SpaceX می تواند ارسال ناسا به مشتری به طور بالقوه قابل سکونت ماه اروپا – CNET


clipperillus

این ناسا تصویر را نشان می دهد Europa Clipper بالاتر از اروپا با مشتری در پس زمینه.


NASA/JPL-Caltech

یک فالکون سنگینو یا بزرگ دیگری SpaceX موشک می تواند حمل ناسا برنامه ریزی شده Europa Clipper ماموریت به یخی مشتری ماه اروپا که پنهان یک اقیانوس زیرسطحی بسیاری از دانشمندان فکر می کنم ممکن است قادر به پشتیبانی از حیات بیگانه.

یک پیش نویس از کنگره برای تخصیص بودجه لایحه شنبه منتشر شد باز درب برای ایلان موشک شرکت و یا حتی یک رقیب مانند جف بزوس’ Blue Originبه ارائه سوار که می خواهید ارسال یک مدارگرد به Jovian سیستم تا سال 2025 و یک کاوشگر به اروپا توسط 2027.

“ملی هوانوردی و فضایی آمریکا باید با استفاده از Space Launch System, اگر در دسترس به عنوان 10 راه اندازی وسایل نقلیه برای مشتری اروپا ماموریت” می خواند پیش نویس لایحه از مجلس تخصیص بودجه.

این دو کلمه کوچک — “اگر در دسترس نیست” — جدید هستند. در گذشته کنگره به پول برای اروپا ماموریت به یک نیاز است که ناسا با استفاده از آن فضا راه اندازی سیستم. اما SLS بوده است محزون می خوانی در پشت برنامه و بودجه برای سال در حال حاضر. و SpaceX شده است زني ناسا در خانه برنامه توسعه موشک به تازگی با موفقیت اولین فالکون سنگین و مداوم پیشرفت آن بزرگتر کشتی فضایی.

SLS است اثبات می شود راه گران تر از آنچه SpaceX می تواند ارائه دهد و آن را حتی پاک کردن آن را آماده برای رفتن خواهید بود تا سال 2025 در این نقطه است.

این لایحه همچنین فراهم می کند بیش از 400 میلیون دلار برای ناسا برای ساخت اروپا orbiter.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: همه چیز ما در مورد nasa’s Space Launch System


4:19

البته این فقط یک آغاز در روند بودجه. کنگره ادامه خواهد داد به مذاکره واقعی مقدار و شرایط چقدر ناسا واقع خواهد شد دریافت خواهید کرد و برای چه. هنوز این تغییر کوچک در اوایل سند مهم اذعان که چسبیده با SLS ممکن است عملی اگر موشک نمی تواند در زمان آماده برای راه اندازی به عنوان به زودی به عنوان 2024.

همان لایحه همچنین اختصاص بودجه برای ناسا آرتمیس ماموریت برای بازگشت فضانوردان به ماه, هر چند آن را ارائه می دهد کمتر از نیمی از آنچه که کاخ سفید خواسته است برای.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تعیین کرده است هدف از ارسال اولین زن فضانورد به سطح ماه تا سال 2024 یک هدف است که بسیاری در داخل فضای صنعت در حال شک و تردید می تواند به خصوص بدون حمایت کامل کنگره و کیف بغلی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>