انتاریو کشاورزان ‘نگران’ به عنوان محصولات ادامه به مرگ در میان خشکسالی: ‘بد است’

Michael Watson, مالک, از جلو گام مزرعه در میپل, Ont., راه خود را از طریق 24 هکتار از زمین های کشاورزی شنبه, شمارش محصولات است که نمی خواهد زنده ماندن از گرمای شدید است که میزان زیادی از این استان در چند روز گذشته.

“این نخود در واقع شروع به نشان می دهد استرس حرارتی در اینجا. درجه حرارت نخود به طور معمول مانند (هستند) پایین تر در دمای زیر 30 درجه” گفت: واتسون با اشاره به یک گیاه نخود فرنگی با برگ پژمرده و قهوه ای غلاف.

مادام العمر کشاورز اضافه می کند که کل سهام از چغندر و پیاز و کدو و سیب زمینی و میوه ها را یا می میرند و یا نمی خواهد در رسیدن به پتانسیل خود را در اندازه اگر این گرما همچنان برای چند روز آینده.

ادامه مطلب: گرما و کمبود باران شروع تاثیر کشاورزی در کینگستون Frontenac Lennox Addington

“این بد است. آنچه من شاهد است که بعد از چهار یا پنج روز بسیار مهم هستند” گفت: واتسون و اضافه کرد که بسیاری از کشاورزان در سراسر منطقه تورنتو در حال مبارزه با مرگ و محصولات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“کسانی که می توانند آبیاری در خارج وجود دارد انجام آن را در حال حاضر و کسانی که نمی توانید در حال تماشای عملکرد به طور قابل توجهی بیش از هر روز آن اتفاق می افتد.”

کشاورزی کانادا agroclimate متخصص Traevor Hadwen گفت: گرما منجر به خشکسالی خفیف است که در مورد.

اما آن را ندارد به یک نقطه بحرانی و در عین حال, او گفت:.

ادامه مطلب: تمدید گرما هشدار باعث دردسر برای لندن, Ont., در نزدیکی کشاورزان

“ما در حال انتظار نیست مهم عملکرد ضرر و زیان از این کوتاه مدت موج گرما که ما شاهد بوده ام — و قطعا رطوبت استرس گیاهان در حال دیدن در حال حاضر قابل بازیابی است.”

ممکن است گردباد در انتاریو

ممکن است گردباد در انتاریو

Hadwen می افزاید: در حالی که GTA کشاورزان تحت برخی از شرایط دشوار کشاورزان از شرق در حال برخورد با یک مقدار وضعیت دشوار تر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این منطقه از بزرگترین نگرانی این است که در شرق تورنتو در حال حاضر گفت:” Hadwen.

“جنوب مناطق خشک هستند اما آنها را دریافت کرده ام برخی از رطوبت در چند هفته گذشته که در منطقه شرقی را دریافت نمی. که شرق منطقه شده است نسبتا خشک برای سه ماه گذشته آنها را دریافت کرده ام باران در اینجا وجود دارد اما نه در نزدیکی آنجا که آنها به طور معمول دریافت,” او اضافه شده است.

“اگر شرایط ادامه, محصولات هستند و نمی شود که مولد و ما در حال رفتن به شروع به از دست دادن برخی از عملکرد است که ما می توانید آن دسته از محصولات بعد از آن در این فصل است. بنابراین ما قطعا نیاز به رطوبت در چند هفته آینده.”

برای مایکل واتسون گفت: بسیاری از کشاورزان متوسل به نماز.

“شما دعا برای باران,” او گفت:. “قطعا یک نماز یک روز و شاید بیشتر از پنج یا شش بار.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>