دیدن بوستون دینامیک روبات خود را تکان ته به ریشه برای تیم بیس بال – CNET


boston-dynamics-cheerleaders.png

نگاهی به ارتش ربات خود را به توپ بازی.

تصویری تصویر توسط Gael Fashingbauer کوپر/CNET

Take me out to the ball game. من را به … جمعیت با ربات cheerleaders? یک ویدیو به اشتراک گذاشته سهشنبه نشان داد بوستون دینامیک ” مشهور ربات سگ, نقطه, زوج با آن نیمه انسان نما خواهر و برادر, فلفل, تشویق در یک بازی بیس بال. و نه فقط یک نقطه و یک فلفل — وجود دارد یک ارتش کوچک از سگ ربات و ربات های انسان نما پوشیدن کلاه با تکان دادن پرچم و در مورد نقطه روبات, آه, wagging خود behinds.

بوستون دینامیک است که متعلق به ژاپن Softbank و ” رباتها بودند تشویق برای شرکت تیم Fukuoka SoftBank Hawks در بازی مقابل Rakuten عقاب با توجه به SoftBank. از آنجا که هیچ انسان تماشاگران با توجه به coronavirus همه گیرروبات زنده شدن تا در غیر این صورت خالی می ایستد.

روبات ها انجام خواهد شد در بازی در طول ماه ژوئیه. و هر چند آنها ممکن است هیچ برنده مسابقات رقص نمی judgy آنها در حال کار بر روی بهبود است.

“من تمرین و تمرین هر روز” SoftBank به نقل از فلفل عنوان کرد و گفت.

اگر شما می خواهید خود را نقطه آنها فقط $74,500 (حدود £59,341 AU$107,116) اما در دسترس هستند فقط برای کسب و کار نه برای خانه های فردی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>