خواهیم آنها را به نگاه به استرالیا آمده به راه اندازی فروشگاه” گفت: اقدام وزیر مهاجرت آلن Tudge.

کانادا اولین کشوری بود که به حالت تعلیق درآورد استرداد مقابله با هنگ کنگ در پی چین قانون جدید. دولت قول داده است به گسترش مهاجرت هنگ کنگ شهروندان است اما در عین حال به ارائه جزئیات خاص.

بریتانیا بیش از حد گسترش حقوق اقامت تا سه میلیون دلار هنگ Kongers واجد شرایط برای ملی بریتانیا در خارج از کشور گذرنامه اجازه می دهد آنها را برای کار و زندگی در انگلستان برای مدت پنج سال.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کانادا وزیر خارجه مورد بحث و هنگ کنگ در تماس با آمریکا, بریتانیا,: رسمی

تحت شرایط قانون جدید هر چیزی پکن بداند به عنوان تجزیه طلبی براندازی تروریسم و یا تبانی با نیروهای خارجی خواهد بود مجازات زندگی در زندان است. همچنین این مجموعه تا اجرای قانون در هنگ کنگ و اجازه می دهد تا برای هر کسی که بازداشت وجود دارد به تحویل به سرزمین اصلی است.

منتقدان و اکثریت جامعه بین المللی می گویند این قانون به طور موثر از بین می برد “یک کشور دو سیستم” اصل تاسیس زمانی که هنگ کنگ را به دست چین توسط بریتانیا در سال 1997. از نظر قانونی الزام آور پیمان بین المللی راه اندازی شد به 50 سال گذشته تا 2047.

سفیر جمهوری مردم چین را متهم انگلستان از ‘ناخالص دخالت بیش از دلار هنگ کنگ

سفیر جمهوری مردم چین را متهم انگلستان از ‘ناخالص دخالت بیش از دلار هنگ کنگ

اینتر-مجلس داد در چین یک گروه از 16 بین المللی, قانون گذاران تشکیل شده در ماه ژوئن به هماهنگی های خارجی رویکرد به چین خواسته است تا کشورهای عضو به تعلیق معاهدات استرداد با هنگ کنگ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علاوه بر کانادا و استرالیا هفت کشورهایی که در اتحاد — جمهوری چک, فرانسه, آلمان, هلند, نیوزلند, بریتانیا و ایالات متحده — که چنین توافق نامه. نزدیک به یک دوجین دیگر کشورها از جمله هند و سنگاپور و مالزی نیز استرداد معاملات با دلار هنگ کنگ است.

کانادا وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین مورد بحث هنگ کنگ و امنیت و قانون در یک شب تلفنی با همتایان خود در “پنج چشم” گروهی از کشورهای استرالیا, نیوزیلند و بریتانیا و ایالات متحده آمریکا — مقامات گفت.

—با فایل های جهانی را Amanda کانلی, آسوشیتد پرس و رویترز

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>