لندن سقوط جرثقیل: یک نفر کشته و چهار مجروح پس از دو خانه آمار در تعظیم

یک نفر کشته و چهار نفر دیگر مجروح شده اند پس از سقوط جرثقیل به خانه ها در شرق لندن است.

لندن آتش نشانی (LFB) گفت: آنها در حال انجام یک “مجموعه عملیات امداد و نجات” در بعد از ظهر چهارشنبه پس از 20 متری جرثقیل سقوط کرد و به یک بلوک آپارتمان در حال توسعه و دو تراس خانه ها در کامپتون در تعظیم.

چهار نفر برای درمان آسیب های پس از سقوط و یک نفر کشته در صحنه, لندن, خدمات آمبولانس گفت.

“برخورد ما با چهار نفر در صحنه است. برخورد ما با دو نفر از این بیماران برای آسیب به سر و در زمان آنها را به بیمارستان و مطالعه ما دیگر دو نفر در صحنه” بیانیه ای گفت:.

“متاسفانه با وجود تلاش های خدمات اضطراری یک نفر پنجم شد و درگذشت و در صحنه است.”


فیلم در رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک خانه با بخشی از سقف مجوف.

LFB گفت: یک جرثقیل سقوط کرده بود در یک سایت ساختمان در کمان نیز در حال سقوط بر روی دو خانه مجاور. آنها به نام فقط بعد از 2.30 بعد از ظهر روز چهارشنبه.

دستیار کمیسر گراهام الیس گفت: “ما شهری جستجو و نجات خدمه در حال انجام یک مجموعه عملیات امداد و نجات و متخصص با استفاده از تجهیزات برای جستجوی خواص.

“این است که چند آژانس پاسخ است و به احتمال زیاد طولانی حادثه است. من می خواهم درخواست مردم برای جلوگیری از این منطقه است.”

این ملاقات به پلیس گفت: ماموران نامیده می شدند در اطراف 2.39 ب. ظ روز چهارشنبه به گیل خیابان به یک گزارش که یک جرثقیل سقوط کرده بود به یک ملک مسکونی و یک ساختمان سایت.

لندن آمبولانس به گفته تعدادی از خدمه و یک تیم از امدادگران متخصص که کار در محیط های خطرناک در صحنه با اولین ورود پزشکان در سه دقیقه.


نیل Marney مدیر اجرایی Marney ساخت و ساز گفت که یکی از شرکت جرثقیلکه سقوط کرده بود و نه آن را یک جرثقیل در یکی از سایت های خود را.

اما او گفت که او می تواند ببینید جرثقیل بودن بنا در چهار شنبه از محل کار بر روی او بود گفت: “من مدیر پروژه در سایت به نام من بلافاصله و گفت: این جرثقیل که در روز گذشته که بنا به تازگی فرو ریخته است.

“بنابراین من می توانید ببینید دیروز ماست و کابین بود و پس از آن من اعتقاد دارم که آنها شروع به اضافه کردن بخش های بوم.”

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>