آمازون پسران فصل 2: تریلر جدید بازیگران, داستان و تاریخ انتشار – CNET


theboys2

پسران فصل 2 را برمی گرداند به آمازون نخست در سپتامبر. 4.

آمازون نخست تصویری

پسران در آمازون نخست با تمرکز بر یک تیم از اوباش که خود خدمت ابرقهرمانان پایین میخ یا دو. ستاره بازحمت حرکت کردن ستاره کارل شهری است که رهبر اوباش به نام پسران. ابرقهرمانان که پیچانده شده توسط مشاهیر و انواع رذیلت به نام هفت.

هشدار: ممکن است اخلال گران در پیش است.

در آخرین تیزر, تریلر, ارسال شده توسط آمازون در جولای 8, ما از پسران — که در پنهان از هفت — در اتاق نشیمن تماشای تلویزیون اخبار گزارش که می گوید رهبر خود بیلی قصاب (Karl Urban) و کل باند تحت تعقیب پلیس برای جنایات مختلف.

ما همچنین هفت به رهبری Homelander (آنتونی استار) گفت: جهان هنوز هم نیاز ابرقهرمانان. وجود دارد مقدار زیادی از فیلم در تریلر از پسران مبارزه هفت کامل با fisticuffs, انفجار خونین مرگ و میر و ابرقهرمانان خود و قدرت قابل توجه.

و بله, تریلر جدید دارای مقدار زیادی از لحظات Karl Urban بودن snarky.

آمازون نوشته شده زودتر فکری برای پسران فصل 2 که معرفی جدید دربارهی زن به نام Stormfront بازی های برگزار شده توسط Aya Cash (شما بدترین), پیوستن به این تیم است.

آمازون ارسال شده (پس کشیده) یک تیزر تریلر برای فصل 2 در Dec. 5, 2019. این فیلم نشان داد یک حرکت آهسته شات از Homelander (آنتونی استار) شناور به سمت پایین با برخی از مرتب کردن بر اساس از گوری ماده جریان پایین صورت خود را.

نیز وجود دارد یک نگاه اجمالی از ترور سگ یک شخصیت از سری کتاب های کمیک نشان می دهد بر اساس.

terrortheboys

ترور به نظر می رسد این تیزر برای پسران.

تصویری تصویر توسط Amanda Kooser/CNET

پسران طرح (فصل 1 روکش)

در فصل 1, فاسد ابرقهرمانان به نام هفت علت یک مرد جوان به نام Hughie (Jack Quaid) به دنبال انتقام از زمانی که آنها به طور تصادفی کشتن دوست دختر خود را. Hughie قلاب تا با ضد کیپ اوباش به نام پسران.

این تیم متشکل از رهبر کاریزماتیک بیلی قصاب (Karl Urban) همراه با شیر مادر (Laz Alonso) زن (کارن Fukuhara) و Frenchie (تومر Capon).

اما نزاع در هفت زمانی که تازه وارد آنی ژانویه/Starlight (ارین Moriarty) می پیوندد ابرقهرمان خدمه. او کشتی با همه چیز از خطرات شهرت به برخورد با یک #MeToo کابوس. از طریق چشم او ما می بینیم که همه چیز اشتباه است با هفت و چگونه آنها سوء استفاده از قدرت خود را به عنوان قهرمانان.

در پایان فصل 1 هفت صف برای همیشه لطفا برای تغییر. Aquaman-esque ابرقهرمان عمیق (Chace Crawford) منتقل شده است از انظار پس از آزار جنسی همکار ابرقهرمان نور ستاره در یک حادثه به پایان رسید که در یک #MeToo رسوایی.

دربارهی A-Train (Jessie Usher) است خواست به عنوان یک معتاد به مواد مخدر که با استفاده از یک ابر قهرمان در سطح استروئید برای اجرای حتی سریع تر با نتایج مرگبار.

هفت را کنترل Madelyn Stillwell (Elisabeth Shue) است که به قتل رسیده توسط ابرقهرمان رفته بد Homelander (آنتونی استار) در طول یک وحی تکان دهنده که او مخفی نگه داشته از او (او را مخفیانه پدر یک سوپر کودک). پیچ و تاب بودن که مادر بیلی قصاب که او تصور می شد مرده است.

پسران طرح (فصل 2 نظریه ها)

فصل 2 را به نشانی همه این طرح و همچنین به عنوان را در یک کنترل جدید و شاید کمی بیشتر از ابرقهرمانان.

با Homelander رفتن روی ریل, آن ممکن است تا ابرقهرمانان نور ستاره و ملکه Maeve (Dominique McElligott) برای بازگرداندن هفت به ابرقهرمانان که در واقع در مورد مراقبت و حفاظت از بشریت را بیش از خود را دربارهی تصویر.

جدید بازیگران اعضا شامل بی انتها بازیگران, Goran Visnjic و کلودیا Doumit. Visnjic نقش Alistair آدانا کاریزماتیک رهبر مرموز یک کلیسا. Doumit بازی خواهد کرد ویکتوریا Neuman یک جوان wunderkind کنگره.

یکی دیگر از تازه وارد به نشان می دهد که آیا نقدی که نقش فوق العاده طراحی نئو نازی ها به نام Stormfront.

“من فکر می کنم Stormfront مانند یک بمب هسته ای می رود که در این هفت” نقد گفته سرگرمی هفتگی در ماه مارس است. “او در اینجا به سعی کنید به Vought بازگشت به این ایده اصلی در پشت ایجاد ابرقهرمانان و او می تواند کاملا فمینیستی. وجود دارد مقدار زیادی از من نمی خواهد می گویند misdirect اما او نیز بسیار توانمند است.”

که ساخت آن ؟

فوقالعاده و بی انتها خالق Eric Kripke پشت پسران.

سری تولید شده توسط اوان گلدبرگ و ست روگن. آن را بر اساس شرایط بسیار تاریک طنز توسط گارث انیس (واعظ) و Darick رابرتسون که زد برای 72 مسائل از 2008 به 2012.

هنگامی که تاریخ انتشار?

فیلمبرداری برای فصل 2 شروع در تورنتو در تابستان 2019. شهری ارسال شده در Instagram on Nov. 6 که فیلمبرداری در پسران season 2 تا به حال پیچیده.

پسران season 2 premiere سه قسمت در آمازون نخست در سپتامبر 4. قسمت جدید در دسترس خواهد بود هر جمعه به اوج خود رسید و در فصل آخر در Oct. 9. وجود هشت قسمت در کل.

دیدار با بازیگران

کارل شهری به عنوان بیلی قصاب

ارین Moriarty, آنی ژانویه / Starlight

Antony Starr به عنوان Homelander

Dominique McElligott به عنوان ملکه Maeve

Jessie Usher به عنوان یک-آموزش

Chace Crawford, به عنوان عمیق

ناتان میچل به عنوان سیاه Noir

Laz Alonso به عنوان شیر مادر

Jack Quaid به عنوان Hughie Campbell

آیا پول نقد به عنوان Stormfront

Simon Pegg به عنوان Hughie پدر

Shantel VanSanten را به عنوان Becca قصاب

کارن Fukuhara به عنوان زن

Malcolm Barrett به عنوان ست نی

Goran Visnjic به عنوان Alistair آدانا

کلودیا Doumit به عنوان ویکتوریا Neuman

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>