‘بازی. رد’: اسناد محرمانه نشان می دهد که چرا CSIS قرار دادن 2 کانادایی در لیست پرواز ممنوع

Bhagat Singh Brar در تلاش بود به هیئت مدیره پرواز در فرودگاه بین المللی ونکوور در آوریل 24, 2018, زمانی که او گفت که آن را نمی خواهید به اتفاق می افتد چرا که او در کانادا در لیست پرواز ممنوع.

خود را شریک کسب و کار Parvkar سینگ Dulai بود چک کردن در برای پرواز 702 از ونکوور به تورنتو در تاریخ 17 مه سال 2018 وقتی top world news حاضر به او اجازه هیئت مدیره برای همین دلیل.

“مطابقت دارد. رد” یک مقام دولتی نوشت.

دو سال بعد این جفت ارز هنوز در حال مبارزه برای دریافت لیست پرواز ممنوع اما اسناد به دست آمده توسط اخبار جهانی نشان می دهد که چرا آنها وجود دارد قرار داده شد: دولت مدعی آنها تروریسم “تسهيل کننده.”

45 سال برامپتون, Ont., شرکت اجاره ماشین صاحب Brar متهم در اسناد و مدارک از همکاری با پاکستان ISI سرویس اطلاعاتی برای برنامه ریزی یک حمله در هند است که مختل شد در سال 2017.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اتهامات به نظر می رسد در امنیت عمومی کانادا گزارش استفاده می شد که به محل آنها را در لیست پرواز ممنوع. اگر چه مشخص شده راز, تا حدودی redacted نسخه واصل شد در دادگاه فدرال.

کارشناس تروریسم با تعجب به جزئیات در CSIS فایل ها بر روی سیک فعالان در کانادا

کارشناس تروریسم با تعجب به جزئیات در CSIS فایل ها بر روی سیک فعالان در کانادا

“من کاملا شگفت زده شده بود با سطح جزئیات در برخی از این فایل ها” جسیکا گفت: دیویس رئیس جمهور از بینش تهدید هوش سابق و تحلیلگر در Canadian Security Intelligence Service.

“جدیت نماید و از این راه اطلاعات ارائه شده باعث می شود من فکر می کنم که CSIS واقعا خیلی دلایل منطقی به این باور در این مورد که وجود دارد این است که برخی از فعالیت جدی در اینجا در کانادا است.”

اسناد طبقه بندی شده مربوط به Brar و Dulai ارائه اولین نگاه اجمالی به مرموز روند دولت کانادا استفاده می کند به جای نام آن در لیست پرواز ممنوع تحت امن مسافرت هوایی عمل می کنند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آنها نشان می دهد که CSIS نامزد مردان برای لیست پرواز ممنوع در سال 2018 است. یک کمیته مشورتی که شامل CSIS RCMP و حمل و نقل کانادا نمایندگان بعد تصمیم به نگه داشتن آنها را در لیست.

“سرویس معتقد است که Brar است کانادا بر اساس Khalistani افراطی که درگیر شده است [redacted] تروریستی-فعالیت های مرتبط به خصوص در جمع آوری کمک های مردمی در حمایت از حملات تروریستی در خارج از کشور” با توجه به محرمانه مورد گزارش کوتاه.

ادامه مطلب: #AskCanadianSikhs کمپین با هدف مقابله با کلی در مورد سیک ها و افراط گرایی

Brar نیز درگیر در “ترویج افراط گرایی از جمله افراط گرایی از جوانان با هدف دستیابی به Khalistan استقلال; و حمله برنامه ریزی و تسهیل از جمله سلاح های تدارکات برای انجام حملات در هند” اسناد ادعایی.

Dulai یک زن 42 ساله سوری, B. C., ساکن “که مظنون به تسهیل کننده های تروریستی فعالیت های مربوط و نشان داده است مداوم الگوی مشارکت در Khalistani افراطی محیط,” اسناد و مدارک محرمانه.

به عنوان توضیح داده شده تماس نزدیک و شرکای کسب و کار در ماشین زرد اجاره Brar و Dulai را رد اتهامات و دادگاه تجدید نظر به دادگاه فدرال به کار گرفته می شود خاموش لیست پرواز ممنوع.

ایشان اولین درخواست از امن مسافرت هوایی عمل می کنند که نیاز به شرکت های هواپیمایی به انکار شبانه روزی به کانادایی ها که به نظر می رسد در یک لیست وارد شده توسط یک کمیته مشورتی از کسانی که گفته های درگیر در تروریسم است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نه متهم شده است در رابطه با اتهامات.

هر دو کاهش یافته است به نظر این اتهامات به عنوان ماده باقی می ماند قبل از دادگاه. دفتر امنیت عمومی وزیر بیل بلر کاهش یافته است به نظر به همین دلیل است. RCMP نمی خواهد به طور مستقیم در مورد مردان و گفت: آن را تایید کرد و تنها تحقیقات اگر اتهامات گذاشته شد.

جهان سیک سازمان از کانادا رسمی شک و تردید از اتهامات علیه سیک فعالان

جهان سیک سازمان از کانادا رسمی شک و تردید از اتهامات علیه سیک فعالان

Balpreet سینگ مشاور حقوقی برای جهان سیک سازمان از کانادا (WSO) وجود دارد گفت: دلیلی برای شک و تردید از جمله اتهامات در پی یک مبارزه با تروریسم همکاری بین کانادا و هند است.

هند به مدت طولانی شکایت کرده است که کانادا یک پایه برای افراطیون فعال در تجزیه طلب و خشونت. در فوریه. 23, 2018 امنیت ملی و مشاوران کانادا و هند امضا چارچوب همکاری.

در آن, آنها متعهد به همکاری نزدیک تر به مبارزه با گروههای تروریستی از جمله بین المللی سیک جوانان فدراسیون (ISYF). این توافق در جریان اعلام شد نخست وزیر جاستین ترودو بحث برانگیز سفر به هند است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

زمانی که این قرارداد امضا شد ، WSO نگرانی که اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط مقامات هندی خواهد بود آمیخته با شکنجه و انگیزه تلاش برای به سکوت سیک فعالان.

“هند سابقه طولانی برچسب سیک وکالت, کسانی که سیک ها که بحث در مورد مسائل مربوط به حقوق بشر یا Khalistan به عنوان افراط گرایان و یا تروریست ها” سینگ گفت. “این یک موضوع مشترک است که در ادامه از ’80s در, به طوری که در آن وجود دارد اتهام افراطی گری سیک من به طور کلی کاملا شک و تردید.”

خاص اشاره ISYF در بیانیه دولت در توافق نیز دلیلی برای نگرانی سینگ گفت: “زیرا او آگاه نیست که این و یا هر گونه دیگر سیک گروه فعال بوده است در خشونت در 25 سال.

“به ادعا می کنند که این فعال تهدید آن را فاقد صحت. به نظر می رسد یک بار دیگر بیشتر ایدئولوژیک مبتنی بر به سکوت آن صداها که بحث در مورد Khalistan و برچسب زدن به آنها را به عنوان اعضای ISYF یا کسانی ممنوع, گروه, به عنوان مخالف به یک تهدید واقعی است.”

هند با استفاده از ترور اتهامات به سکوت صدای: جهان سیک سازمان رسمی کانادا

هند با استفاده از ترور اتهامات به سکوت صدای: جهان سیک سازمان رسمی کانادا

No-fly اسناد مراجعه بارها و بارها به ISYF ادعا Brar تا به حال رهبری ISYF جوانان بال در کانادا و “بین المللی عملیاتی تماس با ما” برای پدرش ISYF رهبر در پاکستان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در پاسخ به این اتهامات در دادگاه به عنوان بخشی از تجدید نظر خود را Brar را تکذیب کرد همیشه که یک ISYF عضو و گفت: پدر او را به حال نشده است فعال در این گروه از سال 2002 زمانی که او پا به پایین به عنوان رهبر آن است.

با توجه به کانادا گزارش های اطلاعاتی در 2015 Brar به پاکستان سفر کرده که در آن او ادعا می کرد با مردی به نام Gurjeet سینگ چیمه برای برنامه ریزی یک حمله در سراسر مرز در هند.

Brar نقش شد “را در دسترس اسلحه و مهمات در هند” این گزارش اضافه کرد: او همچنین “تحت تعلیم دو پنجاب (هند) بر اساس سیک جوانان و انگیزه آنها را برای انجام اعمال تروریستی.”

به اتهام توطئه چپ چپ رفت که ادعا استخدام دستگیر شده بودند در نزدیکی هند و پاکستان مرز در حالی که بازیابی سلاح و مهمات از یک cache با توجه به اطلاعاتی مختصر در مورد Brar.

تحت بازجویی مردان گفت چیمه تا به حال کارگردانی آنها را “به جمع آوری کش و به عنوان خوانده شده برای انجام حملات در پنجاب” اسناد و مدارک محرمانه.

این جفت ارز نیز “نشان داد که Brar بازدید از هند در گذشته و افاضه آموزش نظری به آنها در دست زدن به اسلحه از جمله AK-47 تفنگ” در این گزارش ادعا شده.

اسناد و مدارک نشان نمی دهد که آیا چیمه که همچنین به عنوان شناخته شده Gurjivan سینگ Kadiyan چهره هر گونه اتهام.

ادامه مطلب: سیک هندی, انتقاد شدید وزیر ترودو لیبرال ها بیش از ‘زانو حرکت تند و سریع’ تغییرات مرتبط با تروریسم گزارش

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این اسناد محرمانه که Brar جمع آوری پول در کانادا جامعه سیک به نوسازی gurdwaras در پاکستان و “مشکوک شده اند به انحراف بخش عمده ای از این بودجه برای فعالیت های ضد هند.”

پول او را جمع آوری و منتقل شد به پدرش و یک نفر دیگر در پاکستان “برای توزیع بیشتر به خانواده های تروریستی در پنجاب” اسناد و مدارک محرمانه.

بیشتر Brar “بود و در میان یک گروه از افراد مرتبط و همکاری با پاکستان ISI [سرویس اطلاعاتی پاکستان] برای خنثی کردن به دولت کمک رسانی و تلاش های آشتی,” اسناد و مدارک محرمانه.

Brar را تکذیب کرد تا کنون تسهیل تروریستی مرتبط با فعالیت ها چه در داخل و یا خارج از کانادا و گفت: اتهامات متناقض با نقش او در جامعه است. او گفت که او یک upstanding شهروند با هیچ سابقه کیفری.

او اضافه کرد که او رابط پلیس برای انتاریو Gurdwaras کمیته هیچ شواهدی وجود دارد, او تا کنون عضو یک سازمان تروریستی است و او “شدیدا تکذیب همه این پیشنهادات است.”

در اواخر ماه مارس 2018, Brar سفر به پاکستان که در آن او با دیدن پدرش را. او در بازگشت به کانادا ماه زیر است. اما هنگامی که او تلاش کرد تا به هیئت مدیره پرواز در ونکوور او رد شد شبانه روزی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نخست وزیر ترودو پیچد rocky سفر به هند

نخست وزیر ترودو پیچد rocky سفر به هند

روز قبل از پرواز خود را, جان دیویس مدیر کل امنیت ملی و سیاست در امنیت عمومی کانادا در حال بررسی CSIS اطلاعاتی مختصر و امضا کردن قرار دادن Brar در لیست پرواز ممنوع.

دیویس صندلی مسافر محافظت از کمیته مشورتی نوشت که او تا به حال دلایل منطقی به گمان است که Brar خواهد سفر از طریق هوا “به منظور ارتکاب تروریسم مربوط به جرم است.”

اگر چه رخ داده است که به زودی پس از کانادا-هند هوش توافق یک کارشناس تروریسم گفت: این تحقیقات به احتمال زیاد آغاز شد و سال گذشته پس از دستگیری این مرد گفته استخدام برای انجام این حمله است.

“حتی اگر هند را دست بر هوش فایل ها بر روی این افراد که بخشی از دلایل سوء ظن در اینجا CSIS بعید است که باید در نظر گرفته شود که در ارزش اسمی,” دیویس گفت:.

“وجود دارد که ماه از کار به تایید و به طور مستقل بررسی اتهامات در اینجا قبل از آنها قرار داده شده است رو به جلو برای حمایت از نامزدی برای هیچ-لیست پرواز.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: هند می تواند به دنبال استرداد ادعا سیک های شبه نظامی مستقر در ساری, B. C.

Dulai مدیر عملیات برای کانال پنجاب و یک مدیر Khalsa اتحادیه های اعتباری اضافه شد به لیست پرواز ممنوع در مارس 29, 2018, اسناد و مدارک نشان می دهد.

راز توجیهی گزارش او گفت که او یک “تماس نزدیک و شریک کسب و کار” از Brar.

“Dulai توصیف شده توسط Brar به عنوان یک آواز حامی Khalistan,” اسناد و مدارک محرمانه.

در اواسط 2000s او همراه بود با سیک چشم انداز بنیاد (SVF) که در سایت نمایش داده عکس از Talwinder سینگ Parmar به اتهام متفکر هوایی هند بمب گذاری که به کشته شدن 331 بیشتر کانادایی ها.

این SVF داد $175,000 وام مسکن به Ajaib سینگ Bagri یک سال بعد از او دستگیر شد و در سال 2000 به او اتهام نقش در هوا در هند بمب گذاری. Dulai نیز مشغول به کار در هوایی هند دفاع تیم, اسناد محرمانه.

2007, اخبار, گزارش شرح داده شده Dulai به عنوان برگزار کننده Vaisakhi رژه در قبل از میلاد است که شامل یک شناور پرداخت ادای احترام به Parmar که تا به حال در زندگی B. C. و رهبری Babbar Khalsa.

Dulai نیز در میان “عناصر مبارز” که در ماه اوت سال 2016 با Jagtar سینگ Johal دستگیر شد و در هند سال بعد به او اتهام نقش در قتل, هندی, مذهبی و سیاسی, آمار و ارقام این گزارش ادعا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

گزارش جدید می یابد شکاف امنیتی از PM سفر هند

گزارش جدید می یابد شکاف امنیتی از PM سفر هند

در پاسخ به CSIS اتهامات Dulai محروم بودن یک “مبارز عنصر است.” او را انکار کند جلسه Johal اما گفت: “نمی دانم در مورد اتهامات علیه او در زمان.

او گفت که او دیگر درگیر در SVF بود و بخشی از هر گونه تصمیم گیری مربوط به Bagri یا محتوای قرار داده شده در وب سایت خود را. و نه او درگیر در تصمیم گیری به جای Parmar عکس در Vaisakhi رژه شناور, او گفت:.

Dulai گفت: او به عنوان یک محقق برای دفاع هوایی هند اشاره کرد اما Bagri بود تبرئه “پس از تحت گسترده محاکمه” با توجه به اسناد و مدارک.

“آقای Dulai ادعا می کند که هرگز تسهیل تروریستی-فعالیت های مرتبط و یا درگیر با سیک های افراطی محیط. آقای Dulai ادعا میکند که هیچ مدرکی در طبقه بندی نشده خلاصه برای حمایت از این ادعا” با توجه به اسناد و مدارک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بلکه Dulai است “انجام کسب و کار مالک با سابقه قوی از فعالیت های داوطلبانه در جامعه خود را.” او هیچ سابقه کیفری و “یک upstanding فرد است.”

او همچنین به انتقاد از کسانی که حمایت کردند. “در انتقاد از هند حقوق بشر آقای Dulai ادعا می کند که او هرگز حمایت برای خشونت و یا تروریستی مرتبط با فعالیت های” با توجه به اسناد و مدارک.

ادامه مطلب: عضو سابق تورنتو 18 گروه تروریستی دادگاه می پرسد به او را خاموش لیست پرواز ممنوع

هر دو مردان خواسته می شود گرفته شده لیست پرواز ممنوع و داخلی بررسی انجام شد. اما پس از وزن خود را از موارد مقامات تصمیم به نگه داشتن آنها را در لیست.

“اگر چه آقای Brar ادعا میکند که او نمی مطرح هر گونه خطر برای امنیت حمل و نقل و یا هر گونه خطر ارتکاب تروریسم مرتبط با جرم کلیت شواهد علیه او نشان می دهد در غیر این صورت” نقد و بررسی به عنوان خوانده شده.

در Dulai مورد مقامات اشاره کرد که او تا به حال ارائه شده چندین نامه از پشتیبانی. “با این وجود به خوبی در نظر گرفته تصویر عمومی مانع می کند یک فرد از شرکت در تروریستی مرتبط با فعالیت های پنهانی مد.”

آنها در حال حاضر توسل به دادگاه. آنها ادعا امن مسافرت هوایی عمل خلاف قانون اساسی است. در ژوئن 30, دادگاه منتشر تصمیم ترسیم چگونه این مورد را ادامه دهید.

[email protected]

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>