مردم می میرند’: Priti پاتل هشدار داد سیاست های مهاجرتی نیروی هزاران نفر در خیابان

شوراهای محلی هشدار داده اند Priti پاتل که سیاست های مهاجرتی است که بلوک های مهاجران از دسترسی به کمک های دولتی را مجبور خواهد کرد هزاران نفر از افراد بی خانمان را بر روی خیابان ها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ده ها تن از مقامات محلی و سازمان های خیریه در تماس دفتر خانه را به “اقدام فوری” برای اطمینان از محدودیت در حمایت از دولت برای مهاجران نیست “تضعیف” به “تلاش جمعی برای پایان دادن به خواب خشن در بریتانیا” در طول مستند.

تقریبا 15000 خواب خشن در سراسر انگلستان شده اند مستقر در هتل و یا محل اقامت اضطراری از ماه مارس تحت “همه در” طرح که بر اساس آن مقامات محلی مورد نیاز برای ارائه به محل اقامت اضطراری به خواب خشن با £3.2 m قابلمه کمک های مالی از دولت مرکزی.

وزیران گفت: مقامات محلی در پایان ممکن است آنها باید در محل قرار داده و قصد دارد تا اطمینان حاصل شود همه خواب خشن در حال حاضر اسکان در هتل ها و دیگر اشکال اضطراری اسکان حمایت می شدند به مسکن پایدار.

اما شوراها در لندن هشدار می دهند که هزاران نفر از مردم قادر خواهد بود برای دسترسی به این حمایت به دلیل وضعیت مهاجرت آنها تصریح می کند که آنها هیچ حق قانونی برای مقامات محلی و یا دولت مرکزی پشتیبانی می کند.

نامه ای به دبیر خانه در روز سه شنبه امضا شده توسط 16 لندن شوراها از جمله Southwark, Ealing و Hackney همراه با 15 خیریه و ایمان به رهبران کشورهایی که محدودیت های قانونی بر منافع و مسکن و حمایت از آنها می تواند شما را به برخی از مهاجران آن را “تقریبا غیر ممکن است برای تضمین طولانی مدت خانه برای بسیاری از خواب خشن”.

این نامه دیده می شود که مستقل آمده است: “به عنوان آن می ایستد تمام محدودیت ها با توجه به بازگشت به اجرا در آینده نزدیک ایجاد یک لبه صخره و فراتر از آن است که شوراهای خواهد شد یک بار دیگر مانع از ارائه بسیاری از خواب خشن با مسکن و دیگر حمایت آنها نیاز دارید.

“بدون اقدام فوری برای رسیدگی به این مسائل ما در معرض خطر مواجهه با تراژدی غیر قابل تصور خشن خواب رفتن تا حتی در حالی که تهدید Covid-19 باقی مانده است.”

در میان افراد بی خانمان که نمی تواند دسترسی به بودجه عمومی از افراد هستند که در زندگی در انگلستان در دهه های و, انگلیسی, کودکان, اما باید تبدیل به بی بضاعت زیرا آنها محروم شده اند از وضعیت مهاجرت آنها به عنوان یک نتیجه از دشواری اثبات وضعیت خود را به دفتر خانه.

در موارد دیگر, مردم می توانند دسترسی به پشتیبانی زیرا آنها ‘بدون مراجعه به بودجه عمومی’ (NRPF) متصل به وضعیت مهاجرت آنها به معنی آنها می تواند زندگی و کار در بریتانیا اما نمی تواند دسترسی به منافع و یا آنها منطقه اقتصادی اروپا (EEA) اتباع که قادر به ورزش خود پیمان حقوق با توجه به از دست دادن شغل در طول coronavirus.

عضو شورا Kieron ویلیامز از Southwark شورای اسلامی گفت: تعداد خواب خشن در قصبه تا به حال به طور قابل توجهی افزایش طول همه گیر و نمرات از این افراد تا به حال هیچ دسترسی به بودجه عمومی است.

“بسیاری از این افرادی که مشغول به کار بودند و در محل اقامت قبل از, اما به وضوح در یک وضعیت مخاطره آمیز و Covid-19 گرفته است و دور از کمی امنیت آنها بود,” او گفت: مستقل.

“گزینه های امن دراز مدت خانه برای آنها فراتر از اقامت موقت ما ارائه کرده ایم در حال حاضر تعطیل توسط این واقعیت است که قوانین ملی آنها ندارد امنیت اجتماعی نت به سقوط.

“از نظر قانونی ما را مانع از ارائه پشتیبانی برای آنها پس از آن به طور کامل مشخص نیست که چگونه ما با ارائه طولانی مدت خانه برای بسیاری از مردم در این وضعیت است.”

پس از 23 مارس, Southwark است جایگزین 323 افرادی که در خطر قریب الوقوع خواب خشن و یا در واقع, در حال خواب, 86 از آنها هیچ دسترسی به بودجه عمومی است.

“برخی از مردم قادر خواهد بود تا خود را به محل کار و بازگشت به خانه است اما در شغل فعلی بازار این فوق العاده دشوار خواهد بود” گفت: Cllr ویلیامز.

“ما نباید در یک وضعیت که در آن افرادی که در اینجا زندگی می کنند — بسیاری از آنها کار کرده اند و کمک به اقتصاد ما برای سال های بسیاری از پایان تا پیدا کردن خود با هیچ راهی برای زندگی خود را به جز در خیابان.”

شورا بودجه Southwark قانون مرکز برای کمک به مردم با NRPF در هتل ها به regularise خود وضعیت مهاجرت. این موسسه خیریه گفت: مستقل آن را “به آن چشم” در مورد افراد بی خانمان که در یک چشم انداز واقع بینانه اعطا وضعیت مهاجرت را که به آنها دسترسی به بودجه عمومی اما کسانی که نتوانسته اند به درخواست بیش از چندین سال با توجه به هزینه یا پیچیدگی انجام این کار است.

در یک مورد یک زن نیجریه است که در انگلستان پس از او بود 10 قرار بود در یک هتل در Southwark در طول این مستند پس از تبدیل شدن به بی بضاعت در سال 2018 به این دلیل که دفتر خانه برخاستیم و به اطلاع او وجود دارد و شواهد از وضعیت او در فایل پس از او از دست رفته او گذرنامه.

که مشغول به کار بود در انگلستان و دارای دو شهروند بریتانیا کودکان در سن 12 و 21 قبلا سعی کردم به ادعای جهانی اعتبار و مسکن, پشتیبانی, اما او به عنوان دیگر گذرنامه او گفته شد که او نیاز به ارائه مدارک و شواهد از وضعیت. Southwark قانون مرکز است که در حال حاضر استفاده از regularise وضعیت او.

در یک ثانیه صورت مردی که وارد بریتانیا در مارس 2006 و کار برای 11 سال در شغل های مختلف از جمله ساخت و ساز, مدیریت زباله و یک ریکشا راننده در لندن شده بود بی بضاعت از سال 2017 زمانی که او قرار بود تحت هر کس در’ طرح.

او تا به حال ثبت شده به عنوان خود اشتغالی اما فایل اظهارنامه مالیاتی به عنوان او زندگی در یک چمباتمه زدن به نبود درآمد کافی برای پرداخت هزینه لندن اجاره. با توجه به NRPR محدودیت او قادر به دسترسی رفاه و پشتیبانی و در نتیجه ندارد پایدار مسکن که منجر به از دست دادن او مقالات خود را و سرقت از ریکشا. Southwark قانون مرکز در حال حاضر کمک به او را درخواست اتحادیه اروپا برای حل و فصل وضعیت.

به عنوان بخشی از ملی ‘هر کس در’ برنامه های وزرای معرفی تعلیق بخشی از محدودیت ها برای کار-آماده EEA خواب خشن, اجازه می دهد تا شورا به ارائه آنها را به سه ماه اولیه اسکان اضطراری و پشتیبانی — اما نگرانی وجود دارد این است که به اندازه کافی بلند.

ون فرگوسن ارشد مسئول پرونده در حقوقی, موسسه خیریه گفت: مستقل: “برخی از ترسناک موارد در آن وجود دارد. از آنجا که چگونه دشمن محیط زیست است که افرادی که در اصل انگلیسی است که در آن. همه آنها به نظر می رسد می خواهید برای کار حتی فقط به عنوان پاک کننده است که باعث می شود آن را حتی بیشتر دلخراش.

“این فقط شانس است که این بیماری همه گیر رخ داده و در حال حاضر ما می توانید در تماس با آنها. اما خدا می داند که چگونه بسیاری از مردم وجود دارد که باید یک راست به وضعیت مهاجرت اما در حال زندگی زیرزمینی وجود دارد.”

Ealing شورای اسلامی خواستار دولت برای اعطای پناهندگی به افراد بی خانمان با NRPF با این استدلال که خواب خشن را “در اثر تبدیل شدن به پناهندگان از Covid-19 به عنوان یک نتیجه از قوانین و ترتیبات ارائه شده توسط این دولت” است.

عضو شورا پیتر مختلف منجر عضو برای مسکن, برنامه ریزی و تحول در شورای گفت مستقل دولتی راهنمایی در مسکن خواب خشن شده بود “مات در بهترین حالت در بدترین عمدا گمراه کننده”.

پر جمعیت است گفت: به بزرگترین دین از خواب خشن با NRPF در حدود 60 درصد است. قصبه شاهد افزایش جمعیت بی خانمان در شروع این بیماری همه گیر با تعداد فزاینده ای از حدود 30 خواب خشن در هر زمان به بیش از 300.

این اعتقاد بر این است در بخشی به دلیل این موقعیت جغرافیایی به عنوان “دروازه ورود به لندن از هیترو” به عنوان یک گروه از حدود 140 خواب خشن در فرودگاه بودند مجبور به ترک محل زمانی که مستند آمد — و بسیاری از رهبری به Ealing.

شورای کار کرده با 450 افرادی که شناسایی شده اند به عنوان خواب خشن و یا در معرض خطر جدی از خواب خشن از ماه مارس از 61 بدون مراجعه به بودجه عمومی و 80 هستند EEA اتباع که ورزش خود را در پیمان حقوق.

“ما باید به طور نامتناسبی بالاتر NRPF از بقیه کشور اما ما هیچ قانونی مراجعه به حمایت از این گروه است. ما ادامه خواهد داد به جای آنها تا زمانی که ما می توانیم اما زمانی که لبه صخره می رسد ما هیچ قانونی مراجعه به حمایت از آنها” Cllr میسون گفت.

“در سراسر کشور وجود خواهد داشت و هزاران نفر از مردم خواهد شد که مجبور به عقب بر روی خیابان اگر هیچ عمل وجود دارد. اگر ما در حال رفتن به نگه داشتن آنها را از خیابان ها به طور دائم و اطمینان حاصل شود ما می توانیم از آنها حمایت مالی خود با حقوقی, مشکلات مهاجرت, ما نیاز به انجام کاری کاملا رادیکال است.”

Hackney شورا اعلام کرد که یک پوند 100.000 صندوق برای حمایت از ساکنان قادر به دسترسی به سیستم رفاهی با توجه به وضعیت مهاجرت در ماه ژوئن گفت: عدم تعلیق NRPF سیاست می تواند منجر به بی خانمان مردم در حال مرگ است.

قصبه قرار داده شده در حدود 170 نفر در محل اقامت اضطراری از زمان شروع این بیماری همه گیر از آنها حدود هشت قادر به دسترسی به بودجه عمومی و بلوک-رزرو هتل در قصبه تا 12 ماه برای کمک به خانه خواب خشن مبارزه را به حرکت در.

Cllr ربکا Rennison معاون شهردار و عضو کابینه از Hackney شورای اسلامی گفت که در حالی که آن را قادر به “فقط در مورد مدیریت” بدون بیشتر بودجه دولت, دیگر شوراهای مانند Southwark و پر جمعیت خواهد بود یک چالش بزرگتر به عنوان آنها به طور قابل ملاحظه ای بالاتر از اعداد است.

“ما موفق به گرفتن مردم را به تعامل با خدمات است که ما شده ایم در تلاش برای رسیدن به ماه و این به ارمغان آورده است و آنها را رو به جلو است. این شگفت انگیز است,” او گفت:.

“اما شما نمی توانید بحث در مورد پایان دادن به خواب خشن و گفتگو در مورد NRPF. این یک سیاست غیر انسانی و نیازهای آن را به گیریم. از آن جایی ندارد. اگر ما نمی تواند ادامه دهد به دخالت و حمایت مردم از خیابانها مردم خواهد مرد.”

مت Downie, مدیر سیاست و امور خارجی در بحران گفت: پیشرفت مسکن خواب خشن تحت ‘همه’ طرح خواهد بود “معکوس” مگر اینکه وزرای بلند NRPF محدودیت برای 12 ماه آینده.

“برای مقابله با این سر ما نیاز به مراجعه به اورژانس قانون حمایت مالی از وست دولت است. این نه تنها به حفاظت از افراد از اینکه مجبور به بازگشت به خواب خشن اما همچنین به شوراهای محلی چارچوب قانونی برای حمایت از حق,” او گفت:.

صاحبخانه تماس برای پایان دادن به کروناویروس اخراج بان متوقف می شود که افراد بی خانمان

یک سخنگوی دولت گفت: “ما خواب خشن گروه ضربت است یکی از مهم هدف — برای اطمینان از به عنوان بسیاری از مردم ممکن است که آورده شده اند در خیابان ها در این بیماری همه گیر نیست و بازگشت به خواب.

“به همین دلیل ما تضمین کرده ایم شوراهای سراسر انگلستان پشتیبانی می کند آسیب پذیر خواب خشن از منطقه اقتصادی اروپا کشور جهان است. شوراهای نیز قادر به ارائه خدمات اورژانس در محل اقامت برای اتباع خارجی که در آن آنها در بریتانیا قانونی.

“£105m ما به تازگی اعلام کرد به این معنی شوراهای قادر به ادامه به ارائه امن اسکان به آسیب پذیر خواب خشن, کمک به شکستن چرخه بی خانمانی و ادامه کار ما به پایان خشن خواب خوب است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>