شهری رئیس پلیس رد زور ‘institutionally نژادپرستانه’ و فرصتی برای گوش دادن به زندگی ماده معترضان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Metropolitan Police commissioner Dame Cressida, کیر دهکدهای را تکذیب کرد نیروی institutionally نژادپرستانه از افسران متهم به دهها در بحث توقف-و-جستجو در حادثه مربوط به تیم گیگابایت اسپرینتر بیانکا ویلیامز.

کدبانو Cressida گفت: او در گوش دادن به زندگی ماده معترضان نگرانی در مورد پلیس و نشان داد او به تازگی راه اندازی یک جدید “نظارت گروه” به بررسی استفاده از زور توسط ماموران در لندن است.

این اسکاتلندیارد ارشد نیز عذر خواهی کرد به Ms ویلیامز پس از او افسران کشیده از وسیله نقلیه خود را و دستبند او را قبل از پیدا کردن هیچ چیز نامطلوب در داخل خودرو.

پرسید: اگر به زور بود “institutionally نژادپرستانه” در ویکیانبار امور کمیته Dame Cressida گفت: نمایندگان مجلس آن را “نه یک برچسب پیدا کنم مفید”.

او افزود: “من فکر نمی کنم ما در مجموع شکست. من فکر نمی کنم [نژادپرستی] است یک مشکل سیستمیک من فکر نمی کنم آن را نهادینه و بیشتر به نقطه من فکر می کنم ما آمده اند چنین بسیار بسیار راه طولانی است.”

با اشاره به های اخیر, سیاه, زندگی, ماده, اعتراض به ملاقات کمیسر گفت: “به وضوح در چند هفته گذشته مردم را به حال خود کاملا آگاهی مطرح شده در مورد انواع بسیار متنوعی از مسائل در ارتباط با ما سیاه جوامع و من گوش دادن به آن است.”

با اشاره به اصلاحات معرفی زیر استفان لارنس پرس و جو از دو دهه پیش او اضافه شده است. “من با گوش دادن به کارکنان خود من با گوش دادن به و من آمادگی این را به عنوان یک زمان که در آن ما را یک گام بزرگ به جلو در راه است که ما به اعتقاد من 20 سال پیش است.”

کدبانو Cressida گفت: بررسی مدارک توسط دو تیم جداگانه پیدا کرده اند وجود دارد هیچ آشکار سوء رفتار در افسران درمان Ms ویلیامز – اما توضیح داد ارجاع شده بود و به مستقل اداره پلیس انجام به دلیل “سطح عمومی نگرانی”.

کمیسر گفت که او خواسته است یک افسر ارشد به بررسی ملاقات جوراب توری, جوراب شیوه برای اطمینان از آن نشده تبدیل به یک “پیش فرض” و مجموعه “نظارت گروه” به دنبال استفاده گسترده تر از زور است.

محافظه کار MP اموزش ادواردز خواست ملاقات رئیس چرا استفاده از متوقف کردن و جستجو افزایش یافته بود از بیش از 19,000 جستجوها در ماه دسامبر به بیش از 43 ، 000 جستجوهای انجام شده در طول ارتفاع مستند.

کدبانو Cressida گفت: “افسران بیشتری داشته باشند گشت ، و زمانی که آنها می آیند در سراسر مردم زمانی که آنها احساس می کنند که دلایل آنها انجام شده است متوقف کردن و جستجو.”

کدبانو Cressida, کیر, صحبت کردن در صفحه اصلی کمیته امور (پارلمان تلویزیون)

توصیف هفته های اخیر به عنوان “آشفته” او گفت که او بر این باور او ماموران به کار گرفته هر دو سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات و راست تظاهرات “را به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی می تواند”.

“ما شاهد یک سطح تنش وجود دارد بدون شک در مورد آن … مردم شده اند نا امید شدن مورد برای مثال در راه Covid تحت تاثیر خود جامعه است. مردم باید نگاه ویدئوها از پلیس تعاملات با مردم و عصبانی شدم که در مورد” او گفت:.

خواسته در مورد مدرسه اقتصاد لندن پروفسور Tim نوبورن اخیر هشدار از پتانسیل برای “اختلال گسترده” این تابستان Dame Cressida گفت: “من نه یک جامعه شناس من نمی دانم که چگونه مردم را پاسخ [به ادامه مستند محدودیت].

“من نمی دانم … من باید افرادی که کاملا مصمم به ماندن متمرکز بر ماموریت خود را و ما در سریع برای مقابله با هر گونه بالقوه اختلال – ما خواهد بود سریع بر روی آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>