آمازون نخست تصویری به میزبان مجازی Comic-Con پانل – CNET


twitter-in-stream-wide-theboys2

آمازون میزبان [email protected]صفحه اصلی پانل های با بازیگران و خدمه از مجموعه از جمله پسران.

آمازون نخست تصویری

آمازون نخست فیلم در روز چهارشنبه گفت: آن را میزبان چهار [email protected]صفحه اصلی پانل های با بازیگران سازندگان و خدمه از خود سری اصلی پسران, آپلود, جویندگان حقیقت و مدینه فاضله است. پانل جریان خواهد شد در San Diego Comic-Con کانال یوتیوب و آمازون مجازی باهم پورتال با شروع از ظهر PT در جولای 23.

آمازون مجازی-Con جدید مجازی کنوانسیون محتوای hub جریان پلت فرم است که راه اندازی این ماه است. طرفداران می توانند گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری در دیدن ستاره های مورد علاقه خود بازی کتاب طنز فیلم چیزهای بی اهمیت و یاد بگیرند که چگونه به منظور جلب شخصیت های کتاب های کمیک از بالا تصویرگران. مجازی hub در دسترس خواهد بود به صورت رایگان از جولای 23 تا 26 ژوئیه و در amazon.com/virtualcon.

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروسدر این سال San Diego Comic-Con تغییر به یک تجربه دیجیتال از طریق [email protected]صفحه اصلی طول می کشد که ماه ژوئیه 22-26.

آمازون نخست فیلم [email protected] پانل برگزار خواهد شد در این زمان در جولای 23:

  • جویندگان حقیقت: 12 p. m. PT
  • Utopia: 1 p. m. PT
  • ها: 2 p. m. PT
  • پسران: 3 p. m. PT

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>