نیویورک می افزاید: بیشتر کشورهای COVID-19 مشاوره سفر – CNET


coronavirus-testing-hayward-ca-medical-doctors-hospital-5733

نیویورک و نیوجرسی در حال گسترش خود را محدود لیست متحده است.

جیمز مارتین/CNET

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اضافه تر متحده به خود محدود لیست به معنی بازدید کنندگان از این کشورها باید خود قرنطینه به مدت دو هفته پس از ورود. این می آید به عنوان COVID-19 موارد سنبله در سراسر کشور با گسترش coronavirus در کانزاس اوکلاهما و دلاور در حال حاضر به اندازه کافی بالا را شامل می شود با بیش از 10 مثبت آزمون در هر 100 ، 000 نفر.

“شیوع در هر نقطه است شیوع همه جا” کومو گفت. “ما در حال انجام بسیاری از آزمون و بسیاری از tracings که ما می توانیم آن را ردیابی بازگشت به بیمار صفر و آنها اغلب از خارج از دولت است.”

در زیر دو کشور ” قوانین بازدید کنندگان و یا ساکنان بازگشت از کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و نوادا, Florida Georgia, لوئیزیانا, کارولینای جنوبی کارولینای شمالی و تنسی, می سی سی پی, یوتا, آلاباما, آرکانزاس, آیووا و آیداهو نیز باید خود جدا برای 14 روز در هنگام ورود به نیویورک و یا نیوجرسی.

نیویورک بود که یک بار در کانون COVID-19 در ایالات متحده است که در حال حاضر رسیدگی به پایین در بستری شدن در بیمارستان.

“موفقیت ما شد یک تابع از ما عمل” کومو گفت: همچنین اصرار رئیس جمهور تهمت به پوشیدن ماسک.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>