بیکار ؟ در اینجا 8 آنلاین نوشتن رزومه خدمات برای کمک به شما در زمین یک کار جدید – CNET

بیش از 40 میلیون به ما کارگران در زمینه بیکاری در دو ماه گذشته به عنوان coronavirus همه گیر آورده و کشور را به یک وقفه. این که آیا شما را از دستیک تازه فارغ التحصیل و یا در حال به دنبال ایجاد یک تغییر شغل, شما لازم نیست که آن را به تنهایی. بسیاری از جامد منابع آنلاین ارائه همه چیز را از قالب به نویسندگان حرفه ای که می تواند کمک به تقویت رزومه کاری خود را به عنوان شما جستجو برای یک کار جدید — و کشف کردن آنچه که دقیقا شما باید برای قرار دادن بهترین خود را پا به جلو و آن را از طریق منابع انسانی, نامزد, نرم افزار فیلتر. (اگر شما بیکارما یک لیست از منابع را برای شما در بیمه سلامت, دانشجو وام و مسکن و همچنین به عنوان اطلاعات مربوط به بسته های محرک اقتصادی دولت و مداوم مزایای.)

gettyimages-1161775504
گتی/Nitchakul Sangpetch/EyeEm

زیر هشت رزومه-ساختمان خدمات می تواند کمک به شما در ایجاد یک رزومه کاری است که گرفتن توجه کارفرمایان است. همه نوشتن رزومه حرفه ای خدمات ذکر شده در اینجا باید یک به یک یا یک به علاوه امتیاز از اداره کسب و کار بهتر.

ادامه مطلب: بهترین رزومه ساز 2020

نوشتن رزومه حرفه ای خدمات

اگر شما می خواهید برای پیدا کردن یک نویسنده حرفه ای برای ویرایش رزومه کاری خود را و یا ایجاد یک نام تجاری جدید را برای شما از ابتدا, اتمام یکی از این خدمات است.

رزومه ادویه

اگر شما کاملا از دست داده و برخی از پول را صرف ResumeSpice یک از خدمات ایجاد شده توسط استخدام که شما متصل با یک “رزومه کارشناس” برای ساخت رزومه خود را از ابتدا.

هنگامی که شما انتخاب می کنید شما با پر کردن یک پرسشنامه کوتاه و, برنامه, مشاوره تلفنی با رزومه کارشناس. این کارشناس را که اطلاعات و به نوبه خود در اطراف یک شخصی, رزومه کاری, پیش نویس ظرف دو روز کسب و کار. شما می توانید نقد و بررسی پیش نویس و درخواست هر گونه تغییر و شما می توانید نسخه نهایی PDF و Word فرمت های.

ورود به سطح رزومه هزینه $249 یک رزومه حرفه ای هزینه $359 و اجرایی رزومه هزینه $479. شما همچنین می توانید اضافه کردن یک نامه, مربوط, مشخصات, آمادگی مصاحبه و یا سایر خدمات ،

ResumeWriters.com

ResumeWriters.com ارائه می دهد یک گارانتی: اگر شما نمی توانید یک مصاحبه شغلی در عرض دو ماه از گرفتن رزومه کاری خود را, آنها را بازنویسی آن را به صورت رایگان. این سرویس ادعا می کند که در 10 سال و ده ها هزار نفر از رزومه تکمیل شده تحت این تضمین را به طور متوسط کمتر از پنج درخواست برای بازنویسی در هر سال است.

به استفاده از خدمات ارسال رزومه فعلی و یا اطلاعات شغلی در سایت و نویسنده با شما تماس خواهد به خود را ارزیابی مواد و برنامه ریزی کردن آنچه شما نیاز دارید. شما اولین پیش نویس را به ظرف 72 ساعت انجام می شود نویسنده در تجدید نظر تا زمانی که شما با نتیجه راضی است.

ResumeWriters ارائه می دهد و دانش آموز, حرفه ای اجرایی و حرفه ای-تغییر رزومه خدمات و همچنین به عنوان کسانی که خاص به نظامی آن و کسانی که در زمینه های مانند تحقیقاتی که نیاز به یک CV. حرفه ای, رزومه, خدمات هزینه $200 یا شما می توانید یک رزومه و نامه بسته $270 یا هر دو از کسانی که به علاوه یک پس از مصاحبه پیگیری نامه برای $290.

Zipjob

Zipjob ارائه می دهد حرفه ای رزومه نویسندگان که بهینه سازی رزومه کاری خود را برای دریافت از طریق متقاضی سیستم ردیابی نرم افزار مورد استفاده توسط اکثر کارفرمایان به طور خودکار اسکن و مرتب سازی بر اساس رزومه. یک کارشناس می نویسد رزومه و اسکن آن را از طریق ATS به اطمینان حاصل شود آن را از طریق به استخدام مدیر میز.

برای استفاده از این سرویس ها یا رزومه کاری خود را با پر کردن یک فرم برای شروع از ابتدا. شما همسان با رزومه حرفه ای نویسنده ای که با شما کار خواهد کرد برای بهبود آن خواهد شد و سپس اسکن محصول نهایی برای اطمینان از آن می گذرد از طریق غربالگری الگوریتم. که بسته به نوع بسته شما را انتخاب کنید رزومه کاری خود را آماده خواهد شد در سه تا هفت روز است.

را انتخاب کنید از سه بسته: راه اندازی (رزومه نوشتن و تجدید نظر نامحدود برای $139) و پیگیری سریع (می افزاید: یک نامه و 60 روز مصاحبه برای تضمین $189) و یا حق بیمه (می افزاید: بالا رزومه نویسنده مشخصات لینک, بهینه سازی, آینده رزومه به روز رسانی و تسریع تحویل برای $299).

پیدا کردن حرفه من

پیدا کردن حرفه ای ارائه می دهد نوشتن رزومه حرفه ای و خدمات و همچنین به عنوان حرفه مربیگری. هر سر گرفته می شود reviewed by two different مشاوران.

شما پیدا کنید نوشتن رزومه بسته برای ورود به سطح حرفه ای و اجرایی در سطح C به عنوان به خوبی به عنوان آن/مهندسی و فدرال/دولت. در هر شما می توانید یک پایه حق بیمه یا VIP سطح بسته بسته به نیاز شما. به عنوان مثال رزومه حرفه ای بسته شروع می شود در $595 برای رزومه که ATS-سازگار است و می رود تا به $695 برای اضافه کردن یک نامه و $895 برای اضافه کردن یک پروفایل LinkedIn.

شما اولین پیش نویس رزومه کاری خود را ظرف سه تا پنج روز کاری پس از مشاوره خود را با یک نویسنده است. و یا ارتقاء به یک اولویت خدمات برای یکی دیگر از $149 به آن را ظرف 48 ساعت.

ساخت آن را به خودتان رزومه گزینه های

اگر شما نیاز به برخی از راهنمایی در ایجاد یا به روز رسانی رزومه اما آماده نیست به بهار به صورت حرفه ای و خدمات و اتمام این رزومه آنلاین-ساخت ابزار برای کمک به شما در پیدا کردن قالب ها و راهنماهای برای انجام آن خودتان.

Resume.com

بیش از 6 میلیون رزومه ایجاد شده در Resume.com کاملا رایگان پلت فرم است که ارائه می دهد 24 قالب های مختلف برای ایجاد رزومه کاری خود را. شما باید گزینه ای را برای آپلود و ویرایش های موجود و رزومه یکی از جدید ایجاد کنید و یا به ویرایش یک نمونه رزومه ارائه شده در سایت. این شهودی و آسان برای استفاده و ایجاد حرفه ای به دنبال محصول نهایی.

در هنگام شروع از ابتدا, شما هم می توانید از طریق سوال دهید برای ساخت یک (به عنوان مثال “آیا شما در مدرسه؟”) و یا رفتن به بخش ورود خود را آموزش و پرورش, استخدام, تاریخچه, سرگرمی و منافع حرفه ای و مهارت های زبان و منابع است. شما همچنین می توانید انتخاب کنید به چشم پوشی از هر یک از این بخش ها و یا اضافه کردن آنهایی که سفارشی بسته به آنچه شما نیاز دارید. به شما به عنوان به روز رسانی و صرفه جویی در هر بخش شما می توانید ببینید که چگونه آن را به نظر می رسد بر روی صفحه در رزومه کاری خود را پیش نمایش به سمت راست. شما همچنین می توانید تغییر قالب سبک فونت و یا اندازه و فاصله هر زمان و دیدن آن را به روز رسانی در زمان واقعی در پیش نمایش.

هنگامی که شما انجام می شود, دانلود جدید خود را با رزومه کاری در قالب PDF, DocX, RTF و یا فرمت TXT ایجاد یک URL سفارشی و یا آن را چاپ کنید. شما همچنین گزینه ای برای ارسال آن به یک شغل-جستجو در سایت از Resume.com. اگر شما به دنبال چیزی رایگان و آسان برای استفاده Resume.com یک ابزار خوب برای شروع با.

رزومه نابغه

وب سایت رزومه نابغه ادعا می کند شما می توانید “خود را ایجاد رزومه حرفه ای در 15 دقیقه.” (من آن را آزمایش و در واقع تا به حال یک جامد اولین پیش نویس آسان رزومه تکمیل شده در حدود 10 دقیقه است.) اول یکی را انتخاب کنید از 17 های مختلف گزینه های قالب و سپس حرکت را از طریق یک سری از سوالات (به عنوان مثال “آیا شما تجربه کار?” و “چه بالاترین سطح خود را از آموزش و پرورش؟”), که منجر به شما پس از پر کردن جعبه اطلاعات اضافی. آن را آسان به حرکت از طریق اگر شما مجبور به انجام آن سفارش و پر کردن در هر زمینه متن قبل از ادامه.

که در آن رزومه نابغه است که به خصوص مفید است که در هنگام پر کردن در بخش های مانند “مسئولیت کار” شما می توانید جستجو برای یک موقعیت و دیدن prewritten گزینه های که شما می توانید اضافه و یا ویرایش کنید-و یا فقط پر کردن خود را. هنگامی که به پایان رسید شما می توانید به راحتی تعویض بین قالب های مختلف برای دیدن آنچه که به نظر می رسد بهترین برای محصول نهایی. شما همچنین باید این گزینه به طور مستقیم به اشتراک گذاری رزومه کاری خود را با واقع و یا رزومه کاری کتابخانه.

شما می توانید دانلود رزومه شما ایجاد $1.95 (شروع می شود که یک دادگاه 14 روز) یا $7.95 (که لگد کردن یک اشتراک ماهانه طرح). اگر شما موفق به لغو محاکمه خود را قبل از 14 روز هستند تا آن را تمدید خودکار به 40 دلار در هر ماه است.

Jobscan

Jobscan است انجام آن را به خودتان رزومه خدمات است که خودکار رزومه سازی فرآیند با استفاده از ابزار برای کمک به شما از طریق سیستم های ردیابی متقاضی قبل از شما درخواست.

آن را خارج از غرفه به دلیل رایگان از مرکز آموزش مجازی ارائه می دهد که راهنمایی برای نوشتن رزومه جلد نامه ها و لینک پروفایل و همچنین در عمق اطلاعات در مورد سیستم های ردیابی متقاضی و چگونه کار می کنند-حتی اگر شما ثبت نام برای این سرویس. شما همچنین می توانید به سرعت کپی و چسباندن و یا ارسال رزومه و شرح شغل به سایت را اسکن کنید و ببینید چه مقدار از یک مسابقه شما ممکن است و که در آن شما می توانید بهبود.

Jobscan ارائه می دهد برخی از آن رزومه اسکن به صورت رایگان. شما همچنین می توانید ثبت نام برای سه ماه برنامه ریزی (به علاوه یک ماه رایگان) برای $90 یا مداوم برنامه ماهانه برای $50 هر دو که شامل قالب های بیشتر و رزومه ویرایش منابع و همچنین نامه و ارتباط با بهینه سازی.

Enhancv

Enhancv ارائه می دهد کمک رزومه ویرایش ارائه مشاوره با توجه به این صنعت و همچنین پیشنهادات و ویرایش محتوا. خدمات قالب رزومه برای صنایع مختلف که همه آنها قابل تنظیم و قابل دانلود در PDF و یا فرمت TXT. رزومه ایجاد شده از طریق این سرویس طراحی شده برای انسانی استخدام, نه سیستم های ردیابی متقاضی با توجه به سایت — اما شما می توانید با تمیز کننده قالب برای بهبود شانس خود را از ساخت آن را از طریق.

شروع به کار با یکی از پنج قالب های رایگان و یا را انتخاب کنید از سه برنامه برای دریافت گزینه های بیشتر: Pro نیمه سالانه ($66 صورتحساب هر شش ماه) Pro فصلنامه ($45 صورتحساب هر سه ماه) و یا نرم افزار ماهانه ($20 صورتحساب یک بار در ماه). سعی کنید خدمات رایگان برای هفت روز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>