Penticton, B. C., شورای شهر به میزبان نشست ویژه برای ساحل مشروب الکلی آئین نامه

برنامه ریزی یک پیک نیک در Penticton? شما باید صبر کنید تا روز چهارشنبه برای دیدن اگر آن را خوب است برای بسته بندی بطری های مورد علاقه خود را chardonnay شراب یا آبجو را انتخاب کنید پارک ها و سواحل است.

در روز سه شنبه شورای شهر رای به برگزاری یک نشست ویژه در بعد از ظهر چهارشنبه به رای دادن در آئین نامه اجازه می دهد مصرف الکل در انتخاب فضاهای عمومی.

این آئین نامه خواهد گسترش یک پروژه آزمایشی است که اجازه نوشیدن عمومی و فرار از ژوئن تا 4 جولای 3. خلبان بود موضوع را به نقد و بررسی با بررسی وقوع سه شنبه.

ادامه مطلب: کارخانه های لبنی برای آن IHA علیه مشروبات الکلی در ساحل, پروژه در Penticton

شورای شهر رای دادند 4-1 روز سه شنبه برای برگزاری جلسه ویژه با چهار رای گیری به نفع دادن آن پشتیبانی قوی. قابل توجه شهردار جان Vassilaki ممتنع با توجه به تضاد منافع.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اگر آیین نامه اجرایی منتقل شده است که به نظر می رسد در مورد آن اجرا خواهد شد از ماه جولای از طریق Oct. 15 از 12 p. m. به 8 p. m.

از رفتن به نشست روز سه شنبه, شهرستان, کارکنان توصیه کرده بود که شورای به فرمت چراغ سبز شهر را مدیر توسعه بلیک Laven بیان کرد “خلبان دریافت حمایت کافی از جامعه به توصیه ادامه اجرای این آئین نامه.”

ونکوور پارک مدیره تاخیر در تصمیم گیری در آب آشامیدنی در پارک ها

ونکوور پارک مدیره تاخیر در تصمیم گیری در آب آشامیدنی در پارک ها

پروژه آزمایشی مجاز آشامیدنی عمومی در Okanagan, ساحل, Okanagan دریاچه پارک دوار پارک و تفرجگاه راه پارک بود و بخشی از مبارزات انتخاباتی دیگر برای کمک به کسب و کار منطقه متاثر COVID-19 فیزیکی-فاصله مورد نیاز است.

با توجه به شهرستان کارکنان 1,270 شهروندان در تعامل یافته با 81 درصد گفت: آنها شاهد مسئول رفتار. کارکنان نیز گزارش داد آمار نشان از پشتیبانی قوی برای نوشیدن در اکنگن دریاچه و Okanagan ساحل.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

عضو شورا کمپبل وات گفت: با بهره گیری از یک لیوان شراب در حالی که در ساحل تنها افزایش چه Okanagan را ارائه کرده است.

نورث ونکوور به من اجازه نوشیدن

نورث ونکوور به من اجازه نوشیدن

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>