انگلستان آب و هوا: غم انگیز هفته پیش رو به عنوان طوفان ادوارد مجموعه به شستن بریتانیا

انگلستان خواهد شد تا حد زیادی خیس در مقدار زیادی از بارش باران مداوم به عنوان یک طوفان گرمسیری باعث می شود راه خود را از طریق اقیانوس اطلس به ارمغان می آورد حتی بیشتر دوش – اما یک موج گرما می تواند بر روی کارت یک بار آن را پاک می کند.

مرطوب و مرطوب آب و هوا انتظار می رود برای ادامه بعد از دو روز با درجه حرارت اوج در فقط 19C روز چهارشنبه در لندن است.

دوش به نوبه خود سنگین تر و گسترده تر یک شبه در انگلستان و ولز ، اما باید به سهولت از اکثر مناطق پنج شنبه صبح.

برخی از روشن جادوها با دوش پراکنده انتظار می رود در اسکاتلند و بخش هایی از شمال غرب انگلستان است. روز دوش اسکاتلند و محو خواهد شد در این شب با روشن جادوها منجر به یک شب سرد.

روز شنبه نیز دیدن شرایط غم انگیز با شیوع باران و نم نم باران. بدترین آب و هوا خواهد رسید ولز به عنوان طوفان ادوارد به ارمغان می آورد و بیشتر در آب و هوای مرطوب با پیش بینی انتظار بیش از 50 میلی متر باران در مناطق در معرض.

دو هشدار سیل توسط صادر شده و منابع ملی ولز پوشش رودخانه ها در Llynfi و Ogmore حوضه و در Ewenny و Vale of Glamorgan غرب حوضه.

اما آخر هفته به نظر می رسد به امید آفتاب به ابرها راه را برای حل و فصل تر شرایط. گذشته از چند دوش در شمال و شرق و جمعه و شنبه خواهد بود تا حد زیادی خشک با آفتابی جادوها.

با توجه به ملاقات, اتاق کار, شرایط, از یکشنبه به بعد خواهد بود عمدتا خشک و حل و فصل برای بسیاری از مناطق با درجه حرارت تبدیل شدن به “گرم برای یک بار در جنوب و شاید بسیار گرم در جنوب شرقی”.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>