مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت می کند به طور رسمی برداشت ما از سازمان بهداشت جهانی به عنوان ژوئیه 2021 – CNET


002-face-mask-ready-in-vehicle-dashboard

مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده اطلاع از خروج از سازمان بهداشت جهانی است.

سارا تو/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

ما ممکن است در خارج از سازمان بهداشت جهانی به عنوان 6 ژوئیه 2021 پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده کنید متوجه خروج, CNET, خواهر, سایت رادیو فردا گزارش روز سه شنبه. این اولین مرحله رسمی در خروج از کسیکه تهمت اعلام کرد در ماه مه. یک سال پیش متوجه شد و فرستاده شده به دبیر کل سازمان ملل متحد به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی و از آن می آید در حالی که coronavirus همه گیر همچنان ادامه دارد.

“کنگره اطلاع داده شده است که POTUS رسما انصراف ما از این که در میان یک بیماری همه گیر” نیوجرسی دموکرات باب منندز سناتور. توییتی. “این برگ آمریکایی ها بیمار و امریکا به تنهایی.”

الیزابت Cousens بنیاد سازمان ملل متحد مدیر عامل شرکت به نام تصمیم “خطرناک و کوته بینانه در میان یک بار در یک قرن همه گیر.”

“فسخ رابطه تضعیف جهانی در تلاش برای ضرب و شتم این ویروس” Cousens اضافه شده است.

هیلاری کلینتون آن را به نام “خود-تحمیل فاجعه است.” نانسی پلوسی سخنگوی مجلس گفت: “رئیس جمهور فلج کننده است تلاش های بین المللی برای شکست این ویروس.” مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز به صدای جیر جیر در مورد آن.

جو بایدن نامزد حزب دموکرات برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری گفت: او را دوباره پیوستن به این که در روز اول خود را به عنوان اگر رئیس جمهور منتخب در ماه نوامبر. “آمریکایی ها امن تر زمانی که آمریکا درگیر در تقویت بهداشت جهانی” بایدن توییتی.

که گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که آن را دریافت کرده است که ما ارائه رسمی اطلاع رسانی به دبیر کل سازمان ملل متحد آن است که برداشت موثر جولای 6, 2021, اما تا به حال هیچ کسب اطلاعات بیشتر و یا نظر. چینی سفارت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. در حال حاضر وجود دارد بیش از 11.6 میلیون موارد تایید شده در سطح جهانی با تقریبا 3 میلیون نفر و بیش از 130,000 مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. یک واکسن ممکن است می رسند تا 2021.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تصمیم خود را بیش از یک ماه پیش به خاتمه رابطه آمریکا با این که بیش از اتهامات در مورد دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر. به جای آن ما خواهد بود “کارگردانی آن پول را دیگر در سراسر جهان و مستحق فوری جهانی بهداشت عمومی نیاز دارد” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت.

رئیس جمهور استدلال پشت فسخ پشتیبانی شامل اتهامات که کار می کرد که با چین به “گمراه جهان زمانی که این ویروس برای اولین بار کشف شد.” او ادعا کرد که “چین است و در مجموع شاهد بیش از سازمان بهداشت جهانی است.” مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر ادعا که چین تحت پوشش coronavirus و “نادیده گرفته و گزارش خود تعهدات به سازمان بهداشت جهانی است.”

سازمان بهداشت جهانی با این نسخهها کار برای مبارزه با بیماری ها در سطح جهانی کار با, دولت, دیگر, بهداشت, سازمان, مبانی, انجمن های حرفه ای سازمان ملل متحد و دیگران. این کمک می کند تا با لينک مستقيم و هماهنگ بین المللی سلامت پاسخ ها و سیستم های از جمله آماده surveilling و در پاسخ به بیماری های همه گیر و دیگر مسائل مربوط به سلامت. همچنین کمک می کند تا نظارت و هماهنگی واکسن توسعه است.

آمریکا بزرگترین حامی مالی است. معلوم نیست اگر رئیس جمهور می تواند برداشت ما از سازمان و در نهایت بودجه بدون کنگره است.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>