SpaceX Starlink راه اندازی scrubbed با توجه به آب و هوا شنبه – CNET


SpaceX Falcon 9 rocket liftoff

این Falcon 9 rocket راه اندازی شد در ماه نوامبر سال 2019 انجام شده 60 Starlink ماهواره.


SpaceX

آخرین SpaceX Starlink راه اندازی است که تحت فشار قرار دادند یک بار دیگر و این بار به خاطر مادر طبیعت موفق به همکاری با برنامه های انفجار از کیپ کاناورال در فلوریدا صبح روز چهارشنبه.

“ایستاده از امروز ماموریت با توجه به آب و هوا” شرکت حساب توییتر ارسال شده حدود 10 دقیقه قبل از برنامه ریزی زمان راه اندازی. “اعلام خواهد شد هدف جدید راه اندازی تاریخ پس از تایید در این محدوده است.”

ماموریت راه اندازی شد در ماه ژوئن اما عقب رانده شد به ماه ژوئیه به دلیل مسائل فنی است. هنگامی که آن را در نهایت می شود به خارج از زمین را شامل دسته اول از این شرکت پهنای باند ماهواره مجهز به سایبان خود را به کاهش روشنایی.

پس از ایلان شرکت شروع راه اندازی ماهواره های کوچک بیش از یک سال پیش ستاره شناسان و دیگر ناظران شگفت زده شده اند و حتی مختل مقدار نور خورشید را در مدار روتر منعکساغلب تداخل با مشاهدات علمی.

مشک و SpaceX کار کرده اند با عمده فصل های سازمان بر این مشکل و متعهد به حل مسئله به عنوان آنها سطح شیب دار تا برنامه ای برای راه اندازی ده ها هزار نفر از ماهواره ها در سال های آینده.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: در حال SpaceX Starlink ماهواره باعث خرابی آسمان شب ؟


2:57

در ابتدا SpaceX سعی در راه اندازی یک به اصطلاح “darksat” که در اصل یک Starlink ماهواره ای تیره با پوشش اما نتایج حاصل از این روش مخلوط شد. بعدی شرکت توسعه و آزمایش یک خدمت آفتابگیر که در آن خواستار “VisorSat.”

یکی VisorSat راه اندازی شد در اوایل این ماه برای تست تکنولوژی های جدید و آینده راه اندازی خواهد شد حمل دسته اول به طور کامل پوشیده است.

این ماموریت را بر روی پاشنه از 30 ژوئن پرتاب موشک فالکون 9که lofted جدید GPS ماهواره ای به دنبال آن اولین SpaceX فرود پس از بلند کردن یک ماهواره نظامی به فضا است.

ما در این پست به روز رسانی هنگامی که ما یک جدید, راه اندازی, تاریخ و زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>